Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
fall from grace
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 320
Sydney Wells’s perfect life with her wealthy, devoted husband vanishes when he dies suddenly in an accident. Widowed at forty-nine, she discovers he has failed to include her in his will. With Andrew’s vicious daughters in control of his estate, and no home or money, Sydney finds a job in fashion, despite her own designer daughters’ warnings. Naïve, out of her element, and alone in a world of shady international deals and dishonest people, she is set up by her boss and finds herself faced with criminal prosecution. What happens when you lose everything? Husband, safety, protection, money, and reputation gone, faced with prison, she must rebuild her own life from the bottom to the top again, with honor, resourcefulness, and dignity. Sydney finds herself, as well as courage and resilience. Taking life by the horns, she revives her own career as a talented designer, from New York to Hong Kong, risking all in an exotic, unfamiliar world. She is determined to forge a new life she can be proud of.

כשסידני וולס בת ה- 49 התאהבה לפני 16 שנה באנדרו, היא לא חלמה בסיוטים הכי גרועים שלה איך הקשר הזה יסתיים.
סידני ואנדרו היו נשואים וחיו ברווחה ובאושר בקונטיקט, לשניהם היו אלה נשואים שניים. לאנדרו היו שתי בנות תאומות בנות 33 בשם קירה וקאלי מנישואיו לאשתו הראשונה מרג'ורי ולסידני היו
שתי בנות גדולות בשם סברינה וסופי שעבדו בעולם האופנה.
בנותיו של אנדרו היו מתבגרות בנות 17 כאשר הוא עזב את אמא שלהן.
מרג'ורי מעולם לא התאוששה מהנטישה וכל התסכול והכעס שלה עבר אל סידני שלא היתה קשורה לפרידה והיא דאגה להרעיל גם את בנותיה נגדה במהלך כל השנים.
סידני הפסיקה לעבוד כמעצבת שמלות כשהיא הכירה את אנדרו מכיוון שהוא העדיף לפרנס אותה ורצה שיבלו יותר זמן איכות ביחד וככה סידני היתה מובטלת כל השנים בעוד
שאנדרו שהיה בעל חברת השקעות המשיך לשלם על החיים הטובים שלהם.
סידני ואנדרו חיים את החלום האמריקאי אבל יום אחד הכל נגמר כאשר אנדרו נהרג בתאונת אופנוע וסידני ההמומה והשבורה מוצאת את עצמה אלמנה בגיל צעיר.

לאחר ההלוויה, סידני מגלה שאנדרו מעולם לא שינה את הצוואה שהכין עוד לפני שהכירו ולכן כל נכסיו עוברים אוטומטית לשתי בנותיו כולל הבית בו שניהם התגוררו כל השנים.
סידני צריכה לפנות את הבית שלה תוך חודש, וכך חיים של 16 שנה נמחקו ברגע.
סידני מרגישה שהכל נחת עליה במכה, היא בקושי עיכלה שאיבדה את הגבר של חייה ועכשיו היא גם נותרה ללא קורת גג והיא צריכה לחפש עבודה ולהתחיל הכל מחדש.
מחיים של ביטחון ורווחה היא עברה לחיים מבולבלים וחסרי הגנה. מבחינה מקצועית סידני יודעת רק לעצב שמלות והיא עזבה את עולם האופנה לפני שנים רבות ואיך תחזור לזה עכשיו?
סידני טסה לפריז כדי למכור את הדירה שאנדרו קנה לה כשהיו יחד ובטיסה חזרה לניו יורק הגורל מפגיש אותה עם פול, איש עסקים מעולם האופנה.
סידני ופול עוברים יחד טיסה טראמותית שגורמת להם להיקשר זה לזו ולאחר שהם נפרדים כל אחד לדרכו, פול מבקש ממנה שתהיה אתו בקשר.
כשסידני חוזרת לקוניטקט ומפנה את הבית שלה, היא שוכרת דירה קטנה בניו יורק ומנסה למצוא עבודה ואז היא נזכרת בפול ומחליטה להתייעץ איתו מה כדאי לה לעשות.
פול מציע לסידני עבודה בתור מעצבת אופנה אצלו בחברה ובנותיה של סידני שעובדות בעצמן כמעצבות אופנה מאד לא מרוצות ומזהירות אותה ממנו אבל יד הגורל כבר החליטה להתערב והמפגש הבלתי הפיך
הזה גורם לשרשרת אירועים שישנו את חייה של סידני והסובבים אותה לנצח.

הספר הנפלא הזה הזכיר למה אני כל כך אוהבת את כתיבתה של דניאל סטיל מאז שהייתי צעירה בת 20. התאהבתי בדמותה של סידני, צחקתי ובכיתי יחד איתה, נקשרתי אליה, הזדהתי עם כל התלאות שהיא
עברה, הספר הזה חייב להיות מתורגם לעברית! פשוט עונג צרוף.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן