Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
ילדי מרקורי המאושרים
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 181
מרקורי, המתווך בין האלים לבני האדם, עוזר להתחבר לעומק ההוויה ותומך בהתפתחות האישית. יחד עם זה, ילדי מרקורי, אנשים איכותיים, מודעים ונבונים, הראויים לאושר, לא תמיד מוצאים את הדרך להיות מאושרים. כולנו ילדי מרקורי. אנו רוצים להגשים את הייעוד שלנו ואת שליחות הנשמה. יש לנו אינטואיציה מפותחת, אנחנו רגישים, מבקשים ליצור שינוי, להגשים חלומות, לשמוח ולאהוב. אז מה מונע מהאושר להגיע? האם החשש מאיבוד החופש האישי? הפחד מהחמצה? הקושי לשחרר שליטה? מה גורם לחפש ולהתנסות ובכל זאת להרגיש לבד? ומהי הדרך לאושר? 21 דרכים נסללו כדי להיות  ילדי מרקורי מאושרים, ליצור מציאות מוארת יותר ולאפשר לה להתגלות באנרגיה חיובית. הספר מכוון לשחרור מכבלי עבר ומחשיבה מכשילה, מנחה להעצמה אישית, מציע נתיבים לצמיחה ולהתפתחות, נותן טיפים איך לְזַמֵּן, למגנט ולחוות הגשמה בכל תחום שבו תבחרו להתמקד, ומאיר נקודות משמעותיות לבניית זוגיות מאושרת. "ילדי מרקורי המאושרים" הוא מדריך מעשי לחיים באנרגיה חיובית, המתובל בהתייחסות רוחנית ובהתנסויות המובילות לשחרור התודעה. הטיפים מוגשים על ידי הסופרת לנשים ולגברים כאחד, והיא מציעה לקוראיה הזדמנות לצאת לתהליך חוויתי רב עוצמה בדרך אל עצמם.

המטרה היא לא להיות טוב יותר מאחרים, אלא יותר טוב מעצמך בעבר.

מידי פעם במירוץ החיים בין הבית לילדים, לקריאת ספרים דרמתיים וסדרות טלוויזיה אלימות, אני אוהבת לעשות פסק זמן ולצלול לתוך ספר רוחני שיחזיר לי את האיזון והשלווה לחיים אז כשאמא שלי התקשרה להגיד לי: הייתי בהרצאה נפלאה והבאתי לך ספר לקרוא, לא חשבתי פעמיים ואמרתי: תביאי! זה בדיוק מה שאני צריכה עכשיו.

בספרה "ילדי מרקורי המאושרים" מתארת המדיום וההילרית, תמי גולדשטיין 21 דרכים לאושר שכולנו מייחלים לו והכל מתחיל בכוכב מרקורי.
אתם מכירים את זה שלפעמים אנחנו נמצאים בתקופות ששום דבר לא הולך לנו ואנחנו לא מבינים למה, אבל אז אנחנו פותחים ביום שישי את הדף האסטרולוגי בעיתון ומגלים שמרקורי נמצא בנסיגה וזה מסביר לנו הכל?
כשכוכב מרקורי נמצא בנסיגה הוא כאילו מחזיר אותנו אחורה בזמן ואז אין התקדמות או זרימה אלא בעיקר בלבול, תקשורת לקויה והרבה תקיעות.
תמי מציעה בספר דרכים כיצד להגיע לצמיחה, אהבה ואושר על אף היותנו ילדי מרקורי.

בעולם הטכנולוגי בו אנו חיים אנחנו פחות מחוברים לטבע ממה שהיינו בעבר אלא יותר למסכים ולמכשיר הפלאפון שלנו.
אנחנו פחות יוצרים מגע אישי, יותר שאפתניים, מרוכזים בצרכים האישיים שלנו ושואפים למעלה אך בדרך לפסגה אנחנו גם שוכחים לנשום, להנות מהרגע, להתחבר לאנשים סביבנו אז איך אנחנו מצליחים לגרום לחיינו להיות מוארים יותר ואיך נכניס אנרגיות חיוביות לכל דבר שמקיף את חיינו?
כאן נכנסות 21 הדרכים שיעזרו לנו להתפתח, לצמוח ולהכניס לחיינו אהבה, זוגיות טובה, במקום רגשות שליליים כמו כעס, שנאה, תוקפנות וציניות.

אין ספק שאחרי שסיימתי לקרוא את הספר הזה הרגשתי הרבה יותר חיובית ואנרגטית ממה שהייתי לפני שלקחתי אותו לידי.
אימצתי לעצמי מספר טיפים לחיים והסכמתי עם הרבה דברים שקראתי בספר, בעיקר בכל מה שקשור לאנרגיות והעובדה שאנחנו מזמנים לחיינו את מה שקורה לנו בזכות או בגלל האנרגיות שאנחנו משדרים ליקום (תחשוב חיובי, יהיה חיובי) ובסופו של דבר רק אנחנו והמחשבות שלנו עלולים להכשיל אותנו מהגשמת החלומות שלנו. אהבתי את משפטי החוכמה שרצופים לאורך כל הספר מפי אנשים ידועים במהלך ההסטוריה (הוספתי כמה משפטים למחברת הפתגמים/משפטי חוכמה שלי).
אז צאו והגשימו את עצמכם ללא פחד, ללא אנרגיות שליליות, הפחד הוא רק במחשבה!

ובנימה אופטימית זאת: רוצו לקרוא את הספר!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. אורלי מעיין

    הסקירה שלך מאוד מעניינת. תודה ! יש לך מושג אם הספר קיים גם בדיגיטאלי? לצערי גרה בחו״ל.. תודה.

    1. חגית בן-חור

      כן, הספר קיים באתר עברית בגרסה דיגיטלית 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן