Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
the wedding date
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 320
Agreeing to go to a wedding with a guy she gets stuck with in an elevator is something Alexa Monroe wouldn't normally do. But there's something about Drew Nichols that's too hard to resist. On the eve of his ex's wedding festivities, Drew is minus a plus one. Until a power outage strands him with the perfect candidate for a fake girlfriend... After Alexa and Drew have more fun than they ever thought possible, Drew has to fly back to Los Angeles and his job as a pediatric surgeon, and Alexa heads home to Berkeley, where she's the mayor's chief of staff. Too bad they can't stop thinking about the other... They're just two high-powered professionals on a collision course toward the long distance dating disaster of the century--or closing the gap between what they think they need and what they truly want

כשאלקסה מונרו הגיעה למלון בניו יורק כדי לחגוג עם אחותה אוליביה את קידומה בחברת עורכי דין יוקרתית היא לא תיארה לעצמה שהיא עומדת להיתקע במעלית של המלון עם בחור חתיך בשם דרו ניקולס.
דרו מספר לאלקסה שהגיע מלוס אנג'לס כדי להשתתף בחתונה של האקסית שלו מולי עם חברו הטוב ביותר, ג'וש ובנוסף לכל הצרות הוא השושבין ובנוסף לעוד צרות, הדייט שלו לחתונה ביטלה ברגע האחרון את הגעתה ועכשיו הוא צריך להגיע לחתונה המביכה הזאת לבדו וזה משהו שלא היה לו בתוכנית.
דרו מציע לאלקסה לבוא איתו לחתונה בתור בת הזוג שלו וברגע של חולשה (בעיקר מכיוון שקשה לה לעמוד בפניו של הבחור השווה הזה וגם בגלל שלא יצאה לאף דייט במשך שנה) היא עונה בחיוב ומאותו רגע מצטערת על כך.
אלקסה עובדת בתור ראש הצוות של ראש עיריית ניו יורק ואין לה זמן לצאת לדייטים עם גברים זרים שפגשה במעלית, למרות שדרו הוא חתיכת מציאה כי הוא לא רק יפה אלא גם רופא.
בסופו של דבר דרו ואלקסה נפגשים ויוצאים לדייט החתונה שלהם ואפילו מצליחים לשכנע את כל החברים של דרו שהם מאוהבים אבל לא מצליחים לשכנע את עצמם שהם אדישים זה לזו כי משיכה אי אפשר לזייף.

אחרי סוף שבוע רומנטי של 24 שעות סוערות, דרו חייב לחזור ללוס אנג'לס והשניים נפרדים בצער, כל אחד לדרכו.
אלקסה לא יכולה להפסיק לחשוב על דרו אבל קולו לא נשמע יותר.
גם דרו לא מפסיק לחשוב על אלקסה אבל הוא יודע שאין סיכוי לקשר הזה כשכל אחד גר במדינה אחרת והוא מוותר מראש אבל כשהוא מקבל נזיפה בנושא מאחד מחבריו לעבודה, הוא מחליט לשלוח הודעה לאלקסה והוא מזמין אותה לסופש אצלו בלוס אנג'לס ואלקסה נענית בשמחה.
אלקסה היא אישה אמיתית ולא ברבי, היא נהנית מאוכל טוב גם אם זה אחר כך יושב לה על הירכיים, היא יודעת להתנהל עם כל זר שתפגוש בדרכה כי היא פוליטאית ועורכת דין לשעבר ומרגע לרגע היא יותר ויותר מוצאת חן בעיני דרו כי היא לא דומה לאף בחורה שהוא הכיר בעבר והכי חשוב: היא מצחיקה אותו בלי סוף.
אלקסה יודעת שדרו הוא לא טיפוס של מחויבות וקשר לטווח ארוך ואין לה מושג מה הולך לקרות בהמשך.
דרו ואלקסה מתקשים להפרד זה מזו והם ממשיכים להפגש בכל סוף שבוע אבל עד כמה רחוק הקשר הזה יגיע והאם זאת אהבה או סתם משיכה?

את הספר הזה שמעתי באפליקצית Scribd, זה הספר השני שאני שומעת דרכם, את הספר הקודם ממש אהבתי בעיקר בזכות הקריינית עם המבטא הבריטי שהצליחה ממש להלהיב אותי, הפעם הקריינית היתה עם מבטא אמריקאי כבד. היו רגעים שהיא הצליחה להצחיק אותי ורגעים אחרים שהרגשתי שהיא יותר מידי דרמתית וגלגלתי עיניים לתקרה.
העלילה היתה ממש חמודה, הספר היה רומן רומנטי קליל ומצחיק, אלקסה היתה מקסימה על אף שהיא חשבה יותר מידי ופחות זרמה, דרו היה שובה לבבות, לא פלא שכל הנשים בעלילה נפלו לרגליו. עכשיו רק נותר לי רק לעבור
לשני הספרים הבאים של ג'סמין גילרי שקיבלו המלצות חמות במועדון הקריאה של ריס וויתרספון.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן