Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
This Won't End Well
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2020
מס' עמודים: 300
No new people: that’s Annie Mercer’s vow. It’s bad enough that her boss sabotaged her chemistry career and her best friend tried to cure her with crystals. But after her fiancé, Jon, asks for space while he’s gallivanting around Paris, Annie decides she needs space too—from everyone. Yet when Harper moves in next door, Annie can’t help but train a watchful eye on the glamorous but fragile young woman. And if keeping Harper safe requires teaming up with Mo, a maddeningly optimistic amateur detective, who is she to mind her own business? Soon Annie has let not one but two new people into her life. Then Jon reappears—and he wants her to join him in France. She’s pretty sure letting anyone get close won’t end well. So she must decide: Is another shot at happiness worth the risk?

אנני מרסר תמיד ידעה שהיא רוצה להיות כימאית אבל כאשר היא מפוטרת מעבודתה בחברת הכימיקלים בה היא עובדת לאחר שהבוס שלה הטריד אותה מינית וניסה להפיל את הכדור עליה, היא מבינה שכנראה היא צריכה להתחיל לחשב מסלול מחדש.
בבית מחכה לה הארוס שלה ג'ון אבל גם ממנו לא תבוא הישועה כי ג'ון פתאום מקבל רגליים קרות ומודיע לאנני שהוא בדרך לשדה התעופה כי הוא טס לחודש לפריז, לבדו, כדי למצוא את הכיוון שלו בחיים, הוא לוקח חופשה מעבודתו כמורה לצרפתית בקולג' ויחזור הביתה בספטמבר.
בצר לה, אנני ההמומה פונה לליסה, חברת הילדות שלה, כדי לקבל ממנה מעט נחמה אבל ליסה שעובדת בחברת קוסמטיקה רק מנסה למכור לאנני קריסטלים במבצע והיא לא מספיק רגישה כדי להכיל את כל הצרות שנוחתות על אנני בצרורות.
לאנני נמאס מכולם והיא מחליטה להתנתק מליסה, לא לענות למיילים של ג'ון אם יכתוב לה ובטח לא להכניס אנשים חדשים לחייה.

אנני שמתגוררת עם אמה שסובלת מדיכאון מאז שאביה עזב אותן לפני מספר שנים כאשר נסע בעקבות גורלו לאלסקה, מחליטה לא לשתף אותה בכל מה שעובר עליה ובינתיים מנסה ליצור קשר עם ג'ון שלא עונה למיילים שלה ומתנתק מהעולם החיצון.
אנני מתחילה לעבוד כעוזרת בית עד שתמצא עבודה שהולמת את כישוריה ואת תשומת לבה מושכת שכנתה החדשה והצעירה הרפר שעברה למישיגן מלוס אנג'לס ואנני חושדת שהרפר עוברת סוג של התעללות אבל לא ברור ממי.
כאשר אנני מחליטה לעקוב אחרי הרפר, היא מגלה שמישהו אחר כבר הקדים אותה, בחור צעיר וחמוד בשם מו שעובד כחוקר פרטי והוא נשלח ע"י אחד מהקרובים של הרפר כדי לעקוב אחריה, מו לא נותן יותר מידי פרטים אבל לאט לאט הוא הופך לחלק בלתי נפרד מחייה של אנני.
כאשר ג'ון מבין שעשה טעות ומתחנן בפני אנני שתבוא לשבוע לבקר אותו בפריז, היא מתלבטת האם לעזוב את אמא שלה לבד ולנסוע אליו או לשחרר אותו לחופשי ולהמשיך בחייה, בכל מצב, יש לה תחושה שזה לא הולך להגמר טוב.

העלילה מסופרת דרך יומן שבו אנני מתארת את חייה מרגע שג'ון טס לפריז.
את הספר הזה התחלתי לשמוע דרך הקינדל שלי בזכות המלצה חמה של הסופרת לורי נלסון ספילמן.
סיימתי להקשיב לו ביומיים, הוא היה קליל וחמוד ונהנתי מהעלילה ומדמותה הקסומה של אנני.
אנני טובת לב ורגישה ותמיד רואה קודם כל את טובת כולם לפני טובתה האישית, יש לה חרדת נטישה לאחר שאביה נטש אותה בילדותה ומאז קשה לה לבטוח באנשים וגם לצאת מאזור הנוחות שלה ולבצע שינויים בחייה אבל כנראה שלפעמים צריך ללמוד לשחרר ולהפתח לדברים חדשים כדי להכניס לחיים אנשים שיכולים לתת לנו פרספקטיבה שונה על החיים – ספר כייפי להעביר איתו כמה שעות בהנאה צרופה.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן