Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
True to Me
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 270
Quinn Maguire has a stable life, a fiancé, and what she thinks is a clear vision for her future. All of that comes undone by her mother’s deathbed confession—the absentee father Quinn spent thirty years resenting is not her real father at all. With that one revealing whisper, Quinn embarks on a journey to Maui, her mother’s childhood home, a storied paradise that holds the truth about her mother’s past and all its secrets Quinn is determined to uncover. But settling on the island has its complications, and with the fiancé she left behind questioning every choice she makes, Quinn’s quest for her truth is even more difficult than she expected. As time passes and she digs deeper into her family history and her own identity, one thing becomes clear: Maui is as beautiful as she’d always imagined, and its magic is helping uncover the woman that Quinn was always meant to be.

קווין מקגייואר זה עתה קברה את אמה לאחר מאבק קשה במחלת הסרטן וממש לפני שאמה עברה לעולם הבא היא גילתה לה שהגבר שקווין חשבה שהוא אביה הוא לא באמת אביה הביולוגי ואביה האמיתי נמצא במאווי, בית ילדותה של האם.
קווין מעולם לא היתה קרובה לגבר שהיא חשבה שהוא אביה אבל הידיעה שאי שם נמצא מישהו שהוא אביה הביולוגי והיא אפילו לא יודעת מיהו מסעירה את נפשה.
לאחר מותה של האם, קווין נוסעת למאווי כדי לפזר שם את האפר שלה וגם כדי למצוא את אביה הביולוגי, הרמז היחיד שיש לה זאת תמונה של אמה בצעירותה עם אישה בשם כרמן שקווין מקווה למצוא ואולי היא תטיל מעט אור על התעלומה.
קווין מנסה להתחמק מהארוס שלה איתן ומודיעה לו שהיא מעדיפה לטוס למאווי בלעדיו כדי להפרד מאמה באופן אישי והיא לא מספרת לו את האמת לגבי אביה.

היחסים בין קווין לאיתן היו מעורערים לאחרונה, איתן הירבה בנסיעות עסקים והם בקושי התראו וקווין אף החליטה לקנות בית במאווי מהירושה שהותירה לה אמה מבלי להתייעץ איתו, מה שהעכיר עוד יותר את היחסים בין השניים.
כשקוויו מגיעה למאווי היא מגלה שהבית שהיא קנתה עדיין מאוכלס על ידי הבעלים הקודמים שאפילו לא יודעים שהבית נמכר.
קווין חסרת אונים ולא יודעת איך להוציא מהבית שזה עתה רכשה במיטב כספה, משפחה שלמה שכוללת אם בשם מריה, שני מתבגרים וסבא מבוגר.
קווין מרגישה קירבה למריה והיא מגיעה איתה להסכם שבזמן שהבית יעבור שיפוץ, מריה תצטרך למצוא מקום מגורים אחר.
היא נעזרת בליאם, גבר צעיר וטוב לב ששייך למשפחה ועוזר לה לשפץ את הבית וגם למצוא את אביה הביולוגי ושאר קרובי משפחתה שיתכן שפזורים באי.
ככל שקווין חופרת יותר לעומק היא מגלה דברים מסעירים על ילדותה שקשה מאד לעכל אותם אבל גם עוברת שיעור לחיים כיצד לשחרר, לסלוח, לאהוב את עצמה כמו שהיא ולהתחבר לשורשים ההוואיים שלה עם כל מה שכרוך בכך.

את הספר הזה שמעתי באודיובול ונמשכתי אליו לראשונה בזכות הכריכה המהממת שלו, הוואי תמיד היתה חלום מבחינתי ואפילו חגגתי את היום הולדת sweet 16 שלי בנושא הוואי ברקע.
שמחתי לגלות הרבה דברים מעניינים על התושבים שחיים בהוואי, על התרבות שלהם, החיים שלהם על האי ולשמוע מילים בהוואית, כמו למשל המילה הידועה: אלוהה – הידעתם שזה לא סתם שלום אלא הפירוש שלה הוא: ברכה לשלום, אהבה, חמלה ורחמים?
קווין עוברת הרבה טלטלות במהלך העלילה, היא נופלת וקמה, מתבגרת, לומדת להאמין בעצמה וביכולות שלה ועוברת חוויות שמחזקות ומחשלות אותה.
נהנתי מאד מהספר הזה, הוא היה קצר, מיוחד, מרגש וקסום – אלוהה!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן