Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
In the Darkness
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 411
An online video of a girl clawing at the ceiling of her own grave could be the worst thing FBI forensic psychologist Zoe Bentley has ever seen. Perhaps even more disturbing is the implication of the video’s title: “Experiment Number One.” Zoe and her partner, Special Agent Tatum Gray, work as fast as they can to find the monster behind the shocking video, but soon another one shows up online, and another girl turns up dead. Meanwhile, a different murderer is on Zoe’s mind. Rod Glover has been tormenting her since childhood, and his latest attack is a threatening photo of himself with Zoe’s sister. As Glover’s threats creep toward action, Zoe’s torn between family and duty. Zoe must think fast to prevent another murder. With her own family’s safety on the line, Zoe feels she’s never been in more danger. And while she’s always known her job could send her to an early grave, she always assumed she’d be dead first.

לאחר שסיימתי לקרוא את הספר "מוח של רוצח" שיצא בתרגום לעברית ע"י הוצאת כנרת זמורה דביר, מהרתי לחפש את ספר ההמשך של הטרילוגיה הזאת באמזון.

הספר הזה ממשיך מיד לאחר סיומו של הספר הראשון ובו אנחנו מוצאים את הפסיכולוגית הפורנזית זואי בנטלי בפתחה של דרמה חדשה.
זואי עדיין מנסה להתאושש מהעובדה שהגבר שרדף אותה בילדותה עוקב אחר אחותה אנדריאה וכבר היא מקבלת משימה חדשה: לטפל במקרה של חטיפת אישה צעירה בשם ניקול מדינה שנקברה בעודה חיה וצולמה כשהיא קבורה בתוך ארון סגור ונלחמת על חייה.
זואי נשלחת לסאן אנג'לו ועל אף שהיא רגילה לעבוד לבד, היא מבקשת מסוכן האף-בי-איי טאטום גריי שיצטרף אליה לחקירה המזעזעת הזו.
כשהשניים מגיעים לתחנת המשטרה בסאן אנג'לו הם מגלים שניקול היא בתו של ויקטור מדינה, מאפיונר שיושב בכלא ויש חשד שהחטיפה שלה קשורה לעניין של סגירת חשבונות בין כנופיות.

זואי מאמינה שיש כאן משהו מעבר לכך והיא מנסה לנתח את אשיותו של החוטף. באותו ערב של החטיפה ניקול חזרה מבילוי עם חברים ולפי החשד היא נחטפה עוד לפני שהספיקה להכנס הביתה.
לאחר חקירה מעמיקה צוות החיפוש מצליח לאתר את גופתה של ניקול וזואי מאמינה שהחוטף שלה כבר רצח בעבר והחקירה שלה מובילה אותה לנשים נוספות שנחטפו בעבר.
זואי וטייטום מנסים לאתר את הנשים הנוספות וגם לעלות על זהותו של החוטף אבל הם אפילו לא קרובים לפיצוח התיק ובנוסף לכל הצרות, זואי טרודה מכך שאחותה נותרה לבד בורג'יניה והרוצח מילדותה עוקב אחריה וגם העיתונאי הארי בארי דולק בעקבותיה עד לסאן אנג'לו ונושף בעורפה כשהוא צמא לסיפור עסיסי אודות הקברן המטורף.
מיהו הרוצח המסתורי והאם תצליח זואי לעלות על זהותו ומה יעלה בגורל האיש שרודף אותה מילדותה?

כל כך נהנתי מהספר הזה, לא פחות מהספר הקודם. מייק עומר יודע איך לשמר את המתח בספרים שלו וגם תמיד להפתיע בסוף עם טוויסט לא צפוי בעלילה.
בדמותה של זואי בנטלי התאהבתי כבר בספר הראשון, היא אמנם נכה רגשית אבל היא בעלת מח חריף ויש לה יכולת אבחנה מדויקת בקריאת הלך המחשבות של הרוצחים שעומדים בדרכה.
גם בספר הזה נהנה מדמותו של מארווין המשעשע, סבו של טייטום ומשאר הדמויות שהופיעו בספר הראשון.
נותר לי רק לחכות לצאתו של הספר השלישי בסדרה.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. ארז

    בדיוק סיימתי את הראשון בעברית, באמת אחלה ספר.. נראה לי שאזמין את השני באנגלית עד שיתורגם לעברית.. 🙂

    1. חגית בן-חור

      החלטה מצוינת, ראיתי באמזון שהספר השלישי ייצא ב 23 ליוני, מחכה כבר לקרוא אותו 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן