Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
ניפגש שוב בשנה הבאה
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 378
מיני קופר יודעת בוודאות שני דברים – שימי הולדתה, החלים ביום הראשון של השנה, תמיד מסתיימים באסון, ושזה הכול בגלל גבר שמעולם לא פגשה, ששמו קְוִוין המילטון. הכול התחיל כשמיני נולדה קצת אחרי חצות בערב השנה החדשה של 1990. אמהּ היתה בטוחה שתזכה ללדת את התינוקת הראשונה של שנות התשעים ותזכה בפרס גדול, אולם קווין הקדים אותה בדקה אחת גורלית וזכה בפרס. ואם זה לא מספיק, נראה שאמו לקחה את השם שמיני היתה אמורה לקבל. מאז אותו לילה בבית החולים, קווין זוכה בכל המזל הטוב ומיני בכל המזל הרע. כשמיני נתקלת בקווין במקרה במסיבת ערב השנה החדשה ביום הולדתם השלושים, היא לא מופתעת. נדמה שהיזם העסקי החתיך והמקסים באמת נהנה מהכול בזמן שהיא עומדת לאבד את העסק שהקימה ואת ביתה. אבל אם קווין ומיני באמת שייכים לעולמות נפרדים, מדוע דרכיהם מצטלבות פעם אחר פעם? ומדוע כל מפגש מתסכל ביניהם משאיר טעם לעוד? ניפגש שוב בשנה הבאה הוא סיפור אהבה מרגש, מצחיק ומפתיע, שבוחן את דרכו של הגורל להוביל אותנו אל האנשים הכי לא צפויים, נגד כל הסיכויים. סופי קאזנס מתגוררת באי ג'רזי. ניפגש שוב בשנה הבאה הוא ספר הביכורים שלה. "רומן ביכורים נוגע ללב. ההבזקים מהשנים הקודמות ועלילות המשנה מוסיפים עומק, ודמויות המשנה קורעות מצחוק ומוסיפות קלילות בדיוק במקומות הנכונים. הספר של קאזנס מלא ברגישות ובהומור ייחודי." – פאבלישרז ויקלי "רומן כתוב לעילא על אהבה, גאולה, חברות והעצמה אישית. הספר הזה הוא תענוג גדול; הוא מחמם את הלב וכיף להתכרבל איתו." – סן פרנסיסקו בוק ריוויו "ניפגש שוב בשנה הבאה הוא קומדיה רומנטית חכמה ולא שגרתית... חובבי הקומדיות הרומנטיות יתענגו על ההומור והאנרגיה בסיפור של קאזנס, שעוסק בגילוי עצמי, בקבלה ומחילה ובחוסנן של חברויות." – שלף אוורנס

"אם תהיי חברה טובה של עצמך, לעולם לא תהיי בודדה" עמ' 346

המשפט הזה הוא המהות של הדמויות בספר. שאיפה להרגיש טוב בחברת עצמם. רק ככה יוכלו להתחבר לאחרים ו / או למצוא אהבה וזוגיות. זה לא רומן רומנטי קלאסי אלא יותר ספר על דמויות המחפשות את עצמן בנפתולי החיים בדרך למצוא אהבה.

מיני קופר וקווין המילטון נולדו שניהם באותו התאריך, באותו בית חולים, בהפרש של דקה. קווין נולד ראשון ואימו זכתה בפרס הגדול שהובטח להורי התינוק הראשון שיוולד בשנה החדשה. גם את השם שמיני היתה אמורה לקבל – הוא קיבל. מאז מיני גדלה בתחושת החמצה שהושרשה בה היטב ע"י אימה. מיני חסרת המזל. ומיני האמינה בכך. היא בטוחה לגמרי שכל המזל הטוב נמצא אצל קווין.

קווין, בעל חברה מצליחה לייעוץ אסטרטגי לעסקים ומבוסס כלכלית, אוהב לפתוח את השנה החדשה, ואת יום הולדתו בהתבוננות בזריחה. לכאורה הוא נראה לגמרי בעל חיים מושלמים, ומיני מטיחה זאת בפניו כשהם נפגשים. אך המציאות בכלל לא כזו.

המפגש המודע הראשון שלהם מתרחש בבוקר המחרת של יום הולדתם. מיני הייתה במסיבת יום ההולדת שלו יחד עם בן זוגה , שעובד עם חברתו של קווין.  היא נתקעה בשירותים עד הבוקר, וקווין מצא אותה. מאותה נקודה היו בניהם מפגשים מזדמנים או מתוזמנים.

הספר נע בין עבר להווה. העבר מסופר פעם דרך קווין ופעם דרך מיני. לקח לי זמן להבין מה מטרתם של סיפורי העבר האלו. מסתבר שמעגלי החיים שלהם השיקו מספר פעמים.

גם מיני וגם קווין מתמודדים כל אחד בדרכו עם הבעיות האישיות שלהם שמונעות מהם להיות יחד. גם האימהות שלהם התחברו, וכל אחת מהן מתמודדת עם הקשיים בחייה יחד עם חברתה.

"…אני שמחה להיות אני, ואף פעם לא הרגשתי ככה קודם" עמ 347

מאחלת לכם למצוא את האני העצמי שלכם ולמצוא אהבה.

קריאה מהנה.

אורנה שפי

אורנה, אוהבת ספרים ובישולים ומערבבת הכל יחד עם שירים טובים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן