Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
להפוך חלומות למציאות
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 204
כולנו היינו רוצים חיים מאושרים יותר, מערכות יחסים שבנויות על הבנה הדדית וכנות, קריירה מוצלחת, יותר כסף ושפע בכל תחומי החיים. ספר משנה חיים זה יגרום לכם להגשים את כל משאלות לבכם באם תתמידו ביישום הכללים – הליך שהוא קל ופשוט. אתם תגלו איך ליישם כמה כללים פשוטים שישנו את חייכם מקצה אל קצה אם רק תאמינו יותר בעצמכם. לא ירחק היום שבו תאמרו לעצמכם, "איך יכולנו לחיות כפי שחיינו עד היום." בספר זה תיחשפו לסקירה מקיפה על מסתרי היקום ואיך תוכלו להפוך את חייכם לגן עדן עלי אדמות. בעולמנו לא חסרים אנשים אומללים, מתוסכלים, עצבניים, שומרי טינה ושמצבם הכלכלי גרוע – תוצר של מעשי ידיהם בלבד! בהמשך הקריאה בספר זה תבינו לעומק מדוע זה קורה ואיך תוכלו ליצור בקלות רבה את המציאות שתמיד חלמתם עליה. השינוי יגיע מהר משחשבתם בעזרת עבודה מתוך מודעות מחשבתית, מעט רצון טוב, אמונה, התמדה ואם תפעלו לאורם של חוקי המשיכה. הסבר מפורט באשר לחוקי המשיכה תקבלו בהמשך. בוודאי שאלתם את עצמכם לא פעם, "מדוע לא הולך לי בחיים?" או "מהי תכלית חיי?" או שאמרתם לעצמכם "אני משקיע בעבודה, בלימודים, בזוגיות ודבר לא מצליח על פי הציפיות שלי, מגיע לי יותר." ואתם חשים כאילו אתם דורכים במקום. רובנו קמים בבוקר, הולכים לעבודה או ללימודים, חוזרים הביתה מתוסכלים, עצבניים ולא מסופקים. חיים כמו על פס ייצור, ללא אמונה, ללא נשמה וללא אהבה למה שאנו עושים. למה? התשובה הרווחת תטען "כי כך זה בחיים, כדי לשרוד צריך לעבוד קשה." זו גישה שניתנת לשינוי. לא תאמינו עד כמה החיים יכולים להיות פשוטים, אם רק תעקבו אחר ההוראות בספר זה ותיישמו אותן במלואן, כי אז עשויים חייכם להשתנות ללא היכר. בהמשך הספר תתוודעו לכל הסודות, תרכשו כלים ותקבלו הנחיות ברורות כיצד לפעול נכון על פי חוקי המשיכה ללא פילוסופיות מתחכמות. תלמדו כיצד להגשים כל דבר שתרצו בכל התחומים ולהשיג את כל המטרות שהצבתם לפניכם. אם רק תהיו סבלניים הכול ייפתח לפניכם, אתם תגידו לעצמכם "איך לא עשיתי את זה לפני כן." ובכלל, איכות חייכם תשתנה, תהפכו להיות רגועים יותר, אהובים יותר על הסובבים אתכם, סבלניים יותר: בכביש, כלפי הסובבים אתכם בעבודה, בבית ובכלל. והחשוב מכול, תוכלו לחשב מסלול מחדש, מסלול הרבה יותר מאושר ומעושר. תוכלו לעצב את חייכם כרצונכם, להגשים חלומות שעד היום לא האמנתם שהם אפשריים, אם זה בתחום הכספי, הזוגי, הקריירה ובכלל בכל נושא או תחום שתחשקו בו. ספר זה נכתב, לפי דעתי, בדרך הקלה והידידותית ביותר ליישום ומבוסס ברובו על הניסיון האישי שלי, של לקוחות ואנשים קרובים ששינו את חייהם במגוון תחומים. שורות אלה נכתבות כדי לתת מענה לכל אלה שרוצים לפעול לשינוי מיידי בחייהם, בלי להיות מותשים על ידי הסברים מפורטים ומסובכים מדי, ולכל אלה שאינם מסופקים מחייהם ורוצים לקבל יותר בכל התחומים בקלות וללא מאמץ.

איכות החיים שלנו נמדדת על פי המחשבות שלנו, האמונות שלנו, המילים שאנחנו אומרים והמעשים שלנו.

בעולם בו הכל כמעט אפשרי והשמיים הם הגבול, מה אנחנו בסך הכל מבקשים לעצמנו? קצת יותר כסף בבנק לסיים את החודש, אהבה נצחית לכל החיים, ילדים מקיר לקיר ודירה מפנקת שמשקיפה לים? זה באמת לא הרבה לבקש וכבר שמענו בעבר את המילים: מחשבה יוצרת מציאות ושרק צריך למשוך את השפע אלינו או להזמין אותו באמצעות דמיון מודרך אז איך זה שבכל זאת החיים שלנו לא תמיד כאלה מושלמים?

בספרו "להפוך חלומות למציאות" מסביר היועץ והמרצה יובל טביב למה קורה לנו מה שקורה לנו ואיך נצליח לגרום לשינוי בחיינו ולפתוח את המזל לכל ההצלחות שמחכות לנו בקצה המנהרה.
אז איך נמשוך אלינו דברים טובים ונרחיק מעלינו דברים שליליים ואנשים שליליים? יובל מאמין שהכל תלוי בנו ובמחשבות שלנו (מסכימה לגמרי) או כמו שתמיד אמרו לנו: חשוב טוב, יהיה טוב! חשוב רע, יהיה לך עוד יותר רע.
האנרגיות שאנחנו משדרים כלפי חוץ מושכות אלינו את מה שאנחנו מבקשים לעצמנו, לטוב ולרע.
הרגשות השליליים שלנו אף משפיעים על גופנו ומחלישים אותו, מה שמכניס את חיינו למעגל קסמים של מתח אינסופי שמכאן הדרך היא רק למטה.
עלינו להתחבר לרגשות שלנו ולדמיין רגעים מאושרים כדי ליצור שלוות נפש.

רגש יוצר אפקט חזק מאד על התת-המודע, לכן הוא חייב להיות חלק מכם בזמן שאתם מדמיינים את רצונותיכם מהיקום. (עמ' 45)

ונעבור לחלק האמנותי שבעצם מעסיק את כולנו: כסף! איך נשיג אותו ואיך נשמור עליו שלא יברח לנו מבין האצבעות?
כסף חייב זרימה (שמעתי פעם את המשפט הזה באיזו טלנובלה ומאז אימצתי אותו לעצמי), כדי להרוויח אותו, אתה חייב גם לבזבז אותו.
לא פעם נתקלתי בחיי האישיים בתופעה שהתקמצנתי על פינוק כלפי עצמי ואז הכסף הזה הלך על דברים מרגיזים כמו קנסות או חשבונות.
אז תאמינו בעצמכם, תלמדו לפרגן, תתחברו לרגש, תלמדו לקבל, תאהבו את עצמכם והיו מאושרים.

הספר מלא בעצות טובות לחיים, אני ממש אוהבת ספרי העצמה וזה מסוג הספרים היחידים שאני קונה בחנויות ספרים כי אני חייבת אותם בבית.
נהנתי מהספר, הזדהתי עם הרבה דברים שהיו כתובים בו (שמעתי בראש את אמא שלי אומרת: רק תבקשי!), מקווה ליישם ולהפנים ואני מעבירה את כל הטוב הזה הלאה – רוצו לקרוא!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן