Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
שד יהיר
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 320
אין איש בסידר קריק, טקסס, שלא יודע שג'ק מק'נייט הוא שחצן יהיר. זאת אומרת, אני מבינה את זה: הוא שזוף וחטוב, שיערו שחור כמו זפת שנצרבה באש הגיהנום. אה, והאישיות שלו? בוערת באותה הלהבה. כשהופעתי על סף דלת חוות בלו סטון, מובסת ולובשת עליי את זוג התחתונים האחרון שנשאר לי, קיוויתי למושיע שלי, אבל במקומו, מצאתי אותו. הדעה שלי על ג'ק נצרבה בעקבות מפגש ראשון מהגיהנום. אבל הדעה שלו עליי, רעה אף יותר, גובשה עוד לפני שפגש  אותי. הוא שמע שאני נסיכה מפונקת שמגיעה לנצל את 'טוב ליבו'. בשבילו, אני יותר בעיה מפתרון. ההתנצחות שלנו, כשאנחנו לוחצים על הכפתורים זה של זו, חדרה לי מתחת לעור. אני יודעת שהיהירות שלו אמורה להיות הסיבה העיקרית לדחייה שלי ממנו. הבעיה היא, ששדים ידועים ביכולת הפיתוי שלהם. זה בהחלט יכול להיות שזה החום של טקסס שממיס לי את המח, אבל אין מצב שאשרוד את הקיץ בלי להשתיק אותו בנשיקה ולהיאבק איתו עד שהג'ינס שלו יתנדפו לו מהרגליים. מי יודע... אולי להיות במיטה עם השד הזה זו הישועה שחיפשתי כל הזמן.

למרדית' נמאס מהנישואים שלה, אז היא קמה ועזבה. היא קמה ועזבה בפתאומיות, בלי תכנון מוקדם משום שידעה שלא יהיה לה אומץ אם תחשוב על זה לעומק. לא יהיה לה אומץ לעזוב את החיים הנוחים והמפנקים שהיו לה עם בעלה. ערב אחד כשחזר מבושם עם סימנים של שפתון היא ידעה שזה הזמן שלה לברוח, היא קיבלה את הסימן שלה וקמה ועזבה את הבית כשרק בגדיה והארנק שלה איתה. היא מתקשרת מהדרך לאחותה למחצה שגרה אי שם בטקסס ומבקשת ממנה מקום לגור לחודשים הקרובים. הבעיה היתה שאחותה היתה בצרפת לטיול ארוך כשביתה עובר שיפוץ. אין למרדית' אפילו היכן לישון. לבסוף אחותה מסדרת לה עבודה בחווה שהיא עובדת בה שתספק לה גם קורת גג.

כך פוגשת מרדית' את ג'ק, את הבעלים של החווה, את הבוס של אחותה, את השד היהיר. הוא רואה את מרדית' וקיבל עליה קצת רקע מאחותה ומחליט שהוא יעשה הכל כדי להתיש אותה, כדי שלא תרצה את העבודה. למרדית' אין להיכן ללכת והיא דווקא תעשה הכל כדי לקבל ולהחזיק בעבודה, היא תוכיח לו שהיא ראויה למרות כל המבחנים שהוא מעמיד אותה.

מרדית' עומדת במשימות שלה בכבוד. היא מתרגלת למצב החדש, לצריף הרעוע שהקצו לה, לחום הבלתי נסבל, לעבודה הקשה ובעיקר לבוס החדש שלה. בתחילה, לא רק שהוא לא מנסה לעזור לה הוא אפילו מקשה עליה, הוא לא מאמין שבאה כדי להשאר, הוא משאיר אותה כטובה לאחותה שעובדת אצלו הרבה שנים.
מרדית' מוכיחה לו שהיא פה כדי להשאר ומתחבבת על כל מי שפוגש אותה, במיוחד על אדית', סבתו המבוגרת של ג'ק. אהבתי את הדמות שלה במיוחד, לא פעם העלתה חיוך על פני, איזו דמות צבעונית ומעניינת, כיף שיש כזו בסביבה. בזכותה, ההתאקלמות של מרדית' היתה מהירה, היא הבינה לליבה ועזרה לה לא פעם.

ג'ק עושה ככול יכולתו לכבד את מרדית' מצד אחד ולהשמר ממנה מהצד האחר. "את ליבו הוא שמר בכספת", אדית' מספרת למרדית' מעט עליו והיא מבינה מדוע. ג'ק מתרגל ואף מתאהב במרדית' ומגן על עצמו משום שחושב שעוד מעט והיא חוזרת לחיק בעלה ולחיים הנוחים שהיא רגילה אליהם, הרי אחרי הכל היא אישה נשואה. מה לה ולחווה בטקסס?

את ההמשך אתם ודאי מנחשים… אבל הדרך לשם היא המסקרנת, היא החשובה. ואולי טעיתם והעלילה תוביל לסוף מפתיע ושונה לגמרי?

ממליצה לכם לקרוא את הספר המקסים הזה. אחרי הרבה ספרים שלא צלחתי, שהתקשתי בעלילה שלהם, בכתיבה שלהם הגיע השד היהיר הזה והזכיר לי כמה כיף לקרוא ספר זורם, מעניין, מושך ושנון.
נהנתי במיוחד מהכתיבה הקולחת של הסופרת שגרמה לקריאה להיות זורמת ונעימה ולי לצחוק לא פעם. אז אם אתם רוצים להנות מספר, תפגשו גם אתם בשד היהיר ותתאהבו גם אתם.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן