Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
תראי אותי
תגיות: ,
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 514
מריה‭ ‬סנצ‭´‬ז‭ ‬היא‭ ‬עורכת‭ ‬דין‭ ‬שקולה‭,‬ שרק‭ ‬לאחרונה‭ ‬חזרה‭ ‬לחיות‭ ‬בעיר‭ ‬הולדתה‭ ‬לאחר‭ ‬שעבודתה‭ ‬כתובעת‭ ‬פלילית‭ ‬הותירה‭ ‬אותה‭ ‬מצולקת‭ ‬רגשית. כאן,‭ ‬בקרבת‭ ‬בני‭ ‬משפחתה‭ ‬שמנהלים‭ ‬מסעדה‭ ‬מקסיקנית‭ ‬ביתית, היא‭ ‬מרגישה‭ ‬בטוחה‭. כאשר‭ ‬גבר‭ ‬זר‭ ‬שפניו‭ ‬נפוחות‭ ‬ממכות‭ ‬שספג‭ ‬עוצר‭ ‬ליד‭ ‬מכוניתה‭ ‬התקולה‭ ‬בלילה‭ ‬גשום‭ ‬במיוחד, היא‭ ‬בקושי‭ ‬מעיזה‭ ‬לדמיין‭ ‬כיצד‭ ‬יסתיים‭ ‬המפגש. בוודאי‭ ‬שהיא‭ ‬לא‭ ‬מעלה‭ ‬על‭ ‬דעתה‭ ‬שהיא‭ ‬עומדת‭ ‬להתאהב‭. לאחר‭ ‬שהגורל, בתוספת‭ ‬דחיפה‭ ‬קטנה‭ ‬מאחותה‭ ‬סרינה, מזמן‭ ‬למריה‭ ‬ולזר‭ ‬המסתורי‭ ‬ששמו‭ ‬קולין‭ ‬מפגש‭ ‬נוסף, נחשפת‭ ‬מריה‭ ‬לאישיותו‭ ‬מלאת‭ ‬הניגודים:  מתאבק‭ ‬בקרבות‭ ‬חובבים‭ ‬בכלובים‭ ‬וחולם‭ ‬להיות‭ ‬מורה, בעל‭ ‬היסטוריה‭ ‬של‭ ‬מעצרים‭ ‬משטרתיים‭ ‬ואשפוזים‭ ‬פסיכיאטריים‭ ‬לצד‭ ‬אישיות‭ ‬אכפתית, רגישה‭ ‬וחומלת. נראה‭ ‬שהחיבור‭ ‬המפתיע‭ ‬הזה‭ ‬בין‭ ‬מריה‭ ‬לקולין‭ ‬הוא‭ ‬בדיוק‭ ‬מה‭ ‬ששניהם‭ ‬זקוקים‭ ‬לו. אך‭ ‬מה‭ ‬שמתחיל‭ ‬כקשר‭ ‬בטוח‭ ‬ומבטיח, עובר‭ ‬טלטלה‭ ‬כשלמשרדה‭ ‬של‭ ‬מריה‭ ‬נשלח‭ ‬זר‭ ‬ורדים‭ ‬מלווה‭ ‬במסר‭ ‬מאיים. מי‭ ‬שלח‭ ‬את‭ ‬הזר? האם‭ ‬מריה‭ ‬נמצאת‭ ‬בסכנה‭ ‬ממשית?  ‬והאם‭ ‬השדים‭ ‬מעברה‭ ‬יעוררו‭ ‬את‭ ‬צדדיו‭ ‬האפלים‭ ‬של‭ ‬קולין?

בסופו של דבר, כולנו חיים את החיים שאנחנו בוחרים לעצמנו.

קולין הנקוק הוא בחור בן 28 שמתגורר בווילמנגטון שבארה"ב.
קולין היה תמיד טיפוס בעייתי וכבר מילדות גדל בתור פרחח שלא הפסיק להסתבך בצרות ובקטטות ברים שכמעט הביאו למאסרו. הוריו לא שבעו נחת ממנו אבל עכשיו, שבע שנים אחרי, הוא רוצה להשאיר את העבר האפל מאחוריו, לכפר על הכל ולהפוך לתלמיד מצטיין ואף להיות מורה לילדים ביסודי.
בליל סערה אחד, בדרכו הביתה, הגורל מפגיש אותו עם מריה.
מריה היא ההיפך הגמור מקולין, היא עורכת דין שעובדת במשרד לעורכי דין הטוב ביותר בעיר ומכורה לעבודתה. מריה תמיד עשתה את הדבר הנכון, היא שקולה, רצינית ואין לה זמן לדייטים או לבחורים פרחחים שיבזבזו את זמנה היקר, יותר חשוב לה להשיג יעדים שהציבה לעצמה אבל לגורל יש תוכניות משלו והמפגש הבא שלה עם קולין, כמעט בלתי נמנע.

מריה וקולין מוצאים שיש להם הרבה במשותף וכל אחד מהם נושא על גבו משקעים לא פשוטים מהעבר.
הם מצליחים להיפתח ולספר בכנות אחד לשניה את הסודות שאופפים את חייהם וקשר מיוחד הולך ונרקם ביניהם.
מריה מעריצה את העובדה שקולין בניגוד אליה חי את חייו כראות עיניו ולא אכפת לו מה אחרים חושבים עליו אבל ככל שהקשר ביניהם הולך ומתחזק, החומות שקולין בנה סביב הלב שלו הולכות ומתפוררות והוא הופך להיות יותר פגיע והוא לא בטוח שזה מוצא חן בעיניו.
מריה מבחינתה מבולבלת מהניגודים בדמותו של קולין: מצד אחד הוא בחור רגיש, קשוב, רציני ומאד מחובר לעצמו ומצד שני יש לו עבר ארוך של אלימות, הוא נוהג להתאגרף להנאתו ולהתעסק עם קרבות כלובים, וכל גופו שרירי ומקועקע (לא בדיוק הבחור החנון שהיא היתה רוצה להביא הביתה כדי להכיר את הוריה).
כשמישהו מפחיד ומסתורי מאיים על חייה של מריה, היא מגלה לפתע צדדים פחות נעימים בקולין שמגיב לכל הסיפור בצורה תוקפנית ואלימה, האם היא צריכה להתקדם עם הקשר הזה או להרפות?

הפרקים מחולקים לפי חייו של קולין וחייה של מריה, כל אחד לפי נקודת מבטו.
את הספר הזה רכשתי לפני שנה וחצי בשבוע הספר כי יש לי חולשה לספריו הרומנטיים של ניקולס ספארקס. מאז שצפיתי בסרט "היומן" אני מאוהבת בכתיבתו.
הדעות על הספר היו חלוקות, רוב הקוראים התאכזבו ממנו אז הגעתי אליו ללא ציפיות ועם דעות קדומות ולשמחתי השד לא היה נורא כל כך.
אהבתי את השילוב של מריה וקולין, ביחד הם היו: היפה והחנונית. העלילה התחילה טוב, בהמשך היו קטעים פחות מרתקים, ספארקס שילב בספר הזה רומנטיקה עם מתח וקצת יצא מאיזור הנוחות שלו, משהו שלא תמיד
עשה טוב לעלילה והכתיבה שכולנו רגילים אליה – בסך הכל ספר חביב ודרמטי.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן