Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
עידן הדלי
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 140
מהו עידן הדלי ואיך הוא ישפיע לטובה על חיינו? בספרה 'עידן הדלי' כותבת המדיום גלי נדיב אלוף על עידן הדלי וחושפת את השפעות המזל האסטרולוגי של עידן הדגים ממנו אנו נפרדים והמעבר אל עידן הדלי שיחל רשמית בעוד כ- 90 שנה, בשנת 2106, וימשך עד לשנת 4212. קרני עידן הדלי האירו על בואו החל משנת 1638, כשתובנה הגיעה לכדור הארץ: המדען גלילאו גליליי גילה שכדור הארץ והכוכבים חגים סביב השמש אשר משלימה סיבוב מלא בחודש. אנו נפרדים מעידן הדגים שארך 2106 שנים: מזל המים, עשיר טכנולוגיות מבוססות מים/נוזלים/דלק/טחנת כוח/סכרים ותעבורה ימית. עידן הגברים - אגו, כוח, שליטה,כסף, עושר ליחידים, תרבות צריכה, שחיתות, מוסדות פיננסים ותלות בנקאית. מעמדות, מלוכות, רודנים, כיבושים, מלחמות וגבולות בין מדינות. עידן הדתות ורוחניות חומרית. עידן ההשכלה - מהפכה תעשייתית, המצאות, טכנולוגיות, מדע, תרופות, תעשיית יופי וניתוחים פלסטיים. הדברה ושיבוש המזון. תחרויות ופרסים. חינוך קפדני, מאסרים ממושכים ובתי כלא. ונכנסים לעידן הדלי - שמגיע לתקן את הרס עידן הדגים ולפתוח עידן חדש: מזל האוויר - טכנולוגיות מבוססות אוויר/גז/לחץ/תעופה ומהירות. עידן הנשים - שיתעצמו, ינהיגו, יסירו גבולות ויקימו ממשלה גלובלית אחת עם שלום עולמי. עידן של גילוי האמת ועשיית צדק - הכוח שב לאזרחים דרך מהפכות, כאשר כל מעשי האדם שבים אליו בעודו בחייו. עידן טכנולוגי, צמצום צריכה ופשטות. עידן של אהבה - חמלה, איחוד, אחריות ושמירה על כל הטבע סביב. רפואת תדרים על פי הדנ"א בליווי רוחני. ביטול הדתות ומעבר לאמונה חופשית נטולת חומר. עידן שיא הרוחניות - הילרים, מדיומים ויועצים רוחניים, כמובן בעיות רוח(ניות), נפש ודיכאונות. מפגשים בשמיים עם בוראנו החוצנים.

פחד נובע מחוסר ידע ואם נדע – אין ממה לפחד.

גלי נדיב אלוף היא מדיום שהחלה את דרכה כמעצבת בובות ומשחקים, כשהיתה גלי בת 6 היא החלה לתקשר עם ישויות, חוצנים ואנשים שהלכו לעולמם.
כל חייה מונעת גלי ממסרים פנימיים שמורים לה איך לפעול ומה עומד להתרחש בחייה, היא מאמינה שאין מקריות בעולם וכל האירועים שקורים בכדור הארץ הם חלק מתוכנית ידועה מראש שקשורה למחזור האסטרולוגי.
גלי רושמת בספרה מספר תובנות שעם חלקן הסכמתי לגמרי והרגשתי חיבור רוחני לדבריה, כמו למשל:

  • כל נשמה שנכנסת וכל לידה שקוראת מחייבת פטירה של מישהו אחר.
  • לא לקבל שום דבר כמובן מאליו, אין אמת אחת.
  • חומר לא יכול לשמח את הנפש לאורך זמן (אוי כמה שזה נכון).
  • כל המחלות מקורן מן הנפש (לגמרי מסכימה עם הסברה הזאת).

אי אפשר למות – הנכם נשמות אינסופיות.

בספר מתואר העידן בו אנו נמצאים היום: עידן הדגים שהוא מזל המכיל בתוכו שני צדדים: מצד אחד הוא מייצג את הטוב בצורת נתינה וחמלה ומצד שני מייצג כח, שליטה ופרעות ואילו הכניסה לתוך עידן הדלי (זה יקרה רק בשנת 2106) יביא עמו מתינות, צדק, אמת והכוחניות תתחלף בחמלה נשית.
מתוך ההרס שהיה בעידן הקודם, תצמח התחלה חדשה של פריחה, שגשוג ואהבת אמת.

אז מה עוד צופן לנו העתיד הרחוק?

אני מאד מתחברת לכל נושא הרוחניות אבל למרות זאת התחלתי לקרוא את הספר בתחושה סקפטית ונותרתי סקפטית גם בסיומו של הספר מכיוון שכנפי הדימיון שלי לא יכולים לשאת אותי 90 שנה קדימה ובכל זאת הספר היה מרתק ומאד מסקרן בנוגע לעתיד, להווה וגם לעבר.
היו הרבה דברים שנכתבו בספר שהסכמתי איתם ואף התחברתי אליהם וכמה דברים (בעיקר בנושא הדת) שפחות הסכמתי לגביהם, אני חושבת שבדת ובמסורת יש הרבה צדדים יפים ומקרבים ולאו דווקא דברים מפלגים.
מה שבטוח, אנשי הרוח (וגם לא) יהנו מאד מספר זה.

קריאה מהנה,

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן