Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
כל הדרך הלאה
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 363
חייה של קייט ארצ'ר ממונטנה התנהלו בשלווה וברוגע. משנולדו נכדיה, נקשרה אליהם בכל נימי נפשה, אך אט אט, הרחיקה ממנה כלתה את הנכדים והיא, שתמיד ידעה לכלכל את דרכיה בתבונה, חשה עצב עמוק וחוסר אונים נוכח המצב שנוצר. כשנואשה ממאמציה לשנות את פני הדברים, החליטה לצאת לחופשה ארוכה, חופשה ששינתה את חייה מן הקצה אל הקצה. "כל הדרך הלאה" הוא סיפורה של אישה שהחליטה לא להישאר קורבן לנסיבות החיים שנכפו עליה, ולחפש תשובה ושלווה במקומות אחרים. זהו סיפור שממחיש אילו שינויים אדם יכול לעבור בכל עת, ועד כמה מסעות חייו יכולים לתרום לאופן התבוננותו על הסביבה והאנשים שבה, כמו על נדיבות וחמלה.

אף פעם אינך יודע מה צופן לך העתיד.

קייט היא עקרת בית ומורה לשעבר בת חמישים ממונטנה שמעבירה את זמנה בין ביקורים בהוסטל בו שוהה בעלה ג'ו לאחר שלקה באירוע מוחי והוא בתרדמת לבין טיפולים בנכדים שלה.
קייט לא מסתדרת עם הכלה שלה ג'ניפר והיא מרגישה שהיא תעשה הכל כדי לטרפד את זמן האיכות שלה עם נכדיה.
לאחר שקייט מרגישה שהחיים סוגרים עליה, בעלה כבר לא איתה רוחנית ונפשית, הבנים שלה חיים את חייהם והנכדים הולכים ומתרחקים מחייה בעל כורחה, היא מחליטה לצאת לחופשה מפנקת באי בודד, בו תוכל
לקרוא בשלווה, להנות מגלי הים ולהחזיר לעצמה את שמחת החיים.
כשקייט מגיעה לאתר הנופש היא מגלה שאין חדרים במלון והיא מקבלת במקום זה בית מבודד על החוף שמאובזר בכל הדברים שלהם היא זקוקה.
קייט מאושרת מהשינוי בתוכנית והיא מתמקמת בשמחה בבית שהוקצה לה.

על החוף קייט פוגשת גבר נאה בשם קווין שבהמשך מתברר שהוא הבעלים של המקום.
קווין מנסה בעדינות לחזר אחרי קייט אבל היא לא מעוניינת בחברתו של אף אחד, היא רק רוצה להתמכר לשקט שלה ולהתרחק מהכל.
קייט מגלה שהבית בו היא שוהה היה שייך להוריו של קווין ויש לו קשר רגשי עמוק אליו.
היא לא מבינה למה קווין ממשיך לחזר אחריה במרץ כאשר מתארחות בנופש לא מעט נשים רווקות, יפות וצעירות ממנה.
כעבור חודש של חופשה מפנקת ומרגיעה, קייט צריכה לשוב הביתה, לבעלה החולה, לטיפול בנכדים, לילדיה והיא מתגעגעת לכולם אבל גם יודעת שהיא עומדת לשוב לחיים לא פשוטים ומייגעים.
קייט חוזרת הביתה עם כוחות מחודשים אבל כלום לא השתנה, ג'ו עדיין בתרדמת, כלתה עדיין עוינת אליה והיא צריכה לבחור לאין שארית חייה מובילים הלאה מכאן.

האם תמצא קייט את האושר והייעוד שלה בחיים?

הרבה זמן לא נהנתי ככה מקריאת ספר, הייתי מרותקת לעלילה, נשאבתי לתוך חייה המרתקים והמסקרנים של קייט, אהבתי מאד את דמותה מעוררת ההשראה והרצון שלה לפרוץ החוצה ולעשות טוב לכל מי שנמצא
בסביבתה. קייט יוצאת למסע חובק עולם באומץ ובנחישות, דמותה ליוותה אותי גם לאחר סיום הספר, הגיע לה רק טוב והרבה.
אני מודה שנותרתי מאד סקרנית לגביה של סופרת הספר, נהנתי מכתיבתה היפה, הקולחת והמושכת, הייתי רוצה לקרוא עוד ספרים פרי עטה ואני מאד מקווה שהיא תמשיך לכתוב כי היא טובה במה שהיא עושה.
הספר מיוחד ומלא בתובנות על החיים – ממליצה בחום לקרוא אותו!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן