Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
I Am Watching You
סוגות: ,
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2017
מס' עמודים: 300
When Ella Longfield overhears two attractive young men flirting with teenage girls on a train, she thinks nothing of it—until she realises they are fresh out of prison and her maternal instinct is put on high alert. But just as she’s decided to call for help, something stops her. The next day, she wakes up to the news that one of the girls—beautiful, green-eyed Anna Ballard—has disappeared. A year later, Anna is still missing. Ella is wracked with guilt over what she failed to do, and she’s not the only one who can’t forget. Someone is sending her threatening letters—letters that make her fear for her life. Then an anniversary appeal reveals that Anna’s friends and family might have something to hide. Anna’s best friend, Sarah, hasn’t been telling the whole truth about what really happened that night—and her parents have been keeping secrets of their own. Someone knows where Anna is—and they’re not telling. But they are watching Ella

אלה לונגפילד היא אישה נשואה ואם לנער מתבגר בשם לוק שמתגוררת בכפר סמוך ללונדון ועובדת כמוכרת פרחים.
יום אחד אלה נוסעת ברכבת ללונדון ובזמן שהיא קוראת בספר שלה ומשתעממת, היא מוצאת את עצמה מקשיבה לשיחה שמנהלות שתי נערות מתבגרות שיושבות בספסל הסמוך עם שני נערים צעירים.
מסתבר שהנערות ששמן אנה ושרה נוסעות לטיול בלונדון ואלה מצליחה לגלות שאחד הנערים שהתחיל איתן הוא אסיר לשעבר.
החושים האמהיים של אלה אומרים לה שהיא חייבת לנסות להשיג את אמהותיהן של הנערות ולדווח על שני הנערים החשודים והיא מתלבטת עם עצמה האם להתקשר או לא, האם להיות אחראית או חטטנית, לבסוף היא מחליטה לא להתערב והיא יורדת מהרכבת.
בערב היא מגלה לחרדתה דרך תשדיר בטלוויזיה שאנה נעלמה והיא מתחילה לחוש נקיפות מצפון על כך שלא דיווחה על הנערים.
לאחר שאלה מדווחת למשטרה על כל מה ששמעה וראתה ברכבת, שרה מצידה מכחישה את הכל אבל מצלמות האבטחה בתחנה מוכיחות אחרת.

שנה לאחר מכן, החיים של כולם משתנים, אלה הופכת להיות מנודה חברתית וכולם מאשימים אותה שהעלמות של אנה יכלה להמנע אם היתה מדווחת על הנערים.
שרה מעורערת נפשית, הנרי וברברה, הוריה של אנה לא מצליחים לחזור לעצמם וגם אחותה של אנה, ג'ני, מאשימה את עצמה וחושבת שאם היתה נוסעת לטיול בלונדון, היא היתה יכולה להשגיח על אנה והיא לא היתה נעלמת.
יום אחד אלה מתחילה לקבל מכתבי איום, היא בטוחה שהם נשלחים ע"י ברברה, אמה של אנה והיא אף נעזרת בחוקר פרטי בשם תומס כדי לחקור את העניין בלי לערב את המשטרה ולהעיר שוב את המתים מרבצם.
כל אחת מהדמויות מסתירה משהו שקשור להעלמותה של אנה, כל אחת מהן מיוסרת, מאשימה את עצמה וצריכה להתמודד עם שדים מעברה. שרה היא אמנם חברת ילדות של אנה אבל ברור לה שיש דברים על אנה שאפילו היא לא ידעה.
אז לאין נעלמה אנה? האם היא חיה ומהם הסודות האפלים שכל אחת מהדמויות מנסה להסתיר?

העלילה כתובה מנקודת מבטן של אלה שנקראת העדה, הנרי אביה של אנה, תומס החוקר הפרטי ושרה החברה הטובה.
את הספר הזה התחלתי לשמוע דרך אודיובול בקינדל שלי ופתאום גיליתי שהוא תורגם לעברית וייצא לחנויות בחודש ינואר ע"י הוצאת מטאור אז אני שמחה שעוד אנשים יוכלו להנות ממנו כמוני.
העלילה היתה סבוכה ומפותלת ועם כל פרק התגלה עוד סוד אפל שהיה נדמה שהוא הולך לחשוף את האמת אודות העלמותה של אנה.
הסוף היה מאד לא צפוי, לא כיוונתי בכלל לכזה טוויסט בעלילה, הספר היה מצמרר ומפתיע – מומלץ ביותר.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. גילה בריק

  אני בהחלט עומדת לקרוא את הספר ותודה לך על ההמלצה

  1. חגית בן-חור

   בשמחה, אני מקווה להגיע בקרוב לספר נוסף של אותה סופרת שיצא השנה, מקווה שיתרגמו לנו גם אותו בקרוב.

 2. אלה הראל

  קניתי אותו היום מתה כבר לקרוא אותו

  1. חגית בן-חור

   את הולכת להנות, הוא קצת איטי אבל מאד מפתיע.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן