Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
לכי לשטוף פנים
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 227
גם את בטוחה לפעמים שלכל הנשים מסביבך יש חיים מסודרים ומספקים, ורק החיים שלך גדושים במאבקים? גם את מרגישה שאת לא מצליחה להתמיד ולהגשים, לא קשובה מספיק לעצמך ולמשפחתך, לא מסוגלת לחלום בגדול? תקשיבי רגע, ותקשיבי היטב: זה שקר. בדיוק כמו שקרים רבים אחרים שאנחנו מספרות לעצמנו – שקרים שבונים ומזינים הערכה עצמית נמוכה, תבוסתנות ודחיינות, ומונעים מאיתנו להשיג את המטרות שלנו. שקרים שאנחנו חיות בצילם כל כך הרבה שנים עד שהפכו לרעש לבן. אבל אם אנחנו רוצות לפרוץ את המחסומים של עצמנו, אין לנו ברירה: אנחנו חייבות לנתץ אותם ולהתחיל לחיות באמת. רייצ'ל הוליס, מייסדת חברת התוכן COM.THECHICSITE ,האמינה שנים רבות בכל אחד מ-20 השקרים המעכבים המפורטים בספר. אחרי שהתמודדה בנעוריה ובבגרותה עם אתגרים משפחתיים, זוגיים ומקצועיים, חושפת רייצ'ל בכנות מוחלטת והומור עצמי עוקצני את השקרים שגרמו לה להרגיש שהיא לא ראויה לאהבה ולהצלחה. כל פרק בספר מורכב מסיפור אישי עד כאב על זוגיות, אימהות, התמכרות ונושאים נוספים רבים, ומאסטרטגיות מעשיות שסייעו לרייצ'ל – ויסייעו גם לך – להתגבר על קשיים. הספר "לכי לשטוף פנים" היה לרב מכר בארה"ב וברחבי העולם, וכיכב מעל 20 שבועות ברציפות בראש רשימת רבי המכר של הניו-יורק טיימס ושל אמזון.

האזנתי לספר באפליקציה אייקאסט ומיותר לציין שנהניתי, בכל זמן פנוי. זהו ספר שנתן לי כלים ומוטיבציה ליישם ולהשיג הצלחה!

לכי לשטוף פנים, משמעותו תתעוררי על החיים שלך, תעריכי את עצמך, תאמיני בעצמך אבל בשביל כל זה את צריכה לצאת מהכורסה הנוחה ולהשיג תוצאות, והתמדה היא שם המשחק, אין ניסים יש מעידות ללא ספק המלחמה הקשה ביותר, המאבק עדיין מחשל, תהיי מספיק חכמה לקום אחרי כל נפילה גם אם זה כואב, זה כואב אבל אחרי כמה נפילות יכאב פחות תאמיני כישלון מקרב אותך אל הגשמת המטרה

כמה פעמים שיקרנו לעצמנו, שקרים קטנים שאם הזמן גדלו ותפחו, לא כי באמת רצינו לשקר פשוט השקר היה נוח, מה הם בעצם השקרים ששיקרנו? הם הויתורים שלנו לעצמנו, ויתורים קטנים שהפכו לגדולים.

בצעירותי, הייתי ממש רזה אחרי הלידה העליתי המון ושנים שגררתי עודף משקל, שהכרתי חברים חדשים תמיד היה לי תירוץ "אני אחרי לידה" (ויתור עצמי) ששאלו בת כמה הילדה התביישתי לומר בת 5 שנים, כן חייתי במקום שכאב לי והבאתי אותו כדוגמא, יכול להיות שזה לא יפריע למישהי אחרת, אבל לי זה הפריע בגיל 40 אני החלטתי על שינוי, הדרך הייתה לא פשוטה ובכל זאת ההתמדה ניצחה, השלתי ממשקלי 25 ק"ג, אתם שואלים אותי איך זה קשור לספר?! אז אני אומר לכם.

הספר מדבר בדיוק על זה! על הדרך על שינוי החשיבה, על האמונה העצמית, על כוחות נפש, לא לראות תמיד את "הדשא של השכן ירוק יותר" להאמין בעצמך גם אם זה קשה, גם אם זה בלתי אפשרי, בסוף זה אפשרי!
כשאת דואגת לעצמך את דואגת לסביבה שלך, את דואגת למשפחה שלך, את דואגת לבעלך, את דואגת לילדים שלך, הכל מתחיל ונגמר בך יש משפט שאומר "אישה בונה, אישה הורסת" זה כל כך נכון הכוחות שהמשפחה מקבלת היא מהנשים, אנחנו עמוד התווך בבית. שטוב לך, טוב לכולם. את אוהבת את עצמך, הסביבה תאהב אותך. לא טוב לך, את לא אוהבת את עצמך, זה כל כך יורגש עליך וישקף את ההתנהגות שלך.

הסופרת מגישה את עצמה לקוראים, הכי חשופה בנקודות הכי חלשות שלה בחיים, גם שלכולם נראה שהיא חזקה, מצליחה ומובילה זה ממש לא מדוייק. היא עוברת משבר בזוגיות הכביכול מוצלחת שלה, שהם שוקלים אימוץ ילד אומנה הם חשופים לחדירה לפרטיות, חקירות אין סופיות, הם חווים כמשפחה כאב ואובדן אבל, בכח האמונה הם מצליחים לשקם את עצמם. הכל זאת עבודה קשה כח האמונה וההתמדה ינצח הכל, גם שנראה שהכל שחור משחור יש תקווה, בתוך כל השחור יש את כל גווני הקשת אז את תהיו חסרי אמונה.

שורה תחתונה
הספר ייתן לך כלים ליישם את החלומות, השאיפות ויגרום לך להקים את עצמך מהספה ולקבל את ההחלטה הכי חשובה בחיים שלך! לא של החברה, של השכנה. רק שלך! בכל תחום בחיים בפרנסה, בבית ובחוץ. אז לכי לשטוף פנים ותחשבי מסלול מחדש, כי אף פעם לא מאוחר ויפה שעה אחת קודם.

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן