Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
תשעה זרים מושלמים
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 430
חיים מושלמים או סודות מושלמים? תשעה אנשים מתכנסים בחוות בריאות מרוחקת, 'בית הרוגע'. אחדים באו לרזות, אחרים באו לאתחל את חייהם, ויש כאלה שבאו מסיבות שהם אינם מודים בהן בפני עצמם. הם נמצאים באווירת יוקרה ופינוק, מיינדפולנס ומדיטציה, אך יודעים שעשרת הימים הללו יכללו מן הסתם עבודה אמיתית. אלא שאיש מהם לא מעלה בדעתו כמה מאתגר זה הולך להיות. פרנסס וולטי, סופרת רבי־מכר רומנטיים שירדה מגדולתה, מגיעה ל'בית הרוגע' עם גב כואב, לב שבור וחתך נייר כואב להפליא בכף היד. חבריה האורחים מיד מעוררים את סקרנותה. רובם כלל לא נראים זקוקים לחוות בריאות. אבל יותר מכולם מעניינת אותה בעלת המקום, מנהלת מוזרה וכריזמטית. הייתכן שבידיה התשובות שפרנסס אפילו לא ידעה שהיא מחפשת? האם על פרנסס להניח בצד את הספקות ולצלול לתוך כל מה שיש למקום הזה להציע – או שעדיף שתברח כל עוד היא יכולה? עד מהרה כל אורחי 'בית הרוגע' שואלים את עצמם את אותה השאלה. ליאן מוריארטי היא סופרת אוסטרלית שספריה היו לרבי־מכר בארץ ובעולם ועובדו לטלוויזיה. מספריה המצליחים שראו אור בארץ: סודו של הבעל; שקרים קטנים גדולים (שעובד לסדרת טלוויזיה מצליחה בכיכובה של ניקול קידמן); באהבה, בטירוף, באשמה; שלוש משאלות ועוד. זהו ספרה השמיני. "מוריארטי היא רב־אומן בכתיבה." - וושינגטון פוסט "עלילה ערמומית גדושת הפתעות ותפניות, שבונה מותחן משעשע ואפל גם יחד. מוריארטי משגרת עוד להיט וודאי ומנצח!" - פבלישרז ויקלי "מוריארטי חוזרת, ובגדול, עם רומן מותח שלא תוכלו להניח מהיד." - טיים

היה מתאים לכם עכשיו להגיע לבד לחווה מבודדת כדי לעשות ריסטארט?

החווה יוקרתית, יהיו פינוקים, מדיטציות, אוכל, יעוץ פסיכולוגי למי שצריך והרבה זמן עם עצמך.

 

הם מגיעים לחווה מבלי לדעת יותר מידי או להכיר את שאר המשתתפים. כשהגיעו גילו שחיטטו להם בחפצים מאחר ואסור היה להכניס קפה, סוכר, ממתקים טלפונים וכו', התמקמו בחדרים וקיבלו את הלו"ז לשבוע הקרוב.

פרנסס וולטי היא סופרת שכותבת רומנים רומנטיים שלא כל כך מצליחים לאחרונה, היא חוששת שהקסם שלה התפוגג כשהעורך שלה לא מוצא לספרה החדש בית חם. היא נוסעת לחווה כדי להתחבר לעצמה מחדש ומלנסות להתחזק כשברקע המחשבות על בעליה לשעבר ועל ההתמכרות שלה לכדורים.

ג'סיקה ובן, זוג נשוי שהגיע לחווה בלמבורגיני הצהובה שלו כדי לנסות לאחות את הקרע בינהם, אולי הכסף עלה לשניהם לראש…

נפוליאון, הת'ר וזואי הם זוג הורים וביתם בת ה 21 שחיפשו את השקט ממש בסמוך ליום השנה של מותו של האח התאום של זואי.

מה שדחף את כרמל שניידר להגיע לסדנא הוא בעלה לשעבר שעזב אותה לטובת מודל חדש יותר כשהיא נשארת לגדל ארבע בנות. היא צריכה להתחזק ולחזור לחייה בכוחות מחודשים.

לארס היה עורך דין מצליח וחתיך שהגיע לעוד סדנא בשביל לטפח את גופו היפה כשאת אישתו השאיר בבית.

לטוני הוברן היה חלום. הוא חלם להיות רזה וחטוב וחשב שאולי יעשה ריסארט למוח ויתחיל להרזות.

כל אחד מגיע עם המטען שלו, עם הקשיים שלו, עם מה שהוא רוצה לשנות בחיים שלו ובעיקר עם הסודות שלו.

בין הדיירים התנהלה תענית שתיקה בחלק מהימים והיה מעניין לקרוא על ההתמודדות שלהם עם השקט שנגזר עליהם ויותר נכון עם הקושי לסתום את הפה.
מאשה שניהלה את הסדנא היתה אישה מסקרנת ומסתורית שהכינה להם לא מעט הפתעות. בואו נאמר שהאורחים לא ממש ידעו למה הם נכנסים. הם הגיעו לחווה והיו צריכים להתמסר למאשה ולצוות שלה.

לא פעם הדיירים תההו בינם לבין עצמם ולפעמים חלקו עם המשתתפים האחרים את הכוונות שלהם לסיום הסדנא. הם חשבו שזה לא בשבילהם, שזה יותר מידי שזה רחוק מידי אבל רק חשבו…

אם אתם רוצים לגלות מה חוו המשתתפים בסדנא, מה קרה להם בדרך והאם ואיך השיגו את המטרה שלשמה באו? תקראו את "תשעה זרים מושלמים".

הספר קולח, הסתקרנתי לקרוא איך כל אחד מהמשתתפים יצלח את הסדנא הלא פשוטה עם ההפתעות של מאשה.
לצערי לא הצלחתי להתחבר לעלילה עד הסוף ולא לאף אחת מהדמויות. לא ממש יודעת לשים את האצבע על משהו מסויים אבל בכל אופן אלו התחושות שלי מקריאת הספר, אולי חיכיתי ליותר אקשן או טוויסטים בעלילה שלא ממש הגיעו.

הקריאה כמובן שלשיקולכם, קריאה מהנה!

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן