Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
סיפור האהבה של המהפנטת
סוגה:
מוציאים לאור: ,
שנת הוצאה: 2020
מס' עמודים: 415
אלן היא מהפנטת. כמעט כל מי שהיא מכירה חושב שמהפנטים הם רמאים או סוג של בדרנים, אבל אלן דווקא לוקחת את עצמה לגמרי ברצינות. היא מתגוררת בבית חוף קסום שירשה מסבתה ומקבלת בו את לקוחותיה. החיים שלה טובים, למעט ההיסטוריה שלה עם גברים שמסתכמת — בשורה התחתונה — בלא כלום. אבל עכשיו היא פוגשת את פטריק. הוא אמנם אוהב מוזיקת קאונטרי אבל למעט העניין הקטן הזה הוא נחמד והכי חשוב – נראה שהוא ממש מחבב אותה. אלן אופטימית. היא מתחילה לחשוב שאולי, פטריק הוא האחד. ואז פטריק אומר שהם צריכים לדבר. אלן כבר מבינה לאן זה הולך, ומתכוננת לרע מכל. אבל הפתעה: פטריק לא רוצה להיפרד ממנה. הוא רק רוצה להתוודות בפניה ולספר שיש לו אקסית שעוקבת אחריו. כל הזמן. אלן מעט מוטרדת, אבל עוד הרבה יותר מסוקרנת. יש משהו זוהר בגבר שיש לו סטוקרית. זה דווקא מעניין. היא היתה ממש שמחה לפגוש את הסטוקרית הזאת, להכיר איתה. מה שאלן לא יודעת, הוא שזה כבר קרה. ליאן מוריארטי היא סופרת אוסטרלית שספריה הקודמים היו לרבי־מכר בארץ ובעולם. בין ספריה המצליחים שראו אור בארץ בהוצאת כנרת זמורה: "סודו של הבעל", "שקרים קטנים גדולים" (עובד לסדרת טלוויזיה מצליחה בכיכובה של ניקול קידמן) "באהבה, בטירוף, באשמה", "שלוש משאלות", ועוד.

סיפור האהבה של המהפנטת

"כשאנשים חושבים על היפנוזה, הם חושבים על מטוטלות מתנודדות, על "אתה נהיה מנומנם" …לפיכך, לא מפתיע שרבים מלקוחותיי מתוחים בביקורם הראשון! לאמיתו של דבר , אין בהיפנוזה שום דבר מפחיד או לא טבעי…"/ מתוך עלון "היכרות עם המהפנטת אלן אופרל"

למען האמת- אני פחות מתחברת להיפנוזה ודווקא בשל כך ידי נשלחה אל הספר מתוך שלל הספרים אשר ממתינים לי ליד מיטתי. לעיתים אדם בוחר את הלא צפוי והניגודיות.

גיבורת הספר אלן, רווקה בת 35, מטפלת בעלת מוניטין בתחום ההיפנוזה. מתגוררת בבית עם נוף לים מחצר הבית יורדים לחוף. בית ירושה מסבהשעון הביולוגי שלה מתקתק. לא מזמן פגשה בגבר נחמד ,פטריק סקוט,  מודד קרקעות עצמאי , אלמן , אב חד הורי לילד בשם ג'ק. כל תרחישי האיוב שהוא יזרוק אותה התהלכו בראשה אך להפתעתה פטריק החל לפתח רגשות של אהבה כנים כלפיה.

עד כה נשמע סיפור אהבה בנאלי אולם היתה עוד צלע. חברתו לשעבר ססקיה רדפה אחריו באופן אובססיבי. ידעה עליו הכל. בכל הפגישות שלו עם אלן, היא נכחה בצד. ידעה מה קונה לה, מה הם אוכלים, מתי הם ביחד. מטעמים שאינם מובנים הוא לא התלונן במשטרה על אף שאמרו לו לעשות זאת. מצידה של אלן , היא היתה סקרנית לגבי התופעה. מה שלא ידעה בדיעבד כי היא מכירה את ססקיה באופן אישי. אחת המטופלות שלה!

סיפור האהבה של אלן ופטריק מתעצם לו. יחסיה עם בנו ג'ק ועם משפחתו טובים וממש ברגע הצעת הנישואין…מופיעה ססקיה "במקרה" במקום. האם ניתן לנהל מערכת יחסים רצינית כשברקע "הסטוקרית" ?אין ספק שאתגר גדול עומד בפניהם. אלן מגלה שהיא בהריון . פטריק שמח בכל ליבו וגם בחדר ההמתנה לאולטרסאונד, יושבת מכונסת..כן מי אם לא….

העלילה מתקדמת די בעצלתיים. סיפור אהבה הזוי משהו עד שמתרחשת תפנית בעלילה כשססקיה עושה צעד אחד הזוי מדי. האם זה ישפיע על אהבתם של אלן ופטריק?

לאוהבי עולם הרוחניות מחד ולאלה שמחפשים אהבה בגיל בוגר.

רחל רוזיליו

אמא לשבעה וסבתא לאחד עשר נכדים (בנתיים..) ספרים זה נשמה - אהבה שאינה תלויה בדבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן