Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
תחזור אלי
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 348
כששרה פוגשת את אדי הקליק הוא מיידי והם מתאהבים עד מעל הראש. היא מרגישה שאדי חיכה רק לה כל החיים, ועושה רושם שזה הדדי. שרה גם משוכנעת שהיא ואדי יודעים הכול זה על זה, ולכן כשהוא יוצא לחופשה שהוזמנה מראש ומבטיח שיתקשר מנמל התעופה, אין לה שום סיבה לפקפק בדבריו. אבל הוא לא מתקשר. חבריה של שרה אומרים לה לשכוח ממנו, אבל היא לא מסוגלת. היא יודעת שמשהו קרה. חייב להיות הסבר כלשהו להיעלמות, והיא נחושה לגלות מהו. תחזור אלי הוא רומן מותח ומתוק כאחד, עם עלילה שמתפתלת שוב ושוב לכיוונים מפתיעים במיוחד. רוזי וולש מספרת לנו סיפור סוחף על ההשלכות הטמונות בשמירת סודות ועל היכולת להשתחרר מהעבר שלא מפסיק לרדוף אותנו.

דומה שאנחנו יכולים להתאהב אם איננו מכירים באמת את מושא אהבתנו.

אתם מכירים את התחושה שנדמה לכם שמצאתם את אהבת חייכם אבל פתאום אחרי שהוא הצליח להסעיר את נפשכם הוא פתאום נעלם? זה קרה לי לא פעם ואני בטוחה שכל אישה חוותה את החוויה המבאסת הזאת לפחות פעם אחת בחייה.

שרה היא אישה בת 37 שמנהלת קרן צדקה ופרודה טריה מבעלה רובן ומתגוררת בקליפורניה. במפגש מולדת באנגליה היא פוגשת יום אחד את אדי, השניים מנהלים קשר רומנטי אינטנסיבי במשך שבעה ימים מאושרים בהם שרה המאוהבת בטוחה שאדי הוא הגבר של חייה והוא מעורר בה תחושות שלא הרגישה מעולם אפילו לא עם הגבר לו היתה נשואה 17 שנה.
לאחר שבוע השניים נפרדים כל אחד לדרכו כאשר אדי קופץ לחופשת גלישה בספרד ומבטיחים להיות בקשר אך מאותו הרגע אדי נעלם כאילו בלעה אותו האדמה.
שרה מתקשרת, שולחת לו הודעות, יוצרת איתו קשר בכל ערוצי התקשורת האפשריים ונאדה, הגבר הזה כאילו לא היה קיים מעולם אלא רק בדמיון שלה.
שרה נסערת, היא בטוחה שמה שהיה שם ביניהם היה מעבר לסטוץ חולף, אז מה קרה פתאום? האם אדי חי, מת עלה למאדים? מה קורה פה? שרה מלאה בתיאוריות וניחושים אבל איך שהיא לא תסתכל על זה, אדי כנראה לא מעוניין להימצא ולא מעוניין בקשר איתה והיא חייבת להשלים עם זה.

שרה מאבדת שליטה על חייה, היא טרודה, לא מצליחה לישון וכל חייה סובבים באובססיביות סביב הגבר הזה שנכנס לחייה כמו סופת טורנדו והשאיר אחריו הרס ולב שבור שלא ניתן לאחות אותו.
היא לא מבינה לאין ולמה אדי נעלם ובטוחה שקרה לו משהו וזה לא משהו שקשור אליה כי היא יודעת שהקשר ביניהם אמנם היה קצר אבל מאד עמוק וחזק.
שרה לא מצליחה לתפקד ולהתרכז בעבודה שלה או בחייהם האישיים של חבריה מרוב שהראש שלה כל הזמן טרוד באדי.
כשהיא מגלה שאדי קרא את ההודעות שלה אבל החליט לא להגיב, היא שוקלת לוותר עליו ולהמשיך הלאה בחייה אבל לא מוצאת בתוכה את הכוחות הנפשיים לעשות זאת ועדיין סקרנית לדעת מה התעלומה שמסתתרת מאחורי חייו והעלמותו של האיש והאגדה.
שרה נתמכת ע"י שני חבריה הטובים טום וג'ו שמעודדים את רוחה ומשתדלים לשמור על שפיותה.
אבל מה באמת קרה לאדי ומה הוא מסתיר משרה?

עלילת הספר מתחלקת בין ההווה והעלמותו של אדי לבין העבר והימים בהם אדי ושרה בילו יחד.
הספר תחזור אלי התחיל כספר רומנטי אבל הפך במהרה לספר דרמתי. זהו ספר על צחוק הגורל ונפתולי הגורל וגם ספר על היכולת לסלוח ולשכוח, על כפרה ואובדן והיכולת להמשיך עם החיים על אף הטעויות והכאב שכל אחד נושא עמו בלב. לקח לי זמן להתחבר לעלילה ולהבין מה קורה פה אבל מאמצע הספר יש טוויסט בעלילה שהופך את כל הקערה על פיה ואני מודה שבסוף אפילו סיימתי את הספר עם דמעות של התרגשות – שווה קריאה.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן