Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
ירח דבש זה לא!
סוגה:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 315
אוליב טורס רגילה להיות האחות התאומה נטולת המזל. לעומתה, אחותה התאומה, איימי, תמיד מנצחת... אפילו על החתונה שלה היא לא שילמה. לצערה של אוליב, הדבר היחיד שגרוע ממזל רע תמידי, הוא לבלות את יום החתונה בחברת השושבין, אחיו של החתן (והאויב המושבע שלה), אית'ן תומאס. אוליב מכינה את עצמה לחתונה מהגיהינום ונחושה לעבור אותה בשלום ובמינימום תקלות, אבל כשכל משתתפי החתונה חוטפים הרעלת מזון מהאוכל (החינמי) המוגש באותו הערב, היחידים שאינם מתמוטטים הם אוליב ואית'ן. עכשיו נותרה סוגיית ירח הדבש החינמי במאווי - אוליב תהרוג מישהו לפני שהיא תיתן לאית'ן לנסוע לגן עדן לבדו. הם טסים לעשרה ימים של שקט מבורך, שללא ספק שווים את המאמץ הכרוך בהעמדת פני נשואים טריים, לא?

ירח דבש זה לא! מספר לנו את סיפורה של אוליב, אישה שתמיד החשיבה את עצמה כחסרת מזל – בין אם זה בעבודה, בקריירה, באהבה או בחיים בכלל.
לאוליב יש אחות תאומה זהה, איימי, שהיא בדיוק ההפך שלה בכל הנוגע למזל. מאז שהן היו ילדות קטנות, איימי התברכה במזל מוצלח במיוחד, בעוד לאוליב היה מזל נאחס.
לכן, כשאיימי מצליחה למצוא את הבחור המושלם שלה, דיין, ומצליחה לממן חתונה מפוארת בצורה מופלאה על ידי זכייה בסדרה של הגרלות ותחרויות אינטרנט, וזה לא ממש הפתיע אף אחד ובמיוחד לא את אוליב.
אפילו חבילת ירח הדבש האקזוטית, שהיא זוכה לעצמה ולדיין, לא מזעזעת כל כך.
בעוד אוליב יכולה להרגיש שמחה רק על המזל הטוב של איימי ועל חתונתה הקרובה, היא מרגישה סלידה קלה מהסיכוי לבלות יום שלם עם איתן, אחיו הבכור של דיין, שהוא במקרה גם השושבין בחתונה שלהם.

למרות שאוליב לא רוצה לקלקל לאחותה את היום הגדול שלה, אוליב מתכוננת ליום של עינויים ואימה קלה.
עם זאת, הדברים מקבלים תפנית שונה לחלוטין כאשר במהלך החתונה, כל האורחים, כולל הכלה והחתן, חולים מהרעלת מזון.
ובעוד ציפורי האהבה שזה עתה נישאו שוכבים במיטה ומקיאות את בטנן, חופשת ירח הדבש עדיין עומדת על הפרק.
חבילת ירח הדבש לא ניתנת למשא ומתן, לא ניתנת להעברה, וכל ההוצאות שולמו, תוקף הזכייה בירח דבש יפוג אם איימי ודיין לא ייסעו. אבל בהתחשב במצבם הנוכחי זה כמעט ולא אפשרי שהם ייסעו.

אז, כשדיין דוחף קצת את איתן ואיימי מנסה לשכנע את אוליב, השניים מניחים בחוסר רצון למחלוקות ביניהם ומחליטים לטוס לאיים האקזוטיים של הוואי ביחד, במקום איימי ודיין.
אוליב ואיתן נחושים להיפרד ברגע שהם נוחתים, הצמד מתכנן את ירח הדבש המזויף כולו כטיול סולו. אבל יש בעיה קלה.
כאשר אוליב נתקלת בבוס העתידי שלה ואיתן פוגש את אהובתו לשעבר, לשניים אין ברירה אלא להמשיך לשחק את המשחק הזה של מר וגברת עוד קצת.

למה לצפות?
צפו לספר שהוא קריאה קלילה וזורמת, מושלם עבור כל אחר צהריים או לילה נעים. צפו לספר שהוא רומנטיקת קיץ מחממת לב.
צפו לספר שיש בו מעט דרמה והומור בנוסף לרומנטיקה. צפו לספר המתאים ביותר לאוהבי רומנטיקה של 'משונאים לאוהבים' ו'מיטה אחת' וכו'.
ולבסוף, צפו לספר שעוסק באהבת אחים ואחות באותה מידה שהוא עוסק באהבה רומנטית.

סגנון הכתיבה של כריסטינה הובס ולורן בילינגס מדהים. ההומור בא בקלות והרומנטיקה לא נראית מאולצת. יש לי עניין עם רומנים של 'משונאים לאוהבים' והספר מספק את זה בצורה מושלמת.
אני חושבת שהסופרות עשו עבודה נפלאה כדי להפוך את הספר הזה לקריאה מהנה ורומנטי בדיוק במידה הנכונה.

אבל בעיקר אלו היו הדמויות שעשו את הספר הזה לכל כך נהדר. גם איתן וגם אוליב אמינים, חביבים, יפים ובעיקר מאוד משעשעים בדרכים שלהם.
חוסר המודעות הזו לאטרקטיביות שלהם הופכת אותם למקסימים הרבה יותר. הכימיה העדינה אך האינטנסיבית שביניהם היא החומר שממנו עשויים רומנים כאלו.
הרשו לי להזהיר אתכם מראש, איתן ואוליב הולכים לשרוף את 'couple goals' שלכם ולהפוך את זה כמעט לבלתי אפשרי עבורכם להישאר בקשר עם המציאות.

זה לא יהיה שגוי לומר שירח דבש זה לא! די עמוס בבידור הקוראים.
עם מינונים גבוהים של דרמה, סיטואציות מסובכות אך קומיות, רומנטיקה דביקה חמה וקאסט חביב של דמויות – הספר מצליח להעסיק ולשעשע את הקוראים כמעט בכל הזמן.

בסופו של דבר, ירח דבש זה לא! יתגלה כקריאה נוחה מושלמת עבור מישהו שמחפש משהו קול ומרענן.
המיקום האקזוטי הלוהט, עניין ירח הדבש המזויף, ה'שונאים לאוהבים', רומנטיקה מחממת לב, הומוריסטית וקבוצת דמויות מקסימה, יחד הופכים את הספר הזה לקריאה נהדרת!

נעה ארוון

בבוקר תלמידה משקיעה בתיכון ובשאר היום והלילה צמודה לספרים, נוער אבל לא רק. מוזמנים לעקוב אחריי גם בטיקטוק: www.tiktok.com/@noaaravon או חפשו את Noaaravon

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן