Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
חבוי לעין כל
תגית:
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 280
ויליאם ווריק קוּדם לדרגת סמל בילוש, וכעת הוא משובץ עם חברי הצוות שלו ביחידת עילית למאבק בסמים. המשימה המוטלת עליהם נראית בלתי אפשרית: עליהם למצוא את אחמד רשידי, מי שעומד בראש קרטל הסמים החולש על כל דרום לונדון, אדם שאיש אינו יודע איך הוא נראה או איפה הוא חי. צוות השוטרים המסור מצליח להדק את הלולאה סביב ברון הסמים, אך ככל שהחקירה מתקדמת כך נדמה שהמשימה אכן בלתי אפשרית. קרטל הסמים ממודר, ממוגן ומאובטח באופן בלתי חדיר. תוך כדי עבודתו ביחידה החדשה, ממשיך ווריק ללוות את המרדף המשטרתי אחרי איש העסקים הנכלולי והעבריין המורשע מיילס פוקנר, שפעם אחר פעם מצליח להפתיע את מערכת אכיפת החוק. המעורבות של ווריק בניסיון להפליל את פוקנר, שמואשם עתה באחזקת סמים מסוכנים ובהפצתם, הופכת לאישית. רשימת השונאים של ווריק הולכת ומתארכת, וכל מי שנמנה עליה מוכן לעשות הכול כדי לנקום בו וביקר לו. ווריק נכון לשלם כל מחיר שיידרש ממנו, למען עתיד צודק יותר, אבל כשדווקא אחד האנשים הקרובים אליו מחליט לחצות את הקווים ולעבור על החוק, ווריק נדרש לקבל החלטות שישנו את כל מהלך חייו. חבוי לעין כול הוא ספרו השני של ג’פרי ארצ’ר בסדרת הבלש “ויליאם ווריק”, שכל ספר בה עומד בפני עצמו, והסדרה כולה היא פנינה ספרותית סוחפת ומפתיעה, שקנתה לה מעריצים ברחבי העולם. ג’פרי ארצ’ר הוא מחברם של רבי–מכר רבים, ביניהם ‘רק המעז’ (הראשון בסדרת “ויליאם ווריק”), סדרת “דברי ימי קליפטון”, ‘קין והבל’, שראו אור בהוצאת מודן.

ויליאם ווריק, מאורס לבת', הם ממש לפני חתונה. הוא לא רק מתרגש לחתונה הקרבה ובאה עם אהובתו, אלא גם מהקידום השווה שקיבל.

הוא עבר בהצטיינות מבחנים לא פשוטים במשטרה ובזכותם אף קיבל את הקידום הנכסף.
הוא הפך להיות מפקד יחידה שכל תפקידה הוא להלחם בהתפשטות הנרחבת של הסמים. ווריק ופקודיו ליחידה מחפשים בנרות את האדם ששולט בהפצה שלהם ביד רמה, שמו אחמד ראשידי. מדובר במשימה לא פשוטה שכן ראשידי המכונה הצפע מוסתר ומוגן היטב.

ווריק לא מתמודד רק עם הסמים שמשתוללים בלונדון, הוא מתמודד גם עם איש העסקים השנוי במחלוקת מיילס פוקנר שמנסה בכל דרך להכפיש את ווריק ולמנוע ממנו לעשות את עבודתו.

ווריק מצליח לגייס סוכן סמוי שבמקרה היה בן כיתה שלו בעבר ובעזרתו הוא מנסה להגיע לראשידי אך לא מדובר במשימה קלה. ראשידי יודע לשמור על עצמו ושום הישג לא מגיע בקלות.

כמו שאתם כבג בטח מבינים לווריק יש לא מעט אוייבים ומוקשים בדרך לבצע את העבודה שלו גם אם זה יעלה לו במובנים מסויימים בחייו האישיים, הוא נחוש להשיג את המטרה. הוא ואנשיו עובדים קשה כדי לחשוף את הצפע ולנקות את לונדון מהסמים. איך ישיגו את המטרה? (אם בכלל)…
מה יעלה בגורלו של פוקנר?

שימו לב כי מדובר בספר השני בסדרה. ארצ'ר כובת כל כך טוב שאפילו לא הרגשתי חסך שלא קראתי את הספר הראשון.
ארצ'ר רקח עלילה מפותלת ומסועפת כשגיבור הסיפור מתנהל בשני מוקדים שונים בגבורה ובכשרון רב.
העלילה היתה מעניינת ומסקרנת אבל מודה שמשום מה לא הצלחתי להסחף כמו בשאר ספריו של הסופר. אני אפילו לא יודעת לשים את האצבע על מה שלא עבד לי אבל זו התחושה בכל אפן שנשארתי איתה בסוף הספר.
בגלל שמדובר ברב אומן ארצ'ר אני מזמינה אתכם לקרוא את הספר ולשפוט בעצמכם, לגמרי יש מצב שעליכם הקסם של ארצ'ר הפעם יעבוד.

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן