Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
מרינה של הים
תגית:
סוגה:
שנת הוצאה: 2020
מס' עמודים: 448
סיפור מסתורי ושובה לב על אהבה, מחילה וסודות מן העבר. איטליה, 1966: פלוריאנה מתאהבת בדנטה, בנו של איש עשיר ורב־השפעה, בעליה של וילה המשקיפה לים מחוץ לכפר הטוסקני העני שבו היא חיה, וילה שפלוריאנה תמיד ייחלה לגור בה ביום מן הימים. למרבה הצער, הרומן הזה מחולל משבר שמסכן את כל מה שיקר ללב שניהם. אנגליה, 2009 : מלון חוף יפה בדבון שבאנגליה נקלע לקשיים כלכליים. מרינה, בעלת המלון, שוכרת אמן שילמד את אורחי המלון ציור במהלך הקיץ. רפאל סנטורו הוא כריזמטי ונבון, בעל כוח משיכה שקט וממגנט. עד מהרה הוא מצליח לאזן את חוסר ההרמוניה המשפחתי ולהפוך את מזלו הרע של המלון. אבל לרפאל יש מטרה נסתרת משלו. האם מטרתו היא להרוס, לפתות, או לאחות את הפצעים? יהיו אשר יהיו כוונותיו, הוא ישנה את חייהם של מרינה ושל בני משפחתה מן הקצה אל הקצה. "מרינה של הים" הוא רומן סוחף ומרגש על כוחה של האהבה לרפא את פצעי העבר ולחולל שינויים מרחיקי לכת. מחברת רבי־המכר סנטה מונטיפיורי מגוללת סיפור שנפרש לאורך ארבעה עשורים ומתרחש בכפרים טוסקניים משכרים ביופיים, עובר בארגנטינה הקצבית ומגיע עד לחופי אנגליה מעוררי הכמיהה. "סודות, מסתורין ותשוקה שזורים לאורך הספר, וכקורא אתה ממש מרגיש כאילו אתה נמצא בטוסקנה או בדרכים הכפריות שבמחוז דבון... אהבתי את הספר ולא יכולתי להניח אותו מהיד." New Book Magazine

מרינה של הים

טוסקנה 1966- פלוריאנה ילדה צעירה בת 11 כמעט, מגיעה לוילה לה מגדלנה , מציצה מבעד לסורגים אל עבר הגנים עם מזרקות האבן. היא פוגשת נער עם שיער בהיר גולש אשר מחייך אליה ומזמין אותה להיכנס לגנים. היה זה בנם של בעלי הוילה, דנטה. הוא מסייר איתה בגנים של אמו היא מתפעלת מכל פרח ומכל ציפור ונקשרת לכלבו "לילה טוב". פלוריאנה כל כך מאושרת ביום הזה שהשכיח את העובדה כי צריכה לשוב לאביה השיכור , לבית דל . אמה עזבה אותה בגיל צעיר. היא מחליטה כי ברבות הימים היא תינשא לחברה החדש דנטה. האומנם? במהלך אותו קיץ היא מתחברת עם אחותו אשר מגלה כלפיה רגשות חמלה. אמו של דנטה מחבבת אותה ביותר. לאחר כ- 6 שנים עם שובו של דנטה לוילה לה מגדלנה, עורכים לו הוריו קבלת פנים מפוארת עם מכובדים רבים. אמו הזמינה גם את פלוריאנה אולם מסיבה "מיסתורית" לא הגיעה. דנטה ציפה לה וגילה אותה מחדש מחוץ לחומות הוילה . השניים חידשו את אהבתם זה לזו ואף למעלה מזה. פלוריאנה שהיתה בת בית בכנסייה, מגלה שהיא הרה. מה יעלה בגורלה ובגורל העובר שבבטנה?

דבון 2009- פולזאנצה, בית אחוזה הרמוני וסימטרי העומד על תילו משנת 1814, משמש כבית מלון מפואר .בעליו מרינה וגריי מנסים להכניס לאחוזה הכנסות כדי לא לקרוס כלכלית. מרינה מפרסמת מודעה כי דרוש צייר בית. בעודה מראיינת ציירים שונים ומשונים, מגיע ראפא סנטורו, צייר איטלקי יפה תואר אשר כל באי הבית נשבים בקסמו. קלמנטיין בתו הביולוגית של גריי אינה מחבבת בלשון המעטה את אמה החורגת על אך שהיא משתדלת בכל מאודה לרצות אותה. על אף שיש לה חבר שאינה שלמה עם החברות עמו, מגלה קלמנטיין שהיא מחבבת את ראפא אשר מתגורר בעליית הגג שבבית האחוזה. ראפא מתחבב עד מאד גם על האורחים המבוגרים אשר פוקדים את האחוזה ומלמד אותם את רזי הציור בסבלנות ובכבוד רב.

שני הסיפורים יחדיו רוקמים סיפור רומנטי ומיוחד אשר שובה עינו של הקורא. מה הקשר בין שני הסיפורים הקסומים? זהו רומן סוחף אשר מחדד את כוחה של האהבה רבת השנים. ללא ספק תיאורי הנוף בכפרים הטוסקניים עד לחופי אנגליה עוטפים בתמונת עטיפה מדויקת את עלילתו של הסיפור. כל שנותר כעת..  לפתוח את הספר ולהישבות בקסמו. ממליצה מאד.

רחל רוזיליו

אמא לשבעה וסבתא לאחד עשר נכדים (בנתיים..) ספרים זה נשמה - אהבה שאינה תלויה בדבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן