Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
All Your Perfects
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 306
Quinn and Graham’s perfect love is threatened by their imperfect marriage. The memories, mistakes, and secrets that they have built up over the years are now tearing them apart. The one thing that could save them might also be the very thing that pushes their marriage beyond the point of repair. All Your Perfects is a profound novel about a damaged couple whose potential future hinges on promises made in the past. This is a heartbreaking page-turner that asks: Can a resounding love with a perfect beginning survive a lifetime between two imperfect people?

קולין הובר היא אחת הסופרות האהובות עלי. אני אף פעם לא יודעת למה לצפות כשאני מתחילה לקרוא ספר שלה, וזה אחד הדברים שאני הכי אוהבת אצלה. יש לה את האומץ לעסוק בנושאים כואבים ולכתוב עליהם באופן ישיר ולא מתייפייף. היא נכנסת לקרביים של הדמויות שלה. אחרי שקראתי את איתנו זה נגמר, לא חשבתי שאי פעם אקרא ספר נוסף שיתעלה עליו, או לפחות יהיה באותה הרמה. טעיתי. All Your Perfects הוא ספר מרגש, נוגע ללב, כואב, ואפילו קשה. הוא עוסק בנושא רלוונטי מאין כמוהו, שתמיד היה רלוונטי ותמיד יהיה רלוונטי. גם הפעם, כמו בסקירתי על איתנו זה נגמר אני אתן לכם לגלות את הנושא בעצמכם כדי לחוות את חווית הספר. 🎧 לספר האזנתי בגרסת האודיו באנגלית באפליקציה Scribd 🎧

גיבורי הספר הם קווין וגרהם, והסיפור מסופר בגוף ראשון מנקודת מבטה של קווין, ונע בין עבר להווה, כשפרק אחד נכתב בזמן עבר ואחריו בהתאמה הפרק בזמן הווה. הסיפור מתחיל בזמן עבר, עם היכרותם של גרהם וקווין. ההיכרות ביניהם לא כל כך שגרתית, והקשר שמתפתח ביניהם אינו צפוי. שניהם נמצאים בזוגיות, קווין עם איתן וגרהם עם סשה, ובני הזוג של שניהם עובדים יחד. הדברים לא מתפתחים כמצופה, וקווין שמאורסת באותו הזמן לאיתן, מתחילה בסופו של דבר מערכת יחסים עם גרהם. אי אפשר להתכחש לעובדה שקווין וגרהם הן נשמות תאומות, שנועדו להיפגש ולהיות יחד. האהבה ביניהם שבתה אותי, והפרקים בזמן עבר, שתיארו את מערכת היחסים שלהם מיום היכרותם בחדר המדרגות ועד לחתונתם בחוף הים, היו כיפיים ומשעשעים.

בזמן הווה, קווין וגרהם הם זוג נשוי שחוגג עשור לנישואיו. הפרקים הכתובים בהווה מתארים מערכת יחסים שנמצאת בשלב ההתפוררות שלה. הם נאלצים להתמודד עם נושא שיכול לשבור גם את הזוג החזק ביותר. עם התקדמות הפרקים הקושי גובר ואיתו גם המועקה. בכל פעם שהרגשתי שאני כבר לא יכולה יותר, קולין העבירה אותנו לפרק בזמן עבר, וכך היא איזנה בחוכמה בין רוך וקושי והקלה על הקוראים. התהליך אותו עוברים קווין וגרהם (בעיקר קווין) הוא קשה מנשוא, ונשים רבות יוכלו להזדהות עם דמותה. אהבתי מאד את קווין, אני חושבת שבחיים האמיתיים היינו יכולות להיות חברות. את דמותו של גרהם אהבתי אפילו יותר. אני לא חושבת שיש הרבה גברים כמוהו. המשפחות שלהם היוו חלק חשוב ובלתי נפרד מהעלילה, ואהבתי במיוחד את אווה, אחותה של קווין וחברת הנפש שלה.

אהיה כנה: חששתי מעט מהספר הזה, ידעתי בעקיפין שהוא אינו קל, והלב הרבה פעמים נמעך, אבל הוא כל כך חשוב וכל כך עכשווי ורלוונטי שפשוט לא כדאי לוותר עליו. הוא שווה את זה.

פסק הדין:
אם לא השתכנעתם עד עכשיו, אז אין לי מושג מה עוד לכתוב בכדי לשכנע אתכם לקרוא את All Your Perfects. קולין הובר הפכה את הלימון ללימונדה קרירה וטעימה. היא לקחה את הנושא הזה, שמטריד כל כך הרבה זוגות ואפילו רווקים, וכתבה אותו לתוך ספר רומנטי ומרגש עד דמעות. מה שהכי אהבתי בספר היא האמינות, אותה אמינות שספרים רומנטיים רבים כל כך נופלים בה. אין פה תבנית רומנטית קבועה ואין פה שום דבר צפוי. יש כאן מערכת יחסים סופר מציאותית שמה שקורה בה עלול לקרות, וגם קורה, להרבה אנשים. אני לא יודעת כמה הנושא מדובר בארה"ב, מדינתה של הסופרת, אבל בישראל מרבים לעסוק בו. ספר עמוק. ספר חובה.

נועה הולצר

אמא עסוקה לזואי הפעוטה, שמצליחה לגנוב קצת זמן קריאה בין 'הופ' ו'לולי'.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן