Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
קצה הסוף
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 298
לפעמים החיים מכריחים אותך לשנות מסלול... קמרין בנט תמיד חשבה מחוץ לקופסה. עוד לפני שמלאו לה עשרים שנה, היא ידעה שהיא רוצה משהו אחר מהחיים. היא ידעה שהיא לא רוצה להזדקן כשמאחוריה סיפור חיים מקובל ומשעמם. היא היתה בטוחה שהיא בכיוון הנכון; עד שהכל התמוטט. נחושה בדעתה להמשיך הלאה, קמרין מתכננת לעבור לגור עם החברה הכי טובה שלה ולהתחיל בעבודה חדשה. אבל אחרי לילה לא צפוי באחד המועדונים הכי חמים של צפון קרוליינה, היא מחליטה לעזוב, פשוט לנסוע ולעזוב הכל, את כל מה שהכירה אי פעם, מאחור. קמרין עולה על אוטובוס כשעל כתפה תיק קטן ובו מספר פריטים בסיסיים, טלפון סלולרי וארנק, ויוצאת למסע אל הלא-נודע. היא פוגשת בחור בשם אנדרו פריש, שבדיוק כמוה מסתיר כמה סודות כואבים משלו. אבל קמרין נשבעה שלעולם לא תוריד מעליה שוב את ההגנות שבנתה, ונשבעה שלעולם היא לא תתאהב. במהלך מסעם קמרין מוצאת את עצמה עושה דברים עם אנדרו, שמעולם לא חשבה שתעשה. הוא מראה לה בדיוק איך החיים מחוץ לקופסה ניראים ואיך היא יכולה לאפשר לתשוקה העמוקה ביותר שלה להתממש. במסעם המשותף, אנדרו הופך למרכז חייה החדשים, המרגשים והאמיצים, והיא מוצאת בעצמה אהבה, תשוקה ורגשות שמעולם לא דמיינה שקיימים. האם סודו האפל של אנדרו יקרב ביניהם ויקשור אותם יחד, או שמא יקרע את שניהם לגזרים?

אם העולם יגיע היום אל קיצו, אנחנו הגענו לכדי מימוש.

קמרין בנט (קאם) היא בחורה בת עשרים שכבר בחייה הצעירים הספיקה לחוות הרבה טרגדיות ואכזבות.
הוריה התגרשו לאחר בגידה כואבת של אביה, אחיה יושב בכלא ואהוב נעוריה איאן, נהרג לפני שנה כתוצאה מתאונת דרכים.
נקודת האור היחידה בחייה היא לעזוב את בית אמה ולעבור לגור עם חברתה הטובה ביותר נטלי, אבל גם זה כבר לא קורה לאחר משבר לא צפוי שגורם לשתיים להתרחק זו מזו.
קאם מוצאת את עצמה עובדת כסגנית מנהל בחנות הכלבו המקומית כשכל חייה עוברים על פניה ומיום ליום היא הולכת וקמלה ושמחת החיים מתפוגגת ממנה והלאה.
בהחלטה של רגע היא אורזת תיק ועולה על האוטובוס לאיידהו.
באחד האוטובוסים לדרום היא פוגשת לראשונה את אנדרו פאריש, צעיר בן 25 שנוסע לוויומינג לבקר את אביו הגוסס.
אנדרו מנסה לנהל כל הדרך שיחה עם קאם אבל היא רחוקה מלשתף איתו פעולה.

אני לא אכחיש את העובדה שהוא מושך. אבל האמת היא שאני לא בקטע שלו או משהו כזה – הוא סתם זר אקראי בנסיעת אוטובוס בדרך לשום מקום.

קאם נכנעת לבסוף להצקות של אנדרו והם לומדים במהלך ימים של נסיעה באוטובוסים להכיר זה את זו, זה מתחיל מאהבתם למוסיקה משותפת וממשיך לשיחות עמוקות יותר.
כאשר מגיע זמנם להיפרד, פונה כל אחד מהם לדרכו אך הגורל רוצה אחרת והם נפגשים שוב ומחליטים לצאת למסע של חיפוש עצמי ביחד.
אנדרו נושא על גבו מסע כבד הקשור לאביו ואילו קאם שמתאוששת ממותו של איאן מנסה אף היא למצוא מעט שפיות בכיאוס שנוצר מהחיים שלה.
המסע הספונטני שיצאו אליו יגרום להם להכיר את עצמם קצת יותר טוב ולמרות שכל אחד מבטיח לעצמו לא להתאהב באחר, לא בטוח שהם יוכלו לעמוד בהבטחה הזאת.

האם יצליחו קמרין ואנדרו להתגבר על כל הדרמות שמקיפות את חייהם ולמצוא את הדרך לאהבה?

העלילה כתובה מנקודת מבטה של קאם ומנקודת מבטו של אנדרו.
אהבתי את הרגישות וטוב לבה של קאם, אין ספק שהיא היתה צריכה לעבור כמה דברים בחייה כדי להגיע למקומות הנכונים שיעצבו את אישיותה.
דמותה של נטלי היתה משעשעת ומצחיקה בעיני, בסך הכל ספר רומנטי קליל שמיועד בעיקר לרומנטיקנים הצעירים.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן