Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
רטלסנייק רוד
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 397
אמנדה מקיני, סופרת רבי המכר עטורת הפרסים, מגיעה אליכם במותחן מסעיר ולוהט. "כולם מגיעים לתחתית, רק האמיצים ניצלים." ברוכים הבאים לרטלסנייק רוד 1314 - מקום המסתור המושלם להימלט אליו מעברכם. אחרי שהשאירה מאחור את חייה היוקרתיים בניו יורק, בורחת עורכת האופנה גריי דלטון לעיירה הדרומית הקטנה ברי ספרינגס, כדי לאסוף את השברים בחייה. בצעד אימפולסיבי היא רוכשת בית, שהשמועה אומרת שהוא גם רדוף רוחות, שם היא מוצאת את עצמה מושלכת לתעלומת רצח בת שלושה עשורים ולדרך לא קלה להחלמה ולגילוי עצמי. גברים הם הדבר האחרון שהיא רוצה לחשוב עליו, עד שהיא פוגשת בקאובוי מקועקע ובאיש עסקים נמרץ. האחד יגנוב את ליבה. השני את נשמתה. רטלסנייק רוד, ספר ראשון בסדרת "מסתורין בעיירה", דוחק את הגבולות וממזג ז'אנרים בסיפור גולמי, רגשי וחסר עכבות. זהו סיפור על אהבה ואובדן, על הנפילה לתחתית והיציאה ממנה. אזהרת טריגר: הספר עוסק בנושאים קשים ומיועד לקריאה למבוגרים בלבד. הספר עשוי להציף רגשות כבדים בקרב חלק מן הקוראים, ויש לתת על כך את הדעת טרם הקריאה.

תכירו את גריי דלטון. היא היתה עורכת אופנה מוערכת בעיתון גדול ומכובד, היא היתה נשואה ויחד הם גרו בפנטהאוז מפונפן בעיר, היה לה הרבה אבל לא היה לה כלום.

העובר שגדל בבטנה שחיכתה לו כל כך מת באמצע ההריון והיא נאלצה לעבור הפלה. בעלה הכמעט מושלם לא אהב אותה באמת ולגמרי במקרה היא מצאה עדויות שהוא בוגד בה. היא מצאה מפלט באלכוהול כי לא היה לה עם מי לדבר ולחלוק את הכאב והתמכרה לטיפה המרה.

מסיבה בעבודה טורפת את על הקלפים כשגריי עולה שיכורה על הבמה בהפתעה כשהיא נקראת לזכות בפרס יוקרתי על הצלחתה המקצועית. לא סתם אומרים שנכנס יין יצא סוד. במקרה של גריי נכנס אלכוהול ויצאו סודות, והרבה… ואם זה לא מספיק היא מועדת כשהיא יורדת מהבמה.
יום לאחר מכן גריי מפוטרת ממקום עבודתה שהיווה לה הוגן בחייה והיא מחליטה לחשב מסלול מחדש.

בזמן שבעלה נמצא כרגיל בנסיעת עסקים, מי יודע בזרועותיה של מי היא קונה בית באינטרנט, אורזת מזוודות ויוצאת לדרך חדשה. היא מגיעה לעיירה בשם ברי ספרינגס שנמצאת בשום מקום, מקום טוב להתחיל מחדש. היא נמצאת בשפל בחייה, בלי תינוק שרצתה כל כך, בלי בן זוג, בלי עבודה, אבל יומיים פיכחת ונחושה למצוא את עצמה מחדש.

היא מגיעה לעיירה שנמצאת בשום מקום, הבית שקנתה לא היה במצב טוב אבל היא היה רק שלה. היא החליטה לשפץ אותו בדיוק כפי שרצתה לשפץ את חייה. היא החליטה להגמל מהשתיה, לעמוד בזכות עצמה, לפתח קריירה חדשה, לשפץ את ביתה הכל יהיה בדרך שלה.

מפגשים עם לוקאס ההורס שרוצה לקנות את השטח שלה כדי לבנות בית הארחה בניגוד לדעת התושבים ועם דקלן "הילד הרע" של העיירה מבלבלים אותה כשהיא נאלמת להתמודד גם עם עברה.

מה יקרה לגריי והאם תצליח לבנות את עצמה מחדש? הכל בספר שלפניכם.

ספר רומנטי, כתוב יפה וקולח שנקרא בשלוק. תמצאו בו דמויות ראשיות מדממות, פצועות וכואבות שמוצאות את דרכן האחד לשניה. יפה היה לקרוא על ההכלה המשותפת שלהם, על הקבלה למרות הפצעים ולמרות מה שקרה בעבר.

בחיינו אנחנו נאלצים להתמודד עם לא מעט סטיגמות, גם על אנשים. כמעט רובינו נוהגים לתייג אנשים, תיוג שעובר מפה לאוזן וגם מתקבע. אני אוהבת לגלות את הההפך, לגלות אנשים אחרים ממה שחשבתי כשנותנת צ'אנס ומכירה לעומק.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן