Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
מרופטת
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 368
סיפור על שני אנשים המגיעים ממקומות שונים בחיים, החוזרים ונפגשים שנים לאחר שחלקו לילה אחד בלתי נשכח. לילה ששינה את חייהם לתמיד. ת'יאה לנדרי ידעה מאז ומעולם את מקומה בחברה. היא ממוקמת רמה אחת מעל פח האשפה בו אימא שלה זרקה אותה כתינוקת בת יומה אבל מתחת למעמד שבו דברים באים בקלות. עם הנעליים המרופטות שלה ובגדים מסל המבצעים, חייה מעולם לא היו מלאי זוהר. לכן כשגבר עשיר וכריזמטי מתעניין בה, היא לא שוגה באשליה שהמפגש שלהם הוא יותר מאשר סטוץ של לילה אחד. חודשים אחר כך היא מלקה את עצמה על כך שלא לקחה את מספר הטלפון שלו. או את שם משפחתו. היא מוותרת על התקווה לראות אותו שוב. עד שיום אחד, שנים אחר כך, לוגן קנדריק נכנס לחייה פעם נוספת והופך על פניהם את כל החיים שבנתה לעצמה. הפעם היא לא תעשה את אותה הטעות. היא מתכוונת להילחם כדי לשמור עליו בחייה - לא למען עצמה. אלא למען ביתם.

לוגן הוא חתיך הורס ועשיר. הוא הגיע לעיירה נידחת כדי לבדוק קניה של נכס חדש לקרן הצדקה של המשפחה שלו. לאחר פגישה מוצלחת בנכס, הוא נכנס לפאב כדי להטביע את יגונו באיזה משקה, עלו בו מחשבות על האקסית שלו שערערו אותו והוא רק רצה לשכוח. בפאב הוא פוגש את ת'יאה שאותה הוא לא רצה לשכוח, הוא ניסה להאחז בזכרון של אותו ערב בלתי נשכח שבילו יחד אי שם לפני שש שנים. אז, היתה בניהם משיכה יוצאת דופן אך הם לא הצליחו למצוא האחד את השניה וכל אחד נשאר עבור השני בגדר חלום רחוק ומתוק.

ככה פתאום בפאב, אחרי שש שנים הם נפגשים שוב במקרה וכל הרגשות מתעוררים מחדש. ת'יאה רוצה לספר לו משהו שליווה אותה כל השנים, משהו שקשור אליו, משהו שהיא השתוקקה לספר לו אך לא ידעה היכן למצוא אותו. ממש כשרצתה להוציא את המילים מהפה, ביתה צ'ארלי בת השש שחררה צפרדע ממש בתוך הפאב והתחילה מהומה. לוגן הבין ישר, צ'ארלי היא הבת שלו, הוא ראה את הזרת העקומה שלה ולא היה לו ספק. יש לו בת שהוא לא ידע עליה כל השנים האלו!

לוגן ות'יאה נפגשו בפאב והסכימו על סטוץ של לילה אחד ללא כל מחוייבות. הם אהבו עד הבוקר ובבוקר נפרדו. כל אחד הלך לדרכו מבלי לדעת כלום על השני חוץ מהשם הפרטי. גם כשניסו לאתר האחד את השניה הם לא הצליחו, עד שהגורל הפגיש בניהן.

הגורל הפגיש בניהם אחרי הרבה שנים, הרבה מידי. צ'ארלי גדלה ללא אבא ויחד עם ת'יאה הן בנו להן חיים טובים הרחק מניו יורק, שם נמצא לוגן. כשהם כבר נפגשו, לכל אחד היה את החיים שהוא בנה לעצמו והמרחק עשה את שלו. ת'יאה לא יכלה לעקור את צ'ארלי לניו יורק ואילו ללוגן היו עסקים ופרנסה בניו יורק, הוא לא יכל פשוט לקום ולעזוב לעיירה נידחת. אז איך בכל זאת הם יוכלו לשמור על קשר?

ג'קסון היה חלק בלתי נפרד מחייה של ת'יאה. שניהם ילדים עזובים שגידלה אותם הייזל שעדיין נמצאת בחייהם עד עצם היום הזה. היא אמנם לא האמא הביולוגית שלהם אבל מתנהגת כך לכל דבר ועניין, היא הסבתא של צ'ארלי. ג'קסון ות'יאה עובדים יחד בצמוד בפאב המקומי וכשמופיע לוגן בחייה של ת'יאה הרבה רגשות ואמוציות עולים מעל פני השטח…

ת'יאה מתחילה לקבל מכתבים אנונימיים מאיימים עם קללות. היא לא מבינה מי יכול לכתוב עליה כאלו דברים…מדוע עכשיו? יש קשר לנוכחות של לוגן בחייה? מי יכול לעשות כזה דבר? בתחילה היא בוחרת להתעלם מהם ובהמשך העניין מסתבך ולוגן מגלה על האיומים. מי עומד מאחורי המכתבים האלו?

לוגן מצליח לשכנע את ת'יאה להצטרף אליו יחד עם צ'ארלי לבית שלו בניו יורק וכמובן להכיר את משפחתו. האם הפגישה עם המשפחה המורחבת תעבור בשלום? האם הם יקבלו את ת'יאה וצ'ארלי בזרועות פתוחות?

הרבה חששות היו לת'יאה לפני שנסעה לניו יורק ובעיקר לפני הפגישה עם המשפחה. היא הרגישה לא שייכת, שהם לא מאותו המעמד, הרגישה נחותה, שהיא רק רוצה לחזור לבית שלה אי שם בלארק קוב. הביקור בניו יורק הבהיר לה שהיא ולוגן שייכים לעולמות אחרים. האם ישנה דרך לגשר על זה?

לוגן אוהב את ת'יאה ואת צ'ארלי בכל ליבו, הוא מנסה לעשות הכל שהקשר שלהם יצליח, אולי הם יצליחו להפוך למשפחה, למשפחה שהוא חלם שתהיה לו. הוא רוצה בכל מאודו שת'יאה תסכים להשאר בניו יורק לגור איתו יחד עם צ'ארלי, בעיה מתעוררת כשת'יאה וצ'ארלי לא מרגישות שייכות למקום ולא בנוח ורוצות לחזור הביתה. האם יהיה סוף טוב לסיפור?

זהו סיפור על אישה חזקה שצמחה מכלום ושום דבר. היא נולדה לאמא מסוממת ועבר גמילה בתור תינוקת, היא גדלה בבית יתומים ולמרות כך זה גדלה והפכה להיות אישה חזקה וטובת לב שמגדלת לבדה את ביתה.
זהו סיפור על שני אנשים מעולמות שונים לגמרי, מרקעים אחרים שנמשכים האחד לשניה מהרגע הראשון ומתאהבים אבל נכונים להם לא מעט מכשולים בדרך. האם האהבה תנצח?

הרבה שאלות מתעוררות ואת התשובות תמצאו כשתקראו את "מרופטת". זהו ספר זורם קליל ונעים על סיפור אהבה של השניים. נהנתי לקרוא אותו והייתי סקרנית לדעת מה יהיה הסוף, האם האהבה תנצח למרות הכל?
גם אתם סקרנים? ממליצה לכם לקרוא, במיוחד לאוהבי הז'אנר.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן