Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
כל דבר קטן
קטגוריה:
תגיות: ,
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 374
לביילי הארטוול יש הרבה סיבות להיות מרוצה – העסק המוצלח שלה, מעגל החברים הקרוב שלה, והחבר הקבוע שלה... למרות שהרומן שלהם מרגיש קצת בורגני אחרי עשר שנים בלי מחויבות רצינית. האתגר היחיד בחיים שלה מגיע בדמותו של איש עסקים סקסי בשם ווֹהן טרמיין. היא מאמינה שהניו יורקי לשעבר מתנהג בהתנשאות וחושב שהיא בחורה קרתנית מעיירה קטנה. אבל כשביילי חוטפת מהלומה מהחיים בדמות בגידה, היא נדהמת לגלות שווֹהן הוא בחור מהוגן למדי. ווֹהן מעריץ את הרוח החופשייה של ביילי, את העצמאות ואת הנאמנות שלה. ככל שאהבתו אליה גדלה, כך האנטגוניזם שלו כלפיה מחמיר. כל דבר קטן שביילי עושה מפתה אותו. אבל כאשר העבר הרגשי הכואב של ווֹהן גורם לו להימלט מחשש שהוא יפגע בה, צעד זה פותח פצע ישן אצל ביילי, ובצורה לא אופיינית לה היא נסוגה. ברגע שווֹהן מתחיל לקלוט שהוא עשה את הטעות הכי גדולה בחייו, אין לו ברירה אלא להילחם כפי שהוא מעולם לא נלחם כדי לשכנע את ביילי שהאהבה שהם מצאו זה בזרועות זה נופלת בחלקם של אנשים רק פעם בחיים.

הספר "כל דבר קטן" הוא המשך של ספרה הקודם של הסופרת סמנתה יאנג שנקרא "הדבר האמיתי היחיד".
בהמשך העלילה אנחנו חוזרים לאנשי עיירת הנופש הארטוול אבל הפעם הדמויות המרכזיות הן ביילי, בעלת המלונית המקומית ו-ווהן איש עסקים צעיר שהגיע לעיירה לפני שלוש שנים ונשאר.

ווהן טרמיין הוא איש מלונאות ובנו של מנכ"ל חברת בניה ונדלן מצליח שגדל כל חייו במנהטן והחליט לעזוב את מירוץ החיים בניו יורק ולהשתקע בעיירת הנופש הארטוול, שם הוא מנהל מלון ובמקביל הוא בעלים של מלון נוסף שנמצא בניו יורק וכן רשת מלונות ברחבי העולם.
העיירה הציורית מושכת אליה תיירים רבים ו-ווהן מרגיש בה כמו בבית.
בין ביילי לווהן יש מתח מיני עוד מהספר הקודם אבל ביילי יוצאת כבר עשר שנים עם טום והיא לא מתכוונת לעשות שטויות ובטח לא בשביל גבר קר רוח כמו ווהן.
כשמשבר קשה גורם לקשר בין ביילי וטום להפירם, ביילי מתלבטת האם לחזור לשוק הפנויים פנויות או פשוט להניח לדברים כמו שהם ולחיות את חייה בשלווה ובנחת אבל כשווהן המצודד נמצא כל הזמן ברקע, קצת קשה לה להתרכז ולחזור לחיי שיגרה נינוחים.

הלוואי שאת והוא פשוט תודו שאתם נמשכים זה לזה ותפסיקו להתנהג כמו ילדים בהפסקה בבית הספר.

ווהן וביילי מתנצחים, מתווכחים, מעליבים זה את זו, עוינים ומשתלחים אבל ברור לכל אחד שיש לו עיניים בראשו שיש שם משיכה מגנטית בין השניים.
משחקי השליטה ביניהם מונעים מהם להשתחרר ולהיפתח ואין ספק שכל אחד מהם מוקף בהגנות כתוצאה ממשקעי עבר.
ביילי ששבעה מגברים ששוברים לה את הלב ואיבדה כל אמון בגברים לא צריכה עכשיו עוד גבר פלרטטן לאוסף.
בנוסף לעוינות של ווהן, ביילי נאלצת להתמודד עם משפחה מקומית שמנסה לגזול ממנה את המלון שלה ולהתנכל לה בכל דרך אפשרית, עם הוריה שיושבים בפלורידה אבל רוצים לקפוץ לביקור שיכול רק להעיק על האוירה הטעונה ועם אחותה הגחמנית שאיתה לא דיברה חמש שנים ועכשיו היא נחתה לביקור פתע ורוצה לנהל אף היא את המלון.
ביילי טרודה בכל כך הרבה דברים שאהבה זה הדבר האחרון שנמצא בראש מעייניה אבל האם האהבה מוכנה לנטוש אותה? ומה יעלה בגורל הקשר עם ווהן?

העלילה כתובה מנקודת מבטה של ביילי ומנקודת מבטו של ווהן, אהבתי את דמותה של ביילי, היא היתה כנה, שנונה, אחת שלא מהססת להביע את דעתה ואין לה פילטרים (לפעמים אפילו בצורה בוטה).
אהבתי את האוירה של עיירה קטנה בה כולם יודעים הכל על כולם וכולם דואגים לכולם, גם שמחתי לשוב ולקרוא על הדמויות שהופיעו בספר הקודם – "הדבר האמיתי היחיד".
ההתנצחויות בין ביילי לווהן היו משעשעות ונהנתי מכל רגע של דינמיקה ביניהם ובקיצור, ספר רומנטי שובה לב שנהנתי ממנו בטירוף.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן