Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
קשת שחורה
תגית:
סוגות: ,
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2016
מס' עמודים: 340
תיאה קאנינג היא צעירה דעתנית שחייה נקלעו למשבר עמוק שבעקבותיו החליטה ללמוד משפטים. לוי בלאק, עורך הדין הפלילי הלוהט ביותר בבוסטון וגבר שובר לבבות המבוגר ממנה בשלוש-עשרה שנה, עוזר לה להתגבר על המשבר. ביחד, שני הזרים הגמורים נסחפים במערבולת מדהימה של שכרון חושים מוחלט שכמוה לא ידעו מימיהם. השניים מתחייבים זה לזה שמדובר בסטוץ ותו-לא, שאחריו לא ישובו להיפגש עוד. אבל למציאות יש תוכניות אחרות לגמרי בשבילם. עד מהרה מתברר כי לשניים יש יותר סודות מכפי שנדמה, ולא מעט שלדים בארון שיטלטלו את עולמם לבלי שוב. תשוקה בלתי-נשלטת, מתח עוצר-נשימה ותעתועי גורל מניעים את רכבת ההרים של "קשת שחורה", עד הסוף שלא תוכלו לשכוח גם אם תנסו.

כל אדם נולד עם כל צבעי הקשת, ולפי האנשים שסביבנו, הצבעים שלנו נעשים בהירים יותר או אפלים יותר.

תיאה קאנינג ולוי בלאק נפגשים לראשונה במועדון לילה בבוסטון לאחר שתיאה קברה את אמה חודשיים לפני כן והיא רוצה רק לשתות את עצמה לדעת.
הניצוצות עפים באוויר בין השניים מרגע שהם מניחים את עינם זה על זו ולאחר התוודעות קצרה הם עוברים לחלק האמנותי ומבלים יחד שבוע סוער שכולו תשוקה בוערת.
אבל העתיד צופה להם מפגש נוסף בו הם יגלו שבעצם לוי הוא המרצה למשפטים באוניברסיטה של תיאה.
המפגש הלא צפוי הזה מותיר את שניהם המומים, לוי אפילו שוקל לזרוק את תיאה מהקורס שלו כדי שלא תהווה הסחת דעת מבחינתו אבל כשהוא מגלה שהיא בעצם סטודנטית מבריקה הוא מחליט להשאיר אותה ואף לצרף אותה אליו לאחד התיקים החשובים שלו.

לא הפסדתי במשפטים, ובטוח שלא כיבסתי את הכביסה המלוכלכת שלי בפומבי. תיאה קאנינג הייתה…אין לי אפילו מושג איפה להתחיל. (עמ' 39)

תיאה ולוי מנסים לשכנע את עצמם שהקשר הקודם שלהם, לפני שידעו שהם נמצאים בעמדה של מרצה וסטודנטית, היה גופני בלבד אבל כשהם לא משקרים לעצמם, ברור להם שיש כאן הרבה מעבר לכך.
ברגע שמקלפים את הקליפה, תיאה מתגלית כאישה מאד רגישה שעברה חיים לא פשוטים בצל אם כוחנית ומרושעת והיא אף מסתירה טראומת ילדות קשה וכואבת ולוי עובר משברים משלו בחייו הפרטיים כשהוא נאלץ להוריד מעליו את גרושתו הנקמנית ולהתמודד עם הוריו שחיים ממסיבה למסיבה.
תיאה ממוקדת מטרה ואין לה זמן לבזבז על רומנטיקה ופלרטוטים ולוי יודע שהדבר הבוגר הנכון לעשות זה להתרחק ממנה הכי רחוק שאפשר אבל האם הרגש יגבר על ההגיון?

תיאה ולוי מגלים שיש להם הרבה במשותף ומשקעי העבר לא יתנו לאהבה ביניהם לפרוח אבל האם יצליחו לגבור על הכל ולתת לאהבה לנצח?

העלילה כתובה מנקודת מבטה של תיאה ומנקודת מבטו של לוי ומחולקת לזמנים של עבר והווה.
אהבתי את הדינימיקה בין תיאה ללוי ואת הקשר העמוק שנוצר בין שניהם, הם פשוט היו זוג מתוק בעיני (לא במובן הדביק של המילה), שניהם נלחמו בשדים שרדפו אותם ועדיין הצליחו להכיל אחד את השניה וזה כשלעצמו היה מקסים בעיני…זהו ספר רומנטי ומרגש שאסור לפספס.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן