Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
נשיקה צרפתית
קטגוריה:
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 264
"פריז מעולם לא נראתה נוצצת יותר". מאת מחברת רבי המכר "המתיקות שבשכחה" ו-"איטלקית למתחילים".  שום דבר לא מסתדר לאֶמה סאליבן. הארוס שלה עזב אותה, היא פוטרה מעבודתה והיא צריכה לפנות את הדירה שלה, החברות שלה מאכזבות אותה ואפילו אחותה לא עומדת לצדה. חייה מקבלים תפנית לא צפויה לאחר שיחה עם חברתה פופי, שמפצירה בה להגיע לפריז ולעבוד איתה בתחום יחסי הציבור. נשמע נהדר, רק שעכשיו היא תקועה בתפקיד היחצנית של אחד מכוכבי הרוק הכי חמים – והכי משוגעים – בצרפת. המצב מסתבך עוד יותר בגלל גבּריאל פרַנקֵר, כַּתב סקסי ועיקש שלא עושה לאמה שום הנחות... הגיע הזמן שאמה תמציא את עצמה מחדש בעיר האורות – עיר של רומנטיקה, אופנה ושלל רווקים נחשקים. נשיקה צרפתית הוא ספר סוחף, מצחיק ורומנטי, שלוקח את הקוראים והקוראות למסע מהנה ומרגש על רקע רחובותיה היפהפיים של פריז. זהו אחד מספריה המוקדמים של קריסטין הרמל, מחברת רבי המכר המתיקות שבשכחה, החיים שנועדו לי, כשניפגש שנית, רק עוד יום אחד, הדירה ברחוב אמלי, איטלקית למתחילים וסודות בית השמפניה. "קריסטין הרמל היא סופרת מקסימה, מוכשרת ומצחיקה. פריז מעולם לא הצטיירה נוצצת כמו בין דפי נשיקה צרפתית" – לורה קולדוול, מחברת השקרן הטוב. "נשיקה צרפתית דומה לבקבוק שמפניה: עם המון הנאות תוססות, רומנטיקה מענגת והרפתקאות פזיזות, וכמובן שיכרון הקסם של פריז. אפשר לבלוע בלגימה אחת זוהרת" – ג'וליה הולדן, מחברת ריקוד אחד בפריז. "סיפור מתוק ומרגש להפליא" – MrMedia.com.

נשיקה צרפתית

לעיתים צרות באות בצרורות. כזה היה גורלה של אמה סאליבן. היא היתה אמורה להתחתן בספטמבר. שמלת כלה מוכנה, השושבינות הפרחים אבל המציאות טפחה על פניה. ארוסה החליט לבטל את החתונה ואם לא די בכך הרי התברר לה ששכב עם חברתה הקרובה ביותר. לאחר ימים הוא מבקש ממנה לעזוב את הדירה. בצר לה היא מגיעה למקום עבודתה ואז הוגדשה הסאה. בשל קיצוצים, היא מפוטרת. אחותה ג'ני רק מחכה לרגעים האלה כדי לרמוס אותה נפשית . שבורה ומרוסקת היא מתקשרת לחברתה הקרובה פופי, שותפתה לחדר במהלך לימודי הקיץ שלה בלונדון. שלוש שנים קודם עברה פופי להתגורר בפריז ועובדת בחברת מוזיקה בינלאומית KMG. לאחר שכנועים לא מעטים, מוצאת עצמה אמה על המטוס לפריז.

פופי מתחילה לחשוף את יופיה של פריז, עיר האורות לחברתה ומציעה לה לעבוד עימה כעוזרת יחסי ציבור לגיום ריש, כוכב רוק בצרפת אשר עומד להשיק אלבום באנגליה ובארה"ב. אומנם קשיי השפה עומדים לה לרועץ, אך ניסיונה והכריזמה שלה לצאת ממצבי לחץ, שכנעו את הבוסית של פופי להעסיק אותה באופן זמני.

מה שלא ידעה כי גיום ריש הוא אדם לא צפוי , יצירתי אך מגיע למצבים מוזרים ולא שפויים ופופי ואמה מוצאות עצמן כמעט כל מספר ימים מחלצות אותו ממעשיו ההזויים. העיתונאים צובאים עליו בכל פעם שהוא משתטה ואחד במיוחד- גבריאל פרנקר. פופי ואמה לא מבינות כיצד גבריאל יודע על כל מעשה שעושה גיום ומגיע בין הראשונים. מה יודע גבריאל שהן לא יודעות?

לצד העבודה ללא שעות שכן הן עסוקות לחץ את גיום מההסתבכויות שלו בשעות מטורפות, מנסה פופי לחבר את אמה לחיי הלילה והאהבה בפריז. הן מבלות במקומות מעניינים, אוכלות אוכל משובח, שותות כוסות יין למכביר וכל זאת כדי להשכיח מאמה את חייה הקודמים אשר רודפים אותה גם בפריז.  ארוסה לשעבר רודף אותה . האם תשוב אליו?

האם תצליח אמה למצוא אהבה אמיתית? "נשיקה צרפתית"- ספר קליל וזורם סיפור רומנטי שתפאורת העיר  פריז רק מחמיאה לו. ספר זה יוצא דופן מספריה של קריסטין הרמל  שאנו רגילים לקרוא. נקרא בנשימה אחת. מומלץ לחפץ לקרוא ספר עם עלילה צפויה .

רחל רוזיליו

אמא לשבעה וסבתא לעשרה (בנתיים..) ספרים זה נשמה - אהבה שאינה תלויה בדבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן