Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
תחמנית
תגיות: ,
סופר/ת:
סוגות: ,
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 260
זה רומן? כן! אבל לגמרי לא מה שחשבתם שיהיה. הוא יפיל אתכם שבורי לב והוא ירים אתכם לגבהים. אוליביה קספן יודעת לנצל הזדמנויות לטובתה. היא כמעט ידועה ביכולת הזו שלה. אפשר להגיד שכיילב דרייק, האקס שלה, הוא אהבת חייה. אבל היא עשתה טעות אחת יותר מידי והוא עזב. אלא שאז היא מגלה שכיילב איבד את הזיכרון. ועכשיו אוליביה צריכה לבחון בעצמה, עד כמה רחוק היא מוכנה ללכת כדי לזכות בכיילב בחזרה. בעוד אוליביה נאבקת על שמירת זהותה האמיתית בסוד, ועל שמירת העבר המשותף שלהם בערפל היא מבינה, שהמכשול העיקרי שלה הוא החברה של כיילב, יריבתה הנצחית - ליאה סמית'. זהו מרוץ איתנים וקו הגמר הוא כיילב. כששתי הנחשיות הארסיות מתחרות בתחרות אכזרית של משיכה בחבל כדי להשיג גבר שכלל אינו זוכר אותן. מהר מאד נאלצת אוליביה להתמודד עם ההשלכות של שקריה, ומגלה בדרך, שלפעמים אהבה אינה מספיקה כדי להגיע אל גאולה.

אתה יכול לתת את הלב שלך רק פעם אחת, אחר כך כל דבר אחר ידדה מאחורי האהבה הראשונה שלך

כמה היינו רוצים לפעמים לפתוח דף חדש בחיים ולעשות הכל אחרת, לכפר על הטעויות שלנו ולהחזיר את הגלגל אחורה, לקבל הזדמנות שניה והפעם לעשות את הכל כמו שצריך אבל לחיים יש תוכניות משלהם ולא תמיד הם נותנים לנו את ההזדמנות הזאת ואין לנו ברירה אלא להתמודד עם ההשלכות של הבחירות שעשינו ולהמשיך הלאה לדבר הטוב הבא.

לפני שלוש שנים אוליביה קספן עשתה טעות כאשר נפרדה מהחבר שלה כיילב דרייק, שאותו פגשה לראשונה בקולג'.
כיילב תמיד היה מוקף מחזרות, הוא עשיר, מפונק, ספורטאי מצליח ולא חסר לו כלום בחיים אבל ברגע שהוא שם את עינו על אוליביה, הוא יודע שיש כאן משהו שונה והוא יעשה הכל כדי להגיע ללב של הבחורה הצעירה והאדישה הזאת. אוליביה וכיילב נעים ביחסים מתעתעים בין אהבה לשנאה, בין הדחקה לפתיחות אבל בסוף מה שצריך לקרות קורה והם מבינים שהגורל שלהם להיות יחד אבל המהמורות בדרך רבות והקשר הזה לא שורד.
כעבור שנים, כשאוליביה מבינה שלעזוב את כיילב לא היתה אחת ההחלטות החכמות שעשתה בחייה והיא רוצה אותו בחזרה בין זרועותיה, היא מגלה שהרכבת הזאת כבר עזבה את התחנה וכיילב לכוד היטב בין טלפיה של ליאה סמית'. אוליביה רוקמת תוכניות איך תשבה מחדש את לבו של כיילב אבל אז מגלה לתדהמתה שהוא עבר תאונה קשה שגרמה לו לאיבוד הזיכרון והוא אפילו לא זוכר מי היא.

הוא ייזכר בסופו של דבר, וכל ההצגה הזאת תתרסק עליי כמו משחק ג'נגה רע. אבל עד אז קיבלתי אותו בחזרה, ואני אאחז בזה ככל שאוכל.

אוליביה שגדלה כמעט לבד מגיל צעיר למדה לשרוד, היא חייבת תמיד להיות בשליטה ולשמור על הלב שלה ולכן היא מציגה חזות קשוחה וצינית ומרפדת את עצמה בחומות גבוהות שישמרו עליה, יש לה גם אובססיה לשלמות, ומשהו שהוא פחות ממושלם מיד מצית את חמתה ומוציא אותה מדעתה. הפגם היחיד בחייה הוא כיילב (או כמו ששר ירמי קפלן: הדפוק הזה עושה לך טוב).
אוליביה מוכנה להלחם על לבו של כיילב והיא לא בוחלת באמצעים, מבחינתה: הכל הוגן באהבה ומלחמה! גם ליאה לא בוחלת באמצעים והשתיים נלחמות עד זוב דם על לבו של כיילב כמו שתי חתולות על גג פח לוהט ובזמן שהן תוקפות אחת את השניה, סודות יתגלו והרבה התחבטויות ודילמות יעברו על שתי הנשים בדרכן לכבוש את גבר חייהן.

האם תצליח אוליביה לזכות בלבו של כיילב? האם הוא יצליח להיזכר בה ולהתאהב בה מחדש?

העלילה מחולקת לזכרונות עבר של אוליביה ולקטעים מההווה שלה. אהבתי מאד את דמותה של אוליביה, קודם כל ולפני הכל היא מאד הצחיקה אותי ודמויות שנונות שמצליחות להצחיק אותי תמיד שובות את לבי. הזדהתי מאד עם הלבטים שלה לגבי כיילב, היו לה הרבה פנים, רגע אחד היא היתה חסודה ורגע שני סקסית, היה בה את ההיגיון של עורכת דין קשוחה וגם הרבה רגש של אישה מאוהבת, היא היתה קצת מרושעת אבל גם מאד רחומה, זאת דמות שלא משעמם איתה לרגע ושמחתי לגלות שהספר הזה הוא חלק מטרילוגיה. אהבתי גם את השפה הנקיה בספר, הוא היה מאד שונה בתוך כל העולם הזה של הז'אנר הרומנטי, טרין פישר התעלתה על עצמה בספר הזה, הרבה מעבר למה שציפיתי – מומלץ לכל הנשמות הרומנטיות.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן