Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
מה המספר שלך?
תגיות: ,
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2020
מס' עמודים: 396
פופי וויאט היא בת מזל ללא ספק. בקרוב תתחתן עם מגנוס, בן-זוגה המושלם, והחיים נראים טוב. אבל במהלך אחר צהריים גורלי אחד לא רק שהיא מאבדת את טבעת האירוסין היקרה שלה בעת תרגיל כיבוי אש במלון, אלא שבהמולה שמשתררת לאחר מכן, הטלפון שלה נגנב. בעודה פוסעת המומה בלובי היא מבחינה בטלפון שננטש בפח אשפה. היא מחליטה לקחת אותו. כעת תוכל להשאיר מספר למלון כדי ליצור איתה קשר כשימצאו את הטבעת שלה. מושלם! טוב, כמעט מושלם – כי בעל הטלפון, איש העסקים סם רוקסטון, רוצה את הטלפון שלו בחזרה ולא מרוצה מכך שפופי קוראת את ההודעות שלו ומתערבת לו בחייו האישיים. התוצאה היא רצף אירועים מצחיקים ובלתי צפויים כשפופי וסם נהיים מעורבים יותר ויותר זה בחייו של זה דרך אימיילים ומסרונים. בעוד פופי מלהטטת בין הכנות לחתונה, שיחות טלפון מסתוריות והסתרת העובדה שטבעת האירוסין שלה אבדה ממגנוס והוריו, היא מבינה ששום דבר לא יחזור להיות כשהיה.

פופי ואייט היא פיזיותרפיסטית שעומדת להינשא לד"ר מאגנוס טאוויש שעובד כמרצה באוניברסיטה ונחשב בעיני כל לגבר הכי מושלם עלי אדמות.
פופי לא מאמינה עד כמה המזל מחייך אליה אבל אז הכל משתבש כאשר עשרה ימים לפני החתונה המיוחלת היא מאבדת במהלך אירוע עם חברותיה את טבעת האירוסין היוקרתית שלה שעברה במשך שלושה דורות במשפחתו של מאגנוס.
פופי הנסערת מנסה לעשות הכל כדי למצוא את הטבעת אבל צרות באות בשלשות ולא רק שהיא לא מוצאת אותה, גם הוריו הסנובים של מאגנוס בדרך לאנגליה משיקגו ובנוסף לכל הדרמות מכשיר הטלפון שלה נגנב ע"י כייס ובזמן שהיא מקוננת על מר גורלה, היא מוצאת במקרה בפח האשפה מכשיר טלפון חדיש אחר.

פופי שזקוקה עכשיו למכשיר טלפון באופן דחוף כדי לקבל הודעות אודות הטבעת האבודה שלה (שאולי תימצא) לא מהססת לרגע ומאמצת לעצמה את המכשיר החדש שמצאה.
המכשיר שייך לבחורה בשם ויולט שהיתה העוזרת האישית של מנהל בחברת ייעוץ בשם סאם רוקסטון וברגע שהיא מיצתה את התפקיד שלה, היא החליטה להפטר גם מהמכשיר טלפון של החברה.
כשסאם מתקשר למכשיר לחפש את ויולט, הוא מגיע לפופי שהיא מצדה לא מוכנה להחזיר לו את המכשיר ואז השניים מגיעים להסדר שפופי בינתיים תעביר לסם את כל המיילים הקשורים לחברה.
וכך מבלי להתכוון (או שכן) פופי מוצאת את עצמה קוראת את המיילים שלו, מחטטת, מתעניינת, גם קצת מתערבת, ומכבה לא מעט שריפות גם איפה שלא צריך, מה שלא מוצא חן בעיני סאם.
איך כל זה עומד להסתיים והאם תימצא הטבעת האבודה של פופי?

העלילה כתובה בגוף ראשון ומתארת את חייה ומחשבותיה של פופי.
התאהבתי בדמותה של פופי כבר מהדף הראשון, היא היתה מצחיקה, נירוטית, סגדה להרקול פוארו המהולל וחשבה שהיא בלשית מתחילה אבל לא ידעה איך לפתור את התעלומות בחייה הפרטיים, היתה מכורה להערות שוליים מצחיקות, חטטנית, רגישה, אכפתית ובעלת אינטילגנציה רגשית מאד גבוהה ובקיצור, סוג של ברידג'יט ג'ונס – הגרסה הצעירה יותר.
פופי וסאם הם שני הפכים מושלמים, היא רגישה לסביבתה ורואה את הצרכים של אחרים לפני שהיא מסתכלת על עצמה והוא קר וענייני ואיש עסקים בחייו האישיים והמקצועיים.
סאם רוצה שפופי תהיה אסרטיבית ויותר עניינית, ופופי רוצה שסאם יהיה יותר רגיש לסביבתו, אבל האם יש סיכוי לשינוי.
"מה המספר שלך" זה הספר הכי מצחיק, חמוד ונפלא שקראתי לאחרונה, כל כך הייתי זקוקה לניתוק הזה מכל הדרמות של החיים ותודה לסופי קינסלה שתמיד גורמת לי לחייך.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן