Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
ערפילי הסרנגטי
תגית:
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 320
ב-מכר מרתק, מרגש ובעל עוצמה ארוטית קמאית כובשת, המתרחש על רקע נופיה החושניים של הסוואנה האפריקאית.  פעם באפריקה, נישקתי מלך... וכך מצאתי באסם הישן למרגלות הקילימנג'רו את הקסם החמקמק שעד אז רק הצצתי בו בין דפיהם של סיפורי אהבה מיתיים. הוא רפרף סביבי כמו פרפר שזה עתה בקע מהפקעת והתמקם בפינה של לבי. עצרתי את הנשימה ופחדתי לנשוף, שמא הקסם יגלוש החוצה ולא יימצא עוד לעולם. מטען שמתפוצץ באמצע קניון במזרח אפריקה מצית שרשרת של אירועים הרי גורל, ומסלול חייהם של שני זרים מצטלב לנצח בקשר טרגי מטלטל: ג'ק וורדן, חקלאי קפה בטנזניה, מאבד את בתו היחידה, כשבמרחק אוקיינוס משם, רודל אמרסון מאבדת את אחותה היחידה. השניים נקלעים למשימת הצלה רצופת אתגרים במרחבי הסרנגטי העצומים; עליהם לחלץ שלושה ילדים הנתונים בסכנה אדירה. המסע להבאת הילדים למקום מבטחים הוא גם מסעם של ג'ק ורודל להחלמה ולהשלמה, אך הוא טומן בחובו סיכונים נוספים: להיפתח אל האחר ולהסיר את ההגנות. האם יצליחו לשרוד עוד אובדן, הפעם של אהבה שנידונה להתמוסס להם בין האצבעות ממש כערפילי השחר החמקמקים בסוואנה? רב-המכר ערפילי הסרנגטי, שסחף המוני קוראים ברחבי העולם, מבוסס על סיפור אמיתי ומתפקע מרומנטיקה ומתשוקה בוערת. מאחורי ליילה אטר ניצבת שורה של רומנים שזכו להצלחה גדולה ונכנסו לרשימות רבי-המכר של "הניו יורק טיימס", "הוול סטריט ג'ורנל" ו"USA Today".

ג'ון וורודן היה אבא מסור מאין כמוהו, הוא רק חיכה שביתו תגיע אליו לטנזניה שם הוא היה גר, הוא היה פרוד מאימה. האושר שלו היה לראות את ביתו הקטנה מחייכת ומאושרת, זה כל מה שעיניין אותו.

ביום אחד חייו נהרסו כשפיצוץ עז החריד את מרכז הקניון שבו בילו, רגע אחד שהוא היה בנפרד ממנה, רגע אחד שהיא מתה ושהוא שרד.
הוא לא סלח לעצמו שבין הפיצוצים, כשהוא ניסה להגיע אליה, על הדרך הוא הציל אחרים. הוא הציל אחרים ופספס אותה. זה לא נתן לו מנוח והוא הפך להיות אדם סגור, מריר ומתבודד.

כשרודל אמרסון מבקשת ממנו עזרה בלהציל ילדה לבנה מכפר נידח באפריקה, היא הזכירה לו את אשר איבד. הוא נכשל בהגנה על בשר מבשרו, כיצד יציל ילדה אחרת?

רודל הגיעה לאפריקה בעקבות מותה של אחותה שגם היא מתה בסדרת הפיצוצים בקניון. היא טסה לביתה בטנזניה שם נחשפה לפועלה האדיר של אחותה, היא העבירה ילדים מכפרים קשים והצילה אותם. היא ראתה שבתכנון של אחותה היא היתה אמורה להציל עוד שלושה ילדים, רודל החליטה להשלים את המשימה כשג'ון יהיה לה לעזר במקום הבחור שאחותה עבדה איתו.

מתוך אובדן גדול מאוד, כאב שלא מרפה, עצב שלא נגמר, שניהם חוברים ומצילים את הילדים ואולי גם את עצמם מעמצם.

מזמינה אתכם באהבה לקרוא את קורותיהם של השניים שעברו דרך לא פשוטה כשהתחברו באופן מפתיע למשימה משותפת. האם הצליחו להציל את הילדים? מה קרה להם בדרך? מה היה סוף הסיפור?
לא תקראו, לא תדעו!

סיפור מקסים על מסע של שניים שהצליחו לצמוח מתוך שבר גדול ומצאו האחד את השניה כשלכל אחד מהם עולם משלו.
סיפור שהוא מסע אחד גדול של הגיבורים וגם של הקורא באפריקה הצבעונית והמסקרנת.
עפתי על תיאורי הטבע ועל החשיפה למנהגים של המקומיים ואורחות חייהם.
אהבתי את התהליך שעבר ג'ון, את הדרך שעשה ואת הדרך שהשניים בחרו להתמודד עם השכול.

נהנתי מאוד מהעלילה, מהכתיבה ומהתיאורים, האמנתי לכל מילה ומילה ואני לגמרי פה כדי להמליץ.

שוב מסתבר שגם ממשהו רע יכול לצמוח טוב. תקראו, תבינו!

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן