Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
קשת שחורה
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2016
מס' עמודים: 344
תיאה קאנינג היא צעירה דעתנית שחייה נקלעו למשבר עמוק שבעקבותיו החליטה ללמוד משפטים. לוי בלאק, עורך הדין הפלילי הלוהט ביותר בבוסטון וגבר שובר לבבות המבוגר ממנה בשלוש-עשרה שנה, עוזר לה להתגבר על המשבר. ביחד, שני הזרים הגמורים נסחפים במערבולת מדהימה של שכרון חושים מוחלט שכמוה לא ידעו מימיהם. השניים מתחייבים זה לזה שמדובר בסטוץ ותו-לא, שאחריו לא ישובו להיפגש עוד. אבל למציאות יש תוכניות אחרות לגמרי בשבילם. עד מהרה מתברר כי לשניים יש יותר סודות מכפי שנדמה, ולא מעט שלדים בארון שיטלטלו את עולמם לבלי שוב. תשוקה בלתי-נשלטת, מתח עוצר-נשימה ותעתועי גורל מניעים את רכבת ההרים של "קשת שחורה", עד הסוף שלא תוכלו לשכוח גם אם תנסו.

רק שבוע אחד. סקס, אוכל, אנחנו, ואז חוזרים למציאות

שני הגיבורים של הספר החליטו על שבוע של סקס נטול מחויבות והתקשרויות ריגשיות. פאן,פאן,פאן ורק פאן.
תיאה קאנינג יוצאת לבר להטביע את יגונה האישי ותיסכוליה באלכוהול ושם היא פוגשת בלוי בלאק, גבר מושך שמוצא חן בעיניה. בסוף הערב הם מוצאים את עצמם האחד בתוך השניה. המשיכה ביניהם מטורפת מה שמביא אותם להחלטה לעשות הסכם שעל פיו יבלו שבוע שלם ובסופו ייפרדו דרכיהם כמו שני זרים (מצ"ב ציטוט).

לוי בלאק הוא שובר לבבות , עורך דין פלילי בעל מוניטין ארצי שדורס את מתנגדיו באולמות בית המשפט ובנוסף לכל מרצה קשוח בחוג למשפטים. הוא לא מתפשר על תלמידים בינונים. אצלו אם מצמצת, עפת!
מה שהוא לא תיאר לעצמו זה שהוא יצטרך להיפגש יום אחד בכיתה שלו עם הבחורה מהבר ושאיתה בילה שבוע שלם של תשוקה והורמונים מתפרצים. איך הוא יגיב? האם ישנה את גישתו כלפיה בגלל אותו שבוע ויתן לה פרווילגיות על פני סטודנטים אחרים? או האם דווקא יתנער ממנה? האם הסטודנטים יגלו את הקשר בין לוי לתיאה או האם השניים יצליחו לשמור על היכרותם בסוד? ואיך תיאה תגיב כשתראה שהמרצה המהולל וידוע לשימצה, הוא אותו הבחור המטריף מהבר ואיתו בילתה שבוע של שיכרון חושים?

זוכרים שאמרנו שתיאה הלכה להטביע את תסכוליה באלכוהול? אז הסיבה הייתה שחייה נקלעו למשבר. אבל תיאה היא בחורה אחראית, מוכשרת, חכמה, דעתנית שרוצה מעל הכל לעזור לעצמה ולא לשקוע בבעיות שלה. ולכן היא תעשה הכל כדי להצליח בלימודיה כסטודנטית למשפטים. היא מתמקדת במטרה ולא נותנת לדבר לבלבל אותה. היא צריכה את התואר במשפטים ולהיות עורכת דין כדי לאחות את המשבר שפקד אותה. היא לא תיתן גם לא למרצה שהטריף אותה בין הסדינים להסיח את דעתה.
אבל רצון לחוד ומציאות לחוד.תשוקה בלתי נשלטת ותעתועי גורל מניעים את העלילה כרכבת הרים. הסופרת מצליחה לשמור על סקרנות לגבי השניים ולגבי גורל היחסים ביניהם לאורך כל העלילה. חייבת לציין שלא מדובר רק בעלילה בעלת גוון אירוטי כפי שמשתקף בתחילת הספר, אלא ספר עם רבדים נוספים, עלילה נוספת שנשזרת בסיפורם של לוי ותיאה ומוסיפה נופך נוסף לספר. עם זאת מדובר בספר קליל, כייפי, שנקרא במהירות.
האם תיאה ולוי ישמרו על ריחוק או יצליחו לגשר בין תשוקתם ואהבתם מבלי להרוס האחד לשנייה את המטרות שהציבו לעצמם בחיים? האם הקריירה של לוי כמרצה תרמוס את תיאה ואת שאיפותיה? האם הם ירפו מחשש לעתידם המקצועי או שיצליחו לשלבם יחד? כדי לדעת את התשובות לכל השאלות האלו תצטרכו לקרוא.

הספר כתוב בגוף ראשון מנקודת מבט של לוי ותיאה, מרתק.

אתייחס לכריכה המדוברת שהוצאת פנדורה בחרה וגרפה הרבה תגובות בנושא מהקוראים בקבוצות השונות. גם אני כרבים הרגשתי שהכריכה לא מושכת אותי לקרוא את הספר אבל כשהתחלתי לקרוא לא יכולתי להפסיק. וכשסיימתי את הקריאה הבנתי כמה הבחירה שלה הייתה נכונה!

שורה תחתונה – נהנתי מהספר, מהכתיבה, מנקודת המבט של שני הצדדים .היו קטעים שהייתי במתח וחרדה היו קטעים מרגשים ופשוט התאהבתי בקלילות של הספר.

ובקיצור, ממליצה בחום.

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן