Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שד יהיר
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 320
אין איש בסידר קריק, טקסס, שלא יודע שג'ק מק'נייט הוא שחצן יהיר. זאת אומרת, אני מבינה את זה: הוא שזוף וחטוב, שיערו שחור כמו זפת שנצרבה באש הגיהנום. אה, והאישיות שלו? בוערת באותה הלהבה. כשהופעתי על סף דלת חוות בלו סטון, מובסת ולובשת עליי את זוג התחתונים האחרון שנשאר לי, קיוויתי למושיע שלי, אבל במקומו, מצאתי אותו. הדעה שלי על ג'ק נצרבה בעקבות מפגש ראשון מהגיהנום. אבל הדעה שלו עליי, רעה אף יותר, גובשה עוד לפני שפגש  אותי. הוא שמע שאני נסיכה מפונקת שמגיעה לנצל את 'טוב ליבו'. בשבילו, אני יותר בעיה מפתרון. ההתנצחות שלנו, כשאנחנו לוחצים על הכפתורים זה של זו, חדרה לי מתחת לעור. אני יודעת שהיהירות שלו אמורה להיות הסיבה העיקרית לדחייה שלי ממנו. הבעיה היא, ששדים ידועים ביכולת הפיתוי שלהם.

אומנם לא מעט אנשים כבר תיארו אותי בתור שד, אבל לכינוי הזה יש תכונה אחת חיובית: כשאתה סוגר איתי עסקה, אתה יודע שאעמוד במילה שלי, לנצח.

עקרת בית נואשת פוגשת בחור קשוח מטקסס והבלגן מתחיל…תמיד אהבתי את הבחורים הטובים והמחוספסים של טקסס, עוד מימי בובי יואינג השווה מדאלאס ואחר כך היה לנו את ג'ק פרי ההורס מהסרט: sweet home Alabama.  הם כמו קיפוד – קוצניים מבחוץ אבל הלב רך מבפנים וקשה שלא להישבות בקסמם.

מרדית' היא עקרת בית נואשת שנשואה (לא באושר) לאנדרו (מפיק סרטים מצליח) ומתגוררת בקליפורניה.
ערב אחד מרדית' מרגישה שהיא מיצתה את החיים האומללים לצידו של בעלה השתלטן והבוגדני והיא מחליטה לעזוב אותו.
היא אוספת את עצמה ואת מעט הרכוש שנותר לה ובורחת לעיירה בשם סידר קריק בטקסס כדי להתנחל אצל אחותה למחצה, הלן.
הלן נמצאת בחופשה בפריז עם בן זוגה ולא ערוכה לביקורים לא קרואים באישון לילה ולכן עוזרת למרדית' למצוא מגורים ועבודה בחוות בלו סטון, המקום בו היא עצמה עובדת בשש השנים האחרונות בתור עוזרת מנהלית של בעל המקום.
חוות בלו סטון כוללת יקב, מלון בוטיק קטן, כרם, מסעדה וגן אירועים.
מרדית' שלא עבדה יום אחד בחייה ותמיד היתה תלויה כלכלית בהוריה או באנדרו, צריכה עכשיו למצוא דרכים כדי לפרנס את עצמה בכבוד ולהתחיל בדרך חדשה וזה ממש לא קל.

בחווה היא פוגשת לראשונה את ג'ק מקנייט, מנהל החווה הצעיר והחתיך שממש לא מעוניין לקבל לעבודה בחורה חסרת כישורים, חסרת ניסיון ודבילית (בעיניו בכל אופן) במקום הלן היעילה והפרקטית.
מרדית' עושה הכל כדי לשכנע את ג'ק לתת לה צ'אנס כי האלטרנטיבה הבאה שלה היא להיזרק לרחוב.
ג'ק מוכן בלית ברירה להעסיק את מרדית' בתור מנהלת משק הבית שלו ומרדית' מוכנה להסתפק גם בזה והעיקר להתפרנס ממשהו.
ג'ק לא נותן למרדית' יותר משבוע בחווה והוא אף מקווה שהיא תעוף לו מהעיניים ויפה שעה אחת קודם אבל למורת רוחו, זה לא קורה ומרדית' שורדת כנגד כל הסיכויים ומוכיחה לכולם שהיא לא רק יפה אלא גם אופה.
ג'ק יהיר וסרקסטי והוא עולה למרדית' על כל העצבים, ג'ק לעומת זאת חושב שמרדית' היא נסיכה מפונקת וחוצפנית והשניים לא מפסיקים לריב, להתנצח ולירות חיצי רעל עצבניים זה בזו.
מרדית' מוצאת לה בת ברית בדמותה של אדית', סבתא של ג'ק שעושה הכל כדי לתת לה תחושה של בית והשתיים הופכות לשותפות לפשע וחורשות מזימות כיצד לרכך את נפשו הקשוחה יתר על המידה של ג'ק.

איך כל הפייסקו הזה עומד להסתיים? שאלת מיליון הדולר!

הפרקים מסופרים לפי קולו של ג'ק ולפי קולה של מרדית'.  את הספר הזה התחלתי לקרוא עם חיוך וסיימתי לקרוא עם חיוך (נו טוב, אפילו הזלתי דמעה קטנה בסוף), מאז הספר "גנבת הבורבון" לא נהנתי מדיאלוגים כל כך שנונים בין גבר לאישה, את המתח המיני בין מרדית' לג'ק אפשר היה לחתוך בסכין מנתחים. במרדית' התאהבתי מהרגע הראשון, היא היתה מתוקה, שובת לב ומשעשעת…ג'ק היה קצת יותר מעצבן ולקח לו זמן להכנס לי ללב אבל במקום הראשון לקחו מבחינתי אדית' שפשוט קרעה אותי מצחוק ואלפרד, כלב הגולדן רטריבר של ג'ק שאם הוא לא היה דמות ספרותית, היום הייתי מאמצת אותו ככלב שלישי. הספר המושלם הזה זכה אצלי בחמישה כוכבים שלמים – טוסו לקרוא!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן