Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
משהו במים
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 416
"משהו במים" מאת קתרין סטידמן הוא מותחן פסיכולוגי מעולה הלופת אותנו, הקוראים, בכל כוחו ומעמת אותנו עם התקוות שאנחנו מנסים להיאחז בהן, עם התשוקות שאנחנו נאבקים בהן ועם השקרים המושלמים שאנחנו מספרים לעצמנו. ארין היא יוצרת סרטים דוקומנטריים על סף פריצה. מארק הוא יועץ השקעות עם שאיפות גדולות. ארין ומארק מאוהבים זה בזה עד מעל הראש. הם יוצאים לירח דבש חלומי באי האקזוטי בורה בורה, שם הם נהנים מהשמש המלטפת, מהחופים הזהובים ומהשלווה האינסופית. ואז, בעודם צוללים בים החלק והמבהיק כבדולח, הם מגלים משהו במים... לפתע צריך הזוג המאושר לקבל החלטה מסוכנת: האם לגלות את סודם או לשמור אותו לעצמם? אחרי הכל, אם איש אינו יודע, איש אינו יכול להיפגע. ההחלטה שהם מקבלים סוחפת את ארין ומארק לתוך מערבולת של אירועים הרסניים היוצאים אט-אט משליטה... "משהו במים" הוא ספר הבכורה של קתרין סטידמן, שחקנית וסופרת המתגוררת בבריטניה. היא ידועה בתפקידה כמייבל ליין פוקס בסדרה אחוזת דאונטון. היא גדלה בניו פורסט בבריטניה, ועכשיו מתגוררת בצפון לונדון עם כלב קטן וגבר בגודל ממוצע.
חתונה זה דבר מלחיץ! יום הנישואים ההתרגשות המלווה לכך הכלה מוטרדת תמיד, החתן חושש (גם אם הוא לא מודה בכך) רק המחשבה על יום של לפני החתונה מכניסה לסטרס את הזוגות. בינינו מי באמת רגוע לפני החתונה?! תוסיפו לכל זה את בשורת הפיטורים של החתן האירוע, לכלה המיועדת תכנונים מפה ועד מחר.. לחתונה הגדולה שכל ילדה מפנטזת מגיל הגן בערך, והתוכניות ליום שאחרי לחופשה המרגיעה של ירח הדבש. זה לא בדיוק מרגיע שהבסיס הכלכלי מתערער. הזוג יהיה חייב לקבל החלטות קשות לגבי החלומות שלהם.
מארק שעבד בנקאי בתחום ההשקעות מרגיש מתוסכל כי הוא במקום העבודה שלא נותן לו סיפוק, ובכל זאת הפיטורים מפתיעים אותו והוא נשאר מתוסכל כפליים, הטיימינג גרוע ואיך הוא יוכל למלא את רצונותיה של אישתו לעתיד.
אשתו לעתיד ארין תסריטאית עובדת על פרויקט דוקומנטרי הראשון שלה, שואפת גבוה וחולמת לגעת בפיסגה. הפיטורים של בן זוגה מארק לא מתיישבים טוב וזה מכניס את היחסים שלהם לפלונטר.
כצפוי המשבר הזוגי מגיע מהר מאוד, הכיצד יוכל מארק לעמוד בחתונה המושקעת שתכננו התקציב לא מאפשר, לוחץ וגם החופשה שאחרי בסכנה, הבית שכבר רכשו איך יעמדו בתשלומים השוטפים?! יחד עם החששות קצת צימצומים הם מתפשרים, על חתונה צנועה שיוצאת לפועל לזוג המאושר, אבל את "ירח הדבש" שלהם בבורה בורה הם מחליטים לא לבטל.
כשהם מגיעים לחופשה שלהם, המקום מקסים אותם, מלבב, מדהים חוף מושלם חול לבן וצח מים כחולים ועמוקים כל נפלאות הטבע הזה פרוסים לפניהם, איך אפשר לא להתמכר לניתוק הזה! הם יוצאים לצלילה שתשנה את חייהם, הם חוזרים לחוף וזה לא יכול להיות כמו שהם נכנסו לים, עכשיו עליהם להחליט מה לעשות עם המשהו במים שמצאו בים המדהים, כל היופי שהביא להם גם עלול לסבך להם את החיים, כבר בתחילת דרכם ואיך זה ישנה את חייהם?
האם השקר שלהם לא פוגע באחרים כל עוד אף אחד לא יודע עליו בכלל הוא נכון?! אבל, שקרים הם כמו כדור שלג ככל שהוא מתגלגל ככה הוא גודל ואין דרך לעצור אותו.
משהו במים הוא ספר מרתק, מותח, כתוב כל כך טוב ההחלטה / בחירה שהזוג בוחר מעמיד אותנו בדילמה אילו היינו אנו בוחרים הכיצד היינו פועלים, אחרת ואולי או בעצם לא אם בכלל מה אתם אומרים, נסו לדמיין את הדילמה המוסרית הכי נוראית מה נכון לבחור והאם יש דבר כזה נכון יותר או פחות.
תקראו תחליטו

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן