Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
מרופטת
תגיות: ,
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 368
סיפור על שני אנשים המגיעים ממקומות שונים בחיים, החוזרים ונפגשים שנים לאחר שחלקו לילה אחד בלתי נשכח. לילה ששינה את חייהם לתמיד. ת'יאה לנדרי ידעה מאז ומעולם את מקומה בחברה. היא ממוקמת רמה אחת מעל פח האשפה בו אימא שלה זרקה אותה כתינוקת בת יומה אבל מתחת למעמד שבו דברים באים בקלות. עם הנעליים המרופטות שלה ובגדים מסל המבצעים, חייה מעולם לא היו מלאי זוהר. לכן כשגבר עשיר וכריזמטי מתעניין בה, היא לא שוגה באשליה שהמפגש שלהם הוא יותר מאשר סטוץ של לילה אחד. חודשים אחר כך היא מלקה את עצמה על כך שלא לקחה את מספר הטלפון שלו. או את שם משפחתו. היא מוותרת על התקווה לראות אותו שוב. עד שיום אחד, שנים אחר כך, לוגן קנדריק נכנס לחייה פעם נוספת והופך על פניהם את כל החיים שבנתה לעצמה. הפעם היא לא תעשה את אותה הטעות. היא מתכוונת להילחם כדי לשמור עליו בחייה - לא למען עצמה. אלא למען ביתם.

אני אוהבת לקחת את המרופט ואת האבוד ולגרום להם לזהור. זבל לא צריך להישאר זבל. דברים פשוט צריכים למצוא את המקום הנכון שלהם.

ת'יאה לנדרי ולוגן קנדריק הכירו בניו יורק לפני שש שנים כששניהם נפגשו בבר במלון בו לוגן התארח ות'יאה היתה ברמנית.
הניצוץ בין השניים נדלק מיד והם בילו יחד ערב מהנה של סערת חושים ולאחריו כל אחד פנה לדרכו.
ת'יאה המשיכה לחשוב על לוגן וגם הוא חשב עליה אבל לאחר מספר חודשים היא ברחה מניו יורק ולוגן הבין שהיא נעלמה מחייו כלעומת שבאה.
לוגן אמנם לא היה חלק מחייה של ת'יאה אבל הוא השאיר לה מזכרת לכל החיים – ילדה מקסימה בשם צ'רלי.
שש שנים לאחר מכן, לוגן שהיה עורך דין מצליח ואמיד וניהל את הקרן המשפחתית שלו, הגיע למונטנה כדי לממן מחנה ילדים שעומד להיסגר.
כשלוגן מגיע לעיירה הקטנה במונטנה הוא לא מתאר לעצמו איך ברגע אחד יתהפכו חייו כי שם, במקום שכוח אל הזה הוא פוגש את ת'יאה ומגלה לראשונה על קיומה של בתו בת החמש.

ת'יאה שעברה ילדות קשה ונזנחה כתינוקת ע"י אמה, רוצה יותר מכל לגונן על בתה הקטנה והיא מפחדת שלוגן ילחם איתה על משמורת, צ'רלי היא כל עולמה והיא תעשה הכל כדי שבתה תשאר צמודה אליה אבל מצד שני היא רוצה שלילדה יהיה אבא ומוכנה לקחת את הסיכון.
לוגן מנסה להתקרב לצ'רלי אבל מקבל דחיה וכתף קרה מצידה אך לאט לאט כל ההגנות נופלות והוא מצליח לחדור לתוך לבה הרך של בתו אבל כשהוא צריך לחזור הביתה לעסקים שלו בניו יורק ת'יאה משתדלת לא לבנות ציפיות גדולות סביבו כי כל חייה אנשים אכזבו אותה והיא בטוחה שגם הפעם שום דבר לא יהיה שונה.
לוגן מחליט לא לוותר על שתי הנשים שנכנסו באורח פלא לחייו אבל הקשר הזה יעבור עוד הרבה משברים בצורת מטריד סדרתי, אקסית מהגיהנום, משפחה עוינת שלא תשמח לקבל את ת'יאה לחיקה והמרחק הבלתי אפשרי בין ניו יורק למונטנה כי חייהן של ת'יאה וצ'רלי במונטנה ועסקיו של לוגן נמצאים בניו יורק…אז איך כל זה הולך להגמר?

העלילה כתובה מנקודת מבטה של ת'יאה ומנקודת מבטו של לוגן. כל אחד משתדל לעשות כמיטב יכולתו כדי לגרום לקשר הזה להצליח.
מידי פעם אני שמחה להניח בצד את ספרי המתח, דרמה, והמלחמות שלי בצד ולהתמכר לספר רומנטי מרגש. נהנתי להשאב לתוך חייהם של ת'יאה ולוגן.
'מרופטת' זהו סיפור סינדרלה מודרני על בחורה עניה שהגיעה מהאשפתות לבין גבר עשיר ואמיד והוא מוכיח לנו שוב ושוב שלאהבה יש אלפי פנים וצורות ושום דבר לא יכול לעמוד בדרכה אל האושר המיוחל.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן