Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
מה המספר שלך?
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2020
מס' עמודים: 397
פופי וויאט היא בת מזל ללא ספק. בקרוב תתחתן עם מגנוס, בן-זוגה המושלם, והחיים נראים טוב. אבל במהלך אחר צהריים גורלי אחד לא רק שהיא מאבדת את טבעת האירוסין היקרה שלה בעת תרגיל כיבוי אש במלון, אלא שבהמולה שמשתררת לאחר מכן, הטלפון שלה נגנב. בעודה פוסעת המומה בלובי היא מבחינה בטלפון שננטש בפח אשפה. היא מחליטה לקחת אותו. כעת תוכל להשאיר מספר למלון כדי ליצור איתה קשר כשימצאו את הטבעת שלה. מושלם! טוב, כמעט מושלם – כי בעל הטלפון, איש העסקים סם רוקסטון, רוצה את הטלפון שלו בחזרה ולא מרוצה מכך שפופי קוראת את ההודעות שלו ומתערבת לו בחייו האישיים. התוצאה היא רצף אירועים מצחיקים ובלתי צפויים כשפופי וסם נהיים מעורבים יותר ויותר זה בחייו של זה דרך אימיילים ומסרונים. בעוד פופי מלהטטת בין הכנות לחתונה, שיחות טלפון מסתוריות והסתרת העובדה שטבעת האירוסין שלה אבדה ממגנוס והוריו, היא מבינה ששום דבר לא יחזור להיות כשהיה. מה המספר שלך? הוא ספר מצחיק, סוחף ומענג כמו שרק סופי קינסלה יודעת לכתוב. זהו ספרה השלישי של קינסלה הרואה אור בהוצאת הכורסא, וקדמו לו אפשר לגלות לך סוד? והחיים ה(לא כל כך) מושלמים שלי. "מקסים לגמרי... תכניסו את המספר של סופי קינסלה לחיוג המהיר. "- USA Today "ספר מתוק שאי-אפשר להניח מהיד... הוא מצחיק. הוא חכם. העלילה מתפתלת ומפתיעה.... סופי קינסלה כתבה עוד ספר מנצח. "- Fort Worth Star-Telegram "סיפור רומנטי קצת משוגע שמתאים לעידן הדיגיטלי." - The Star-Ledger

ספר מתובל בקורטוב של הומור . זו הגדרתי לעלילה שמתחילה באיבוד טבעת אירוסין משובצת באבן ברקת העוברת במשפחתו של מאגנוס. פופי מאבדת את הטבעת היקרה במהלך תרגיל כיבוי אש בבית מלון . בעודה תרה אחר האבדה , נגנב ממנה גם מכשיר הטלפון הנייד. בצר לה, מבחינה בטלפון שמבצבץ מתוך פח אשפה. נוטלת אותו ומגלה כי שייך לויולט העוזרת האישית של סאם רוקסטון, מנהל בכיר בחברת ייעוץ. מאמצת לחיקה את המכשיר ומפרסמת את מספרו לבית המלון על מנת שימצאו את הטבעת, לאנשי הקשר שלה  אשר עשויים למצוא את הטבעת.

אך…אז מקבלת שיחת טלפון מסאם. מצידו הוא מבקש את הטלפון של החברה בחזרה ומצידה- מבקשת ממנו עוד כמה ימים עד אשר תמצא האבדה. בין השניים מתחילה להיבנות עלילה משעשעת כאשר היא קוראת את המיילים וההודעות המגיעות למכשיר ומבינה מיהו הטיפוס הקרוי סאם.

מנגד, היא מצפה להיכרות עם הוריו של ארוסה מאגנוס אולם מגלה כי הם לא ממש חפצים בה ככלתם. היא בודה סיפור של כוויה בכף ידה , חובשת אותה כדי שלא יבחינו בהיעדרה של הטבעת. בפגישתה כל הטעויות הלא צפויות מתרחשות . היא אינה מוסיפה לעצמה נקודות זכות אצל משפחת ארוסה.

הטלפון מצלצל, מקבל הודעות ומיילים בלי סוף וכך מתוודעת פופי לקשרים הסבוכים בין אנשי הקשר של חברת הייעוץ. העלילה מסתבכת כאשר היא מחליטה לענות בשמו של סאם להודעות. משנה את "אישיותו".

מה מעשיה בחדרי החברה בה עובד סאם? וכיצד הודעה אחת משנה את כל התוכניות שלה לגבי עתידה. הספר נוגע בנושא אבני הדרך בבניית זוגיות אמיתית ומותיר את הקורא מחייך לא פעם אל מול הלא צפוי.

הדבר היחיד שמעט הפריע לי בשטף הקריאה הן הערות השוליים הרבות של המחברת המופיעות תדיר בספר. ספר קל, משעשע, בעל קצב משלו.

 

רחל רוזיליו

אמא לשבעה וסבתא לאחד עשר נכדים (בנתיים..) ספרים זה נשמה - אהבה שאינה תלויה בדבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן