Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
עוד סיכוי לאהבה
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 311
אהבה שהסתיימה, האם היא יכולה לפרוח שוב גם כעבור שנים? ליב אריאס השאירה הכול מאחור. את החברים ואת בית ילדותה, את העיר הקטנה שגדלה בה ובעיקר את האהוב שלה, שהסתיר אותה ממשפחתו ומהחברים למרות שרצה בה בסתר ליבו. אם זה היה תלוי בה, היא לא היתה חוזרת הביתה לעולם. 12 שנים חלפו מאז הלילה הנורא ההוא, 12 שנים שבהן הצליחה לברוא חיים חדשים ולא לפחד עוד. אבל עכשיו היא חייבת לחזור. כולם חייבים לחזור. גם הוא. עמוק בלבה ליב יודעת: האהבה הראשונה ההיא לא באמת נגמרה. אבל האם אפשר להשיב את הזמן שאבד? ומה היא חייבת לשכוח כדי להמשיך הלאה? "עוד סיכוי לאהבה" הוא ספר על האומץ לבחור בטוב גם ברגעים קשים, על תשוקה שנשמרת גם אחרי שנים רבות ועל אהבה ראשונה, שלפעמים היא גם האחרונה.

האהבה לא תיגמר לעולם. אבל הפחד כן.

על הספר "עוד סיכוי לאהבה" קיבלתי המלצות רבות והחלטתי שאני חייבת לקרוא אותו, הוא מאד הזכיר לי את הספר המצמרר "19 דקות" של ג'ודי פיקו.

ליב אריאס ופין דורסי הכירו בתיכון.  ליב היתה אז בטוחה שהם מאוהבים אך פין דאג לשבור לה את הלב כשבחר בערב נשף סיום התיכון ברבקה כבת זוגו ונטש את ליב לאנחות.
פין שגדל בבית שבו הייחוס מאד חשוב, לא יכול היה להיראות מסתובב עם בתו של הגנן שלהם ולכן אף אחד לא ממש ידע על הקשר בין השניים.
בערב הנשף קרה דבר נורא, כאשר אחד התלמידים הפחות מקובלים בשכבה בשם ג'וזף וחברו טרוור החליטו לסגור חשבונות עם כל אלה שפגעו בהם והגיעו לנשף כשהם מצוידים בנשק, אחד מקורבנות הירי היה פין.
פין נפצע אך ניצל וליב ניצלה כי לא נחשבה לאחת מהאויבות של ג'וזף.
לאחר האירוע הנורא, ליב עזבה את עיירת ילדותה ונשבעה לא לחזור לשם יותר לעולם ולמחוק את הטראומה הקשה מזכרונה וגם הקשר עם פין נותק לחלוטין.

המקום הזה, הסיפור הזה, שייכים לעבר שלה. פין דורסי שייך לעבר שלה. היא עשתה ככל יכולתה לנעול את הדברים האלה בקופסה משוריינת כדי שתוכל להמשיך הלאה. (עמ' 14)

12 שנה לאחר מכן, ליב היא מעצבת אתרים, רווקה שחיה באוסטין.
היא מגיעה לעיירת הולדתה ללילה אחד בלבד כדי לצלם סרט דקומונטרי על ליל הירי ושם היא פוגשת את חברותיה שהיו באירוע וגם את פין.
המפגש ביניהם לאחר כל השנים מערער את שניהם. פין הוא סוכן סמוי באף בי איי והחיים שלו בודדים ולא מתנהלים כמו שקיווה שיתנהלו, הוא מוקף באלימות ואגרסביות ואין ספק שטראומת הירי מלווה אותו גם בבגרותו.
פין וליב לקחו את הטראומה הקשה, כל אחד למקום שלו ולמרות שהם מנסים להתמודד בדרכם ולהדחיק את המקרה, עדיין זה משהו שנמצא שם כל הזמן ברקע.
המפגש המחודש בין השניים מעיר את כל המתים משנתם, הניצוצות עפים באויר אבל האם הם יצליחו לגבור על הפוסט טראומה שלהם ולהפתח לקשר אמיתי ובוגר? ומה יעשו כשיאלצו להפרד ולחזור כל אחד לחייו ולעבודתו?

אהבתי את הקשר בין ליב לפין, בעיקר את העובדה שליב הצליחה לאזן את פין ולמתן את האגרסיביות שלו והוא לעומת זאת תמיד היה שם משענת ומגן בשבילה.
הדיאולוגים ביניהם היו משעשעים ושנונים ואין ספק שהמפגש המחודש ביניהם פתח סכר ישן שהתפרץ החוצה בפראות.
הערצתי את האומץ והחוזק הנפשי של ליב, והיכולת שלה להתנתק רגשית וללכת עד הסוף עם הלב שלה גם כשלהחלטות יש משקל כבד על חייה האישיים, בסך הכל ספר רומנטי מקסים ומרגש.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן