Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
מת בשבילה
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 376
מחברת רב-המכר "מאחורי עיניה" בספר מותח, נועז ומלא טוויסטים מטורפים; הרומן של מארסי עם ג'ייסון שיגר אותה היישר אל האליטה של העיר סוואנה שבג'ורג'יה – כסף ישן, קשרים ישנים, סודות ישנים. מארסי אולי נכנסה לעולם הזה בקשרי נישואים, אבל היא לעולם לא תהיה חלק ממנו. כשהבוס של ג'ייסון חוזר מלונדון עם אשתו החדשה, האטרקטיבית וחסרת המעצורים, איש אינו יכול להוריד ממנה את העיניים, כולל בעלה של מארסי. יש אנשים שהיו מתים להתחלף עם מארסי. מה היא תעשה כדי לשמור על מעמדה?

 

מארסי וג'ייסון הכירו כשהיא היתה מלצרית צעירה ומושכת והוא היה גבר גרוש ממעמד גבוה יותר. הוא עבד בפירמה מכובדת, היה איש העולם הגדול, היה לו כסף, הוא היה מרשים לכל הדיעות. מארסי קפצה על המציאה גם אולי מאהבה ובעיקר בגלל כסף ומעמד. הם בילו במסיבות נוצצות, בילו בחברה הגבוהה, היו להם חיים טובים. אבל טובים רק למראית עין.

מסתבר שלכל אחד מהם היו סודות ששמר היטב, לא סתם סודות, סודות שיהפכו את הקערה על פיה.

היא היתה די בטוחה בנישואים שלהם ובקשר ביניהם עד שפגשה את קישה, אישתו של וילאם, הבוס של בעלה.

אישתו לשעבר של וילאם נפטרה לאחר מאבק ממושך בסרטן, הוא הכיר את קישה שצעירה ממנו בהמון שנים, מלצרית במועדון מפוקפק משהו. קישה היתה כל מה שאישתו הקודמת לא היתה. שחורה, צעירה, הוללת, מושכת, בחורה שאי אפשר להשאר אדישים אליה.

כששני הזוגות נפגשו, מארסי הרגישה שהיא בתחרות. ג'ייסון שלח מבטים לקישה, מבטים שלא משתמעים לשתי פנים. היא מצאה חן בעיניו. אולי היא הסיבה לכך שהוא מתגנב בלילה ומתייחד עם הטלפון הנייד שלו?

מארסי החלה לדאוג, היא נזכרה במשפט שאמרה לה מכרה של גרושתו של ג'ייסון: "פעם בוגד, תמיד בוגד". מארסי פחדה שהיא צודקת…

בעוד שמארסי ניסתה להרחיק את בעלה מהבוס שלו וקישה, לג'ייסון היה מניע נסתר להשאר קרוב קרוב אליהם. הוא סיפר למארסי את הסיבה וביקש ממנה לשתף פעולה. בעל כורחה, למרות שהיתה רוצה לחנוק את קישה, היא נעתרה לו והיתה צריכה לשחק משחק, להעמיד פנים (משהו שהיא די טובה בו)…
הם נפגשו לא מעט, קישה ומארסי התחילו לבלות גם בנפרד והרצון להרחיק אותה מבעלה השתנה לגמרי למשהו אחר.

יש הרבה נקודות השקה בין השתיים, הן שתיהן הגיעו מרקע דומה, שתיהן היו מלצריות שהכירו את הבעלים שלהן, שתיהן התחתנו בשם אהבת הכסף, לשתיהן היו סודות משלהן ומטרה אחת ברורה. אף אחת מהן לא תוותר על מה שהיא השיגה בעמל רב, לא משנה מה שיקרה.

לא אחביר במילים, לא אחטוא בספויילרים, פשוט תקראו!

הספר מסופר משתי נקודות מבט של הגיבורות. זה הוסיף לסיפור שכן הקורא קיבל הצצה לזווית של כל דמות באופן אישי. כל אחת מהגיבורות הסתירה שלדים בארון, סודות מן העבר והמון אינטרסים לעתיד.
יש בספר המון תכחים, מתח, תהפוכות ועיניין שנשמר לאורך כל הספר ומתגבר בהדרגה עם התקדמות הקריאה. מודה שהמחשבה על טויסט צפוי לא הרפתה ממני, חיכיתי לו אבל לא הצלחתי לנחש מאיזה כיוון הוא יבוא. לא יכולה לומר שהוא בסוף ממש הגיע אבל יכולה לספר שלא צפיתי את הסוף.

איזה ספר מרתק! קראתי אותו בשלוקים גדולים, הייתי חייבת להגיע לסוף כדי לגלות את הפתרון. מודה שהסופרת תיעתעה בי ולא היה לי מושג מה יקרה בסוף, היא לגמרי הצליחה להפתיע אותי.

נהנתי מאוד מהספר ואני פה כדי לומר לכם, תשיגו עותק, תפנו זמן (חשוב כי לא תוכלו לעצור) ופשוט תקראו!

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן