אל תתנו לכריכה המתוקה הזאת להטעות אתכם, בספר הזה מתחת לכל המתיקות מסתתר סוד גדול. זהו לא ספר נעורים של התאהבות ראשונה, המבט הראשון בעיניים, החיוך הנבוך והידיעה שזה זה. כבר מההתחלה התחברתי לספר, הספר הצליח להפתיע אותי שוב ושוב ולא הפסקתי להתאהב עם כל גילוי וגילוי. בספר הזה מדובר על אהבה ואם אתם שואלים מה ההבדל בין התאהבות – לאהבה?
התאהבות = משיכה פראית.
אהבה = בגרות נפשית.

שרה קיי גרושה בת 37, פוגשת את אדי בן ה-39 הרווק הנצחי, בבריטניה מקום הולדתה בדיוק שמגיעה לביקור הוריה ומחפשת רגע של שקט. במבט חטוף היא רואה את אדי, בחור חסון, שברגע אחד היא מבינה שכל החיים חיכתה לאהבת אמת, האם זאת האהבה הגדולה שלה?!
אדי הוא נגר, אומן מוכשר יוצר עיטורים, חריטות וצריבות ובעל כישרונות וקישורים תכנים יצירתיים במיוחד! החיבור ביניהם היה מיידי, הוא עשה על שרה רושם של בחור כן ואמיתי. היא הרגישה שהוא "הנשמה התאומה" שלה והתחושות היו הדדיות. כך הם בילו שבוע שלא היה כמותו מעולם עבור שניהם.

השבוע מסתיים. אדי חייב לצאת לחופשה שסגר מראש עם חברו הטוב. הוא מבטיח להתקשר לשרה משדה התעופה. היא מאמינה בכל ליבה שהפעם זה עניין של זמן ושהוא יחזור הם ימשיכו בדיוק מהנקודה שבה הפסיקו.

אבל אדי לא מתקשר…

בהתחלה, היא עוד אופטימית ומאמינה שמדובר בעיכוב מסויים, אבל השבועות חולפים והיא מתחילה לדאוג ממש! הוא לא מחזיר לה הודעות בווטסאפ, לא יוצר קשר ובטח שלא מתקשר. מה קרה לו ולמה הוא נפרד ככה בלי להגיד מילה? חבריה מנסים לגרום לה לשכוח ממנו, שרה לא מסוגלת לשכוח את מה שהיה פעם, היא הרגישה שזה אמיתי.

שרה מנסה להבין מה קרה ומתחילה מעקב אובססיבי אחרי הרשתות החברתיות, זה משבש את סדר היום שלה זה, מפריע לה להמשיך הלאה.. זה קשה ומעציב אותה והיא נכנסת לסחרור של התנהגות הרסנית. חבריה מנסים לגונן עליה ולהרחיק אותה. היא מחליטה לפנות לאדי במסינג'ר ולחשוף את עצמה מכל החסימות שיצרה בליבה, האם פיתחון ליבה יקרב אותו או ירחיק לצמיתות? מה היא מסכנת בחשיפה שלה?

שורה תחתונה –
הספר "תחזור אליי", הוא לא רומן רומנטי אם כי רומן רומן מותח, שהצליח להפתיע אותי בכל רגע מחדש, העלילה מתפתלת, הדמויות מרתקות והמהלכים מפתיעים במיוחד!