Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
The Marriage Bargain
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2014
מס' עמודים: 251
נישואים בשם בלבד… כדי להציל את בית משפחתה, אלכסה מריה מקנזי האימפולסיבית, מטילה לחש אהבה, שמצאה בספר ישן אשר הגיע לחנות הספרים שבבעלותה. אבל היא מעולם לא תכננה שמי שיעלה בכישוף יהיה אחיה של החברה הכי טובה שלה. אותו אח, שבנעוריהם ריסק את ליבה. היא מעולם לא סלחה לו… ניקולס ראין המיליארדר, לא מאמין בנישואים נקודה. אך כדי לרשת את הארגון של אביו, עליו למצוא אישה ומהר. כשהוא מגלה, שחברת הילדות של אחותו נקלעה לבעיות כלכליות, הוא מציע לאלכסה הצעה נועזת. נישואים בשם בלבד עם חוקים מסוימים: הימנע מהיקשרות. שמור על יחסי עבודה. אל תתאהב. העסקה תקפה לשנה בלבד, אז החוקים לא אמורים להיות קשים ליישום. נכון?

אחד הז'אנרים האהובים עלי בקולנוע הוא הקומדיה הרומנטית, אבל מה שעובד מעולה בסרטים לא תמיד עובד בספרים. לא תמיד הם מצחיקים באמת, לא תמיד הם קלילים מספיק, ורוב הרומנים הרומנטיים שקראתי לא היו קומדיות אלא היו בכלל דרמות. הספר הזה היה בדיוק מה שחיפשתי. הוא רומנטי, מצחיק, שנון, קליל מבלי להיות טיפשי, הגיבורים שלו אינטליגנטיים והקריאה בו משאירה טעם מתוק בפה.

אלכסה וניק מכירים מאז שהיו ילדים. הם גדלו יחד בשכנות ואלכסה הייתה החברה הכי טובה של מגי, אחותו של ניק. בתור ילדים היחסים ביניהם היו טובים בתחילה, אך עם הזמן היחסים השתנו לרעה. כאשר הם גדלו התפצלו דרכיהם, אבל אלכסה ומגי נשארו עדיין חברות טובות. יום אחד מחליטה אלכסה להטיל כישוף למציאת בן זוג. ואם אפשר, אז שיהיו לו גם 150 אלף דולר במזומן. הוריה עומדים לאבד עם ביתם והיא זקוקה לכסף על מנת לסייע להם בתשלומי המשכנתא. ניק הוא אדריכל מצליח שאינו בקשר עם משפחתו והוריו, למעט קשר לא הדוק עם מגי אחותו. הוא עובד בחברת האדריכלות של דודו, וכאשר הדוד נפטר במפתיע, הוא מוריש לניק את חברת האדריכלות שלו. אבל בתנאי אחד: ניק חייב להתחתן והנישואים חייבים להחזיק שנה לפחות.
מגי מציעה לניק להתחתן עם אלכסה ובאמצעות הנישואים הללו כל אחד מהם יקבל את מה שחיפש. אלכסה תקבל מניק את הכסף שלו היא זקוקה על מנת להציל את הוריה מאובדן ביתם, וניק יעמוד בתנאי הצוואה ויקבל את השליטה בחברת האדריכלות שהוא כל כך רוצה. ניק ואלכסה נפגשים ועסקת הנישואים הפיקטיביים יוצאת לדרך. בכדי שהנישואים יראו אמיתיים ניק ואלכסה נאלצים לעבור לגור תחת קורת גג אחת. אלכסה עוברת לביתו של ניק במטרה לגור שם שנה, ולאחריה שניהם מתכננים להתגרש בשקט ובידידות, אך האיחוד המחודש ביניהם ישנה את חייהם ביותר ממובן אחד.

אהבתי והתחברתי לדמותה של אלכסה. היא חכמה, מצחיקה, חמה, אוהבת והיא תעשה הכל למען משפחתה ולמען הדברים שהיא מאמינה בהם. היא לא נותנת לניק לשלוט בה ולהכתיב עבורה, והיא נשארת נאמנה לעצמה לאורך כל הספר. ניק הוא דמות גברית שנהניתי מאד לקרוא. הוא שאפתן, ישר ויודע מה הוא רוצה בחיים. מערכת היחסים הבעייתית של הוריו והבית בו הוא גדול עיצבו את דעותיו השליליות לגבי חתונה וילדים, אבל הדמות שלו מתפתחת במהלך הספר והוא לומד להיפתח, להודות בטעויות שלו ולבקש סליחה.

פסק הדין:
איזה כייף היה לי להגיע לסוף היום, לפתוח את הטאבלט ולנקות את הראש עם ניק ואלכסה! ממתק של ספר שיוציא אתכם מכל מחסום קריאה, מושלם לחופשה או לערב קייצי של קריאה בבית. למרות שסופן של קומדיות רומנטיות ידוע מראש הוא כתוב נהדר והסופרת הצליחה לשמור על מתח ועניין ואפילו להפתיע עם הפתעה קטנה בסוף. לספר יש המשך בשם 'מלכודת נישואים' אך הוא מסתיים בסוף סגור וניתן לקרוא כספר בודד. אין לי ספק שאני מתכוונת לקרוא גם את הספר הבא בסדרה.

נועה הולצר

אמא עסוקה לזואי הפעוטה, שמצליחה לגנוב קצת זמן קריאה בין 'הופ' ו'לולי'.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן