Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
סודות קטלניים
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 328
כדי לבצע את הפשע המושלם, צריך שיהיה לך את הכיסוי המושלם בבוקר מושלג של חג המולד, אֵם מוצאת בחצר את גופת בתה, קפואה ומכוסה בדם. מי היה מסוגל לבצע רצח אכזרי על סף ביתה של הנרצחת? מפקחת בילוש בכירה אריקה פוסטר, שבדיוק סיימה חקירה סבוכה ומטלטלת אחרת, מרגישה שברירית ופגיעה מבחינה נפשית, אבל נחושה בדעתה לפצח את המקרה. במקביל, מצטברות עדויות על תקיפות סדרתיות בפרבר הדרום לונדוני שבו נרצחה הצעירה. פרט מצמרר אחד קושר את התקיפות למקרה הרצח – כל הקורבנות הותקפו בידי דמות עטויה במסיכת גז. החקירה הולכת ומסתבכת, ואריקה מגלה עוד ועוד סודות מקפיאי דם שאופפים את מותה של הצעירה. בדיוק כשאריקה מתחילה לחבר ביחד את כל פיסות הפאזל המצמרר, היא נדרשת להתמודד עם זכרונות כואבים מעברה. היא מוכרחה לחפור לעומק, להישאר ממוקדת ולמצוא את הרוצח. הפעם, דמות שקרובה אליה נמצאת בסכנה נוראית. רוברט ברינדזה, שספריו תורגמו לעשרות שפות ומכרו מיליוני עותקים ברחבי העולם, חוזר עם פרשה שלא תיתן לכם מנוח עד השורה האחרונה. "סודות קטלניים" הוא הספר השישי בעלילות מפקחת הבילוש הבכירה אריקה פוסטר, שמתורגם לעברית ורואה אור בהוצאת רימונים. "ברינדזה בשיא כוחו הסיפורי, משוכלל ומבריק מתמיד" – וושינגטון פוסט. "כל מפגש עם אריקה פוסטר ועמיתיה האהובים הוא חגיגה, אבל הפעם ברינדזה פשוט התעלה על עצמו" – דיילי מירור

ערב חג המולד, היא חוזרת ברכבת לביתה לבדה. זוג גברים נטפל אליה והציע לה הצעות מגונות כאלו ואחרות, היא פגשה במאהב ישן ונשוי ובאישתו שגידפה אותה. איזה סיום קשוח לערב שלה.

היא לא ידעה שהרע עוד לפניה…

אריקה פוסטר, האחת והיחידה מתעוררת לבוקר חג המולד ויוצאת לדרך לארוחת החג. היא בדיוק סיימה חקירה אינטנסיבית של שרשרת רציחות והתענגה על השקט והשלווה. לא היה לה מושג שהחקירה הבאה שלה ממש מעבר לפינה, תרתי משמע. בדרך לארוחת חג היא נתקלת בניידות ובסרטי סימון, מתעניינת במקרה ומצטרפת לזירה. היא ונעלי העקב שלה.

גופה של אישה צעירה התגלתה בחצר ביתה. אריקה והצוות בודקים את הזירה כשבחור יורד מאחד מהעצים שמשקיפים על חצר הבית. מתפתח מרדף (עם העקבים) והיא והקולגה שלה עוצרים בחר צעיר כשמבינים שהיה מצלם את הקורבן שהיתה חשפנית במקצועה. כמובן שהוא מכחיש, כמובן שההורים שלו מאיימים על השוטרים כהטרדה אבל יותר מידי ממצאים קושרים אותו לפרשה.

במהלך החקירה מתגלות גופות נוספות. השמועה היא שאדם שחובש מסיכת גז תוקף קורבנות ממש ליד הבתים שלהם בפרברים השקטים והאפלים של לונדון. אריקה מבינה ששוב יש לה עסק עם רוצח סידרתי, היא נחושה כמו תמיד לתפוס אותו, זה רק עיניין של זמן.

כמי שקראה את כל העלילות של פוסטר היה ברור לי שהיא תתפוס את הרוצח, השאלה היתה איך בדיוק ומיהו הרוצח?

ספר מתח מעולה, מסחרר, מדיר שינה, קיצבי ומרתק בול כמו שאני אוהבת. נהנתי במקסימום.
התחלתי אותו ולא יכולתי לעצור, המזל היה לצידי שהיה לי רצף קריאה ויכולתי להתענג עליו בלי הרבה הפסקות.
הספרים של ברינדזה הם ספרי מתח מהמשובחים שקראתי, גם הפעם הוא לא איכזב אותי, אפילו לא טיפה.

אם קראתם את הספרים הקודמים בסדרה וגם אם לא, אל תפספסו את "סודות קטלניים", תודו לי אחר כך.

תקראו, תבינו!

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן