Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
עונת החתונות
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2017
מס' עמודים: 285
מתכננת החתונות אייברי קרוסלין לא מאמינה באהבה. לא בשביל עצמה, בכל אופן. כשהיא פוגשת את הרווק העשיר ג´ו טרוויס וחושבת אותו בטעות לצלם חתונות, אין לה שום כוונה להניח לו לסובב לה את הראש. אבל ג´ו הוא גבר שיכול להמס גם לבבות קרח, ואייברי לא מסוגלת לעמוד בפני קסמו. אחרי לילה לוהט אייברי נחושה בדעתה לנתק את הקשר. הדבר האחרון שהיא צריכה זה גבר דרומי סקסי ומקסים, בעיקר עכשיו, כשנשכרה לתכנן את חתונת השנה, פרויקט שעשוי להזניק את הקריירה שלה. ואז הכול מסתבך: לכלה יש כמה סודות שמעמידים את קיום החתונה בסכנה, ג´ו לא מוכן לוותר בקלות או בכלל, ואייברי מבינה שאם היא רוצה להפסיק לברוח מג´ו, עליה להתעמת עם חוסר הביטחון שלה ועם עבר שהיתה עושה הכול כדי לשכוח. ליסה קלייפס היא מחברת עטורת פרסים של רומנים היסטוריים ומודרניים. ספריה ראו אור בארבע־עשרה שפות ומככבים ברשימות רבי־המכר ברחבי העולם.

אייברי קרוסלין בת ה-27 היא כוכב עולה בתחום ארגון ותכנון חתונות. העניין הוא שדווקא לה, שעוסקת בחתונות וברומנטיקה באופן יומיומי יש פחד לא קטן ממחויבות. הוריה הגרושים היו בוגדים סדרתיים, ואביה התחתן והתגרש מספר פעמים. ואם כל זה לא מספיק, הארוס שלה נטש אותה ממש ביום החתונה המיועד. הסנדלר הולך יחף? ללא ספק, אבל אייברי מצליחה להתעלות מעל חייה האישים והופכת למארגנת חתונות מצליחה. מכל הנשים איתן התחתן אביה יצא דבר אחד טוב: סופיה אחותה, שהיא חברתה הטובה ביותר, שותפתה לדירה וגם השותפה שלה בעסק.
שאייברי מקבלת את התקציב לחתונה של החברה הגבוהה ביוסטון היא מתרגשת מאד, כי בחתונה הזו היא תוכל סוף סוף להראות את יכולותיה וליצור קשרים שיובילו לתכנון חתונות נוספות. במקרה או שלא, דווקא בחתונה החשובה הזו היא פוגשת את ג'ו טרוויס. ג'ו הוא חלומה של כל בחורה, הוא חתיך, עשיר ומלא כריזמה, אבל מכולן הוא נמשך דווקא לאייברי. אייברי שלמדה סוף סוף לשמור על הלב שלה, לא נכנעת בקלות, אבל בסופו של דבר היא חייבת להודות שהיא נמשכת אליו, אפילו אם זה הדבר האחרון שהיא רוצה.

מאד נהניתי לקרוא את הדמות של אייברי. היא חכמה, מצחיקה, מוכשרת וכובשת, והיא גם לא מתאימה לאידיאל היופי של ימינו כי היא אישה מלאה.
לא נתקלתי בהרבה ספרים רומנטיים על נשים מלאות, לרוב הדמויות הנשיות בספרים רומנטיים מתוארות כרזות ודקיקות, והיה נחמד לקרוא ספר שלשם שינוי נותן מקום גם לנשים שנראות אחרת. זה רק הפך את הספר ליותר מציאותי ואת הגיבורה לכזו שיותר קל להזדהות אתה. אייברי היא חסרת ביטחון ומתקשה להאמין שג'ו רוצה דווקא אותה, זה רק הפך אותה בעיני ליותר אנושית ויותר מתוקה.
לאט לאט מצליח ג'ו להמיס את החומות ולהגיע אל הלב שלה, זה לא קל, אבל הוא לא נכנע ובכל פעם שהיא חושבת שהפעם הוא לא יחזור – הוא חוזר. שהיא מתחילה לבטוח בו, אז בעיתוי הגרוע ביותר בעולם היא מקבלת הצעת עבודה מפתה בניו יורק. עכשיו עליה להחליט אם היא בוחרת בקריירה שלה או באהבה.

פסק הדין:
את הספר הזה הייתי מכנה 'ספר מנחם'. בדיוק כמו שיש אוכל מנחם, כך גם הספר הזה עשה את אותו הדבר. הוא כמו קשת בענן שמגיעה וצובעת את השמיים האפורים אחרי ימים רבים של גשם.
סיפור האהבה המתואר בו נרקם יפה ולאט, והכימיה בין הדמויות הייתה אמינה ומהנה מאד לקריאה. למרות שהוא ספר קליל, ממש לא חייבים לטוס או לנסוע רחוק כדי לקרוא אותו. אני ממליצה עליו כעל ספר חופשה למוח: בזמן שהמוח צריך מנוחה מכל תלאות החיים והשגרה המעייפת שלכם, תקראו את הספר הזה.

נועה הולצר

אמא עסוקה לזואי הפעוטה, שמצליחה לגנוב קצת זמן קריאה בין 'הופ' ו'לולי'.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. עומר ברקוביץ

    תודה רבה, סקירה נהדרת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן