Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
נשיקה צרפתית
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 263
"פריז מעולם לא נראתה נוצצת יותר". מאת מחברת רבי המכר "המתיקות שבשכחה" ו-"איטלקית למתחילים".  שום דבר לא מסתדר לאֶמה סאליבן. הארוס שלה עזב אותה, היא פוטרה מעבודתה והיא צריכה לפנות את הדירה שלה, החברות שלה מאכזבות אותה ואפילו אחותה לא עומדת לצדה. חייה מקבלים תפנית לא צפויה לאחר שיחה עם חברתה פופי, שמפצירה בה להגיע לפריז ולעבוד איתה בתחום יחסי הציבור. נשמע נהדר, רק שעכשיו היא תקועה בתפקיד היחצנית של אחד מכוכבי הרוק הכי חמים – והכי משוגעים – בצרפת. המצב מסתבך עוד יותר בגלל גבּריאל פרַנקֵר, כַּתב סקסי ועיקש שלא עושה לאמה שום הנחות... הגיע הזמן שאמה תמציא את עצמה מחדש בעיר האורות – עיר של רומנטיקה, אופנה ושלל רווקים נחשקים. נשיקה צרפתית הוא ספר סוחף, מצחיק ורומנטי, שלוקח את הקוראים והקוראות למסע מהנה ומרגש על רקע רחובותיה היפהפיים של פריז. זהו אחד מספריה המוקדמים של קריסטין הרמל, מחברת רבי המכר המתיקות שבשכחה, החיים שנועדו לי, כשניפגש שנית, רק עוד יום אחד, הדירה ברחוב אמלי, איטלקית למתחילים וסודות בית השמפניה. "קריסטין הרמל היא סופרת מקסימה, מוכשרת ומצחיקה. פריז מעולם לא הצטיירה נוצצת כמו בין דפי נשיקה צרפתית" – לורה קולדוול, מחברת השקרן הטוב. "נשיקה צרפתית דומה לבקבוק שמפניה: עם המון הנאות תוססות, רומנטיקה מענגת והרפתקאות פזיזות, וכמובן שיכרון הקסם של פריז. אפשר לבלוע בלגימה אחת זוהרת" – ג'וליה הולדן, מחברת ריקוד אחד בפריז. "סיפור מתוק ומרגש להפליא" – MrMedia.com.

הוויקיפדיה מגדירה את המושג אהבה כקבוצת רגשות וחוויות הקשורות לתחושה של חיבה עזה או אחדות עמוקה כלפי ישות כלשהי: אדם, בעל-חיים, חפץ, מקום ואף רעיון. מבחינת ביולוגים רבים, אהבה היא פשוט תוצר של תהליכים כימיים במוח. מבחינתי, ובכן, תצטרכו להישאר סקרניים 😉

ספרה החדש של קריסטין הרמל הוא כולו על נושא האהבה. אנחנו פוגשים באמה שעל פניו החיים שלה נהדרים, היא מאורסת לאהבת חייה בשלוש השנים האחרונות, היא עובדת כיח"צנית בחברה מצליחה ומתכננת את החתונה שלה ציפתה כל חייה. עד לערב אחד בו הכל משתבש.

הארוס שלה נפרד ממנה בצורה הקרה ביותר שיש ומבקש ממנה להתפנות מביתם, הבוסית שלה מפטרת אותה, היא מגלה שהארוס שלה בגד בה עם החברה הכי טובה שלה שהייתה מיועדת להיות השושבינה שלה ובגדול, החיים שלה מתרסקים בטווח זמן של שבוע.

אמה מתגלגלת לפריז בעקבות חברתה פופי, היא מצטרפת לצוות היח"צ של זמר פופ עולה בצרפת, זמר שכגודל הכישרון שלו, גודל הנטייה שלו להסתבך בצרות.

בזכות חברתה פופי היא מגלה את עולם הדייטים הצרפתי ומשדלת אותה לרדוף אחרי הנשיקה הצרפתית המושלמת, אך גם פופי וגם אמה לא תיארו לעצמן שהנשיקה המושלמת של אמה תגיע מהמקום הכי בלתי צפוי ובלתי מקצועי שיש.

גילוי נאות, אני אוהבת את קריסטין הרמל כסופרת מאוד, התוועדתי לספריה החל מה "מתיקות שבשכחה" ומאז אני קוראת כל ספר שהיא מוציאה, את הספר הזה חיכיתי הרבה זמן לקרוא ואני חייבת לציין שהיה לי קשה להתחבר לעלילה של הספר בהתחלה. לקח לעלילת הספר להתניע יחסית לאט הפעם וההתחלה לפחות נמתחה קצת יותר מדיי הפעם. בהמשך העלילה כן מתפתחת ומעניינת מפרק לפרק, אך לטעמי זהו הספר הכי פחות טוב של הרמל.

אני כן ממליצה למי שחובב את הז'אנר לקרוא את הספר, כי כן יש משהו מקסים בעלילה בסופו של דבר, העלילה קלילה והכתיבה של הרמל טובה כתמיד.

תהל רוזיליו

כל ספר טוב יתקבל אצלי בברכה. אוהבת לטייל בארץ ובעולם. "הדבר המדהים בספרים הוא שהם נותנים לך לטייל מבלי להזיז את הרגליים שלך."

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן