Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
עולמה הסודי של שופהולית
תגית:
סוגה:
מוציאים לאור: ,
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 335
תרגום חדש ועדכני לספר שכבש מיליוני קוראים ברחבי העולם! רבּקה בלומווד גרה בדירה נהדרת בשכונה הכי אופנתית בלונדון. היא מבלה עם אנשי החברה הגבוהה, ויש לה ארון בגדים שמתפקע מפריטי החובה של העונה. יש רק בעיה אחת: היא לא יכולה להרשות לעצמה שום דבר מכל הדברים האלה, בטח שלא עם המשכורת העלובה שהיא מרוויחה מעבודתה המשעממת ככתבת במגזין "לחסוך בחוכמה". לאחרונה התחילה רבקה לקבל מכתבים כועסים מהבנק ונהיה לה קשה יותר ויותר להתעלם מהם. היא מנסה לצמצם בהוצאות, אבל ניסיונות הגמילה רק גורמים לה להוציא יותר. וזה שלוק ברנדון המצליח והזחוח עד להכעיס מופיע בכל מקום שהיא הולכת אליו לא ממש עוזר להפחית לחצים. הדבר היחיד שמנחם אותה הוא לקנות לעצמה עוד משהו. רק עוד משהו אחד קטן... אלא שאז היא נתקלת בסיפור עיתונאי שנוגע ללבה, והכתבה שהיא מפרסמת בעמוד הראשי של העיתון מתחילה שרשרת של אירועים שתשנה את חייה – ואת חייהם של הסובבים אותה – לנצח. עולמה הסודי של שופהולית הוא ספר מצחיק וסוחף, שמציג גיבורה שובת לב שמתחזקת בכל פעם שהיא נחלשת. סופי קינסלה היא סופרת בריטית. עד היום היא פרסמה עשרות ספרים שזכו לפופולריות עצומה ברחבי העולם ונמכרו ביותר מארבעים מיליון עותקים ביותר משישים מדינות. עולמה הסודי של שופהולית הוא ספרה החמישי הרואה אור בהוצאת הכורסא. קדמו לו הספרים כל מה שתבקשי, מה המספר שלך?, אפשר לגלות לך סוד? והחיים ה(לא כל כך) מושלמים שלי. "בלומווד של קינסלה היא נועזת ומצחיקה... הגיבורה שתקנה את לבכם." – פיפל "כיף שמאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, ספר שנכתב בהתלהבות ובלי הברה אחת של הטפת מוסר... לקינסלה יש מגע קליל והומור שובב." – קירקוס ריוויו

רבקה בלומווד היא עיתונאית במגזין כלכלי. זה די אירוני שהיא כותבת על התנהלות כלכלית בעוד שהיא במשיכת יתר בבנק, היא לא יכולה להפסיק לקנות.

כמה שהיא מתשתדלת וכמה שהיא מתאמצת לחסוך, היא לא מצליחה… היא תמיד מוצאת סיבה טובה והצדקה לקנות עוד ועוד גם אם מדובר בדברים קטנים.
כמה שהתאמצה לחסוך ולהמשיך לקנות, "התפלקו לה" לה שני קרדיגנים, לא היה לה בצבע אפור…
כמה שהתאמצה לא לקנות אוכל בחוץ והחליטה לבשל במקום, היא נגררה להוצאות של ספר בישול, כלים ומצרכים יקרים.
כמה שניסתה, זה פשוט לא הלך…

הבנקים וחברות האשראי שולחים לה מכתבים, מתקשרים ומתריעים על חריגות, רבקה לתומה חושבת שאם היא תתעלם מהמכתבים או תשקר שקר כלשהו לפקידי הבנק בטלפון החובות יעלמו מאליהם.
היא מבינה שיש לה שתי אפשרויות או להרוויח יותר כסף או לצמצם הוצאות. מהר מאוד היא מבינה שהאפשרות השניה היא לא אופציה כי היא לא מסוגלת להפסיק לקנות וחושבת איך תוכל להכניס יותר כסף בנוסף למשכורת העלובה שלה מהמגזין.
היא ניסתה לזכות בלוטו, בנתה הרים וגבעות ותכננה מה תעשה בסכום שתזכה, אבל כמובן שלא זכתה…

הספר ממשיך ומספר על קורותיה של רבקה שלא הפסיקה לחפש פתרון לבעיית תזרים המזומנים שלה אבל לא השכילה לטפל בבעיית ההתמכרות שלה.
אם תרצו לדעת מה סופו של הסיפור ומה קרה בסוף לרבקה פשוט תקראו את הממתק הזה!

יופי של ספר, קליל, מהנה, משעשע ומלא הומור. נהנתי לקרוא את קורותיה של רבקה ועל כמה שהיא רוצה לשנות וכמה שיוצא לה עקום. הספר היווה לי אתנחתא מעולה בין ספרים כבדים יותר והסב לי הנאה רבה!

אמנם מדובר בדמות דמיונית, אבל לצערי יש לא מעט אנשים כמו רבקה עובדה שגרמה לי לחשוב על העלילה באופן עמוק יותר ואפילו לרחם על הגיבורה. ההתמכרות לקניות היא התמכרות לכל דבר ולא פשוט לשים לה סוף. כמה שזה נראה לנו פשוט מהצד, זה לא.

ממליצה לכם בחום להשיג עותק, לפנות כמה שעות ולקרוא אותו בשלוק בדיוק כפי שאני בלעתי אותו.
קריאה מהנה!

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן