Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
סודות של נשים נשואות
תגית:
סוגה:
מוציאים לאור: ,
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 288
ג'יל ורובּ נשואים באושר – עד שהם מגלים שרובּ לא יוכל להביא ילדים לעולם. זה לא סוף העולם מבחינת ג'יל. היא שמחה להמשיך לחיות לצד בעלה הנאמן שאוהב אותה מאוד ועושה חיל בחדר המיטות. אבל רובּ איבד לגמרי את החשק המיני ומסרב לדבר על זה. למעשה, כל התקשורת בין בני הזוג נפסקה לחלוטין. ג'יל כמהה למעט הנאה, וממש לא עוזר לה שחברתה הטובה נהנית מהסקס המשובח בחייה (הגם שמאחורי גבו של בעלה) ואילו חברתה השנייה נשואה לחתיך מהמם והתשוקה ביניהם בשיאה. או שאולי הדברים אינם באמת כפי שהם נראים? והאם אנו באמת מכירים את בני הזוג שלנו, את חברינו הטובים, או אפילו את עצמנו? ג'יל עומדת לגלות את התשובות ולהתמודד עם הכאב שבגילוי האמת. קרול מייסון נולדה וגדלה בצפון-מזרח אנגליה וכיום חיה עם משפחתה בקנדה. סודות של נשים נשואות הוא ספרה השני הרואה אור בהוצאת הכורסא. קדם לו הספר אחרי שעזבת. "מה באמת קורה מאחורי דלתיים סגורות? קרול מייסון חושפת את האמת על חיי נישואים ברומן עוצמתי." -  היט מגזין (אנגליה) "כתיבתה של מייסון סוחפת. ישבתי באוטובוס בדרך לעבודה ובאמצע קטע עסיסי על הרומן של לי, פספסתי את התחנה."  - רבקה ויגוד, ונקובר סאן "הרומן החריף הזה עוסק בכנות, במחילה, באהבה ובמציאות היומיומית של חיי הנישואים." -  נוטבוק מגזין(אוסטרליה) "יש ברומן הביכורים הזה חספוס רענן וחיוני. למייסון יש הרבה מה לומר על מערכות יחסים. לנשים שלה יש אישיות מהדהדת ועבודה אמיתית המעניקות עומק לחייהן המסובכים. בזכות הסיפור המר-מתוק ותוצאותיו הרב-משמעיות זהו רומן אמיץ ומשמעותי יותר מרומנים קלילים אחרים לנשים." -  פייננשיאל טיימס

ג'יל ורוב נשואים כבר עשר שנים. הם חברים טובים, יש פרנסה בנמצא, יש להם הכל ואין להם כלום. רוב הוא עקר ומסתבר שלא יוכלו להביא לעולם ילדים בדרך הרגילה. הם בוחרים שלא לבדוק אופציות אחרות וחיים רק שניהם כמו משפחה קטנה ומאושרת, אבל הרצון של ג'יל לממש את "הזכות האימהית"כנראה חזקה מהכל וזה מערער אותה.

הרצון להיות אמא זה לא הדבר היחיד שמפריע לה לאחרונה, היחסים האינטימיים בינה לבין רוב השתנו והיא מרגישה שהוא מתרחק ממנה וכבר לא חושק בה. האינטימיות וההתרגשות חסרים לה מאוד, היא מנסה לשוחח איתו על הנושא אך הוא מיתמם ומתחמק.
זה מעסיק אותה יותר ויותר כשחברתה הטובה, לי מצאה לה חתיך הורס לממש את הפנטזיות שלה מאחורי גבו של בעלה וחברתה השניה נשואה באושר לבעלה. אין ספק שסיפורי ההוללות של חברתה עושים את שלהם וזה לא נותן לה מנוח.
לא רק השיחות העסיסיות עושות לה את זה, גם אנדרי החתיך עושה לה את זה.
את אנדרי הכירה לגמרי במקרה כשמסתבר שהוא זה שהשאיר לה פתק מזמין על הרכב וכשפגשה אותו כמציל בחוף הים שאליו הגיעה. הוא מצא חן בעיניה חיצונית וגם מבחינת הגישה שלו כשנתן לה את הספייס שלה כשגילה שהיא אישה נשואה.

האם החיים של ונדי באמת ורודים כמו שהם נראים?
האם הבגידה של לי תתגלה ותוביל לפירוק הנישואים שלה?
מה יעלה בגורלה של ג'יל?

את הספר הזה תצטרכו לקרוא כדי לקרוא על המעללים של הבנות. אני מבטיחה לכם סיפורים מעניינים, עסיסיים, לעיתים מרגשים שאני חושבת שהרבה מאיתנו נוכל להתחבר אליהם בדרך כזו או אחרת.
הספר היה קריא מאוד, קראתי אותו בשלוק, הוא סיפק הצצה לסיטואציות לא פשוטות שבני זוג נתקלים בהן, בני זוג נשואים שהשחיקה והחיים עצמם עושים את שלהם.

אני נהנתי, עכשיו תורכם!

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

לפוסט הזה יש 3 תגובות

  1. ליאורה רנרט

    סקירה מושלמת רשמתי לי

  2. שרון בצלאל

    תודה רבה, תהני!

  3. קובי

    היי שרון…מעניין מסקרן..

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן