Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
מלכודת נישואים
תגיות: ,
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2015
מס' עמודים: 241
מיליונר סקסי מחפש ארוסה מדומה – אבל מה זה שווה ללא אהבה? כדי להגשים את משאלתו של אביו המנוח, המיליארדר הרווק והשווה מייקל קונטה חייב למצוא כלה – מישהי שתשתלב במשפחתו המסורתית בביתו שבאיטליה – ומהר, כדי שאחותו שהתארסה תורשה להתחתן. מייקל, שאין לו שום כוונה להתמסד, מגבש תכנית ו”מציע נישואים” למגי ריאן, צלמת סוערת ונשמה חופשית: אם תשחק את תפקיד ארוסתו במהלך נסיעתה לצילומים במילאנו, הוא ישמור על מרחק מחברתה הטובה ביותר, אכלסה, הנשואה לאחיה של מגי, ויפסיק לשגע את מגי בפלרטוטים שלו, שהשפעתם עזה במידה טורדת מנוחה. אבל עם הגעתם לאיטליה, המתח המיני מלבה את ניצוצות ההסכם הלוהט ביותר שבנמצא. האם יוכלו הנישואים להפוך למלכודת הקוסמת מכולן?

לאחר שקראתי ונהנתי מהספר "עסקת נשואים" הייתי חייבת לעבור באלגנטיות להמשך הסדרה.
הפעם הספר מדבר על מגי, אחותו של ניק שהיה גיבור הספר הקודם ונישא לאלכסה, חברתה הטובה מילדות של מגי.

מגי היא צלמת אופנה עצמאית ורווקה שחיה את חייה הטובים בדירה ניו יורקית אופנתית וחדישה.
מגי נהנת מהרווקות שלה ומרבה לצאת לדייטים עד שנופלת לידיה הצעה עסקית שהיא לא מצליחה לסרב לה.
מייקל קונטה הוא רוזן איטלקי שמרבה לעשות עסקים עם אחיה של מגי וכאשר הוא מוצא את עצמו במשבר משפחתי לא צפוי, הוא מחליט להציע למגי עסקה של נישואים פיקטיביים לשבוע בלבד
במהלכו היא תיסע איתו לאיטליה ותוצג בפני אמו ככלתו החדשה ובכך ישחרר את אחותו הקטנה להנשא אף היא לבחיר לבה מזה שנים.
מגי מוכנה לעזור למייקל רק בתנאי שהוא מצידו יתרחק מאלכסה, אשתו של אחיה וחברתה הטובה, בה היא בטוחה שמייקל מאוהב.
מגי ומייקל מכירים כבר תקופה ארוכה והיחסים ביניהם נעים בין שנאה למשיכה (שכמובן אף אחד מהם לא מודה בה) ובין התכתשויות לויכוחי סרק.

נראה שהיא נחושה בדעתה לא להימשך אליו, וזה בהחלט יקל עליו להדחיק את המשיכה הגופנית ביניהם ולעבור בהצלחה את השבוע הקרוב. (עמ' 42)

כשמגי טסה עם מייקל למשפחתו באיטליה היא מתקבלת בחיבוק ואהבה אבל יודעת שהיא חייבת להיות מאד זהירה ומשכנעת שהיא אכן מאוהבת בו כי אמא שלו יודעת לזהות זיוף מקילומטרים.
אחיותיו של מייקל מיד נקשרות למגי והיא מוכנה לעזור ולתמוך בהן בעניינים הרומנטיים שמטרידים אותן למורת רוחו של מייקל שמשמש כמו אב לאחיות שלו ולא רוצה גברים זרים בקרבתן.
מייקל גם לא בטוח שהוא רוצה שמגי תתערבב יותר מידי עם בני משפחתו כי הרי ידוע לשניהם שהקשר הזה הוא פיקטיבי אבל לאט לאט גם הוא עצמו מתחיל להוריד את ההגנות שלו כלפיה ולהבין שאכפת לו ממנה.
מגי מוצאת חן גם בעיניה של אמו של מייקל למרות שהיא לא מאמינה לרגע שהם אכן זוג נשוי ומתכוונת להכין להם הפתעה שרק הולכת לסבך עוד יותר את העלילה.

אני מאד אוהבת סדרות ספרים רומנטיות שמתארות בכל פעם זוג אחר, אהבתי את עם זה בספריה של סמנתה יאנג וגם בסדרת הלבבות של קלייר קונטרראס אבל בספר הזה
הרגשתי קצת שהרעיון של נישואים פיקטיביים למליונר מיצה את עצמו.
פחות התחברתי לדמותם של מגי ומייקל אבל התאהבתי באמא שלו המיוחדת ובאחיותיו הנפלאות.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן