Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
וידוי
תגיות: ,
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2017
מס' עמודים: 288
סיפור על אוהבים שמסכנים הכול למען האהבה ומגלים שלבם שוכן איפשהו בין האמת והשקר. בגיל עשרים ואחת איבדה אובורן ריד את כל מה שהיה חשוב לה. עכשיו, כשהיא נאבקת לאחות את שברי חייה לאחר שהתנפצו לרסיסים, אין שום מִרווח לטעות. אבל כשהיא פוסעת לתוך גלריית אמנות בדאלאס בחיפוש אחר עבודה, היא מופתעת מהמשיכה העזה שלה לאמן האניגמטי שעובד שם, אואן גנטרי. אובורן לוקחת סיכון של פעם בחיים ומעבירה את השליטה ללב שלה, רק כדי לגלות שאואן מסתיר סוד ענקי. צל העבר שלו מאיים להחריב כל מה שאובורן אוהבת, והדרך היחידה להחזיר את חייה למסלולם היא לוותר עליו. אואן יכול להציל את מערכת מערכת היחסים שלהם. כל מה שהוא צריך לעשות זה להתוודות. אבל במקרה שלו, הווידוי יכול להיות קטלני. בסגנון המופלא הייחודי לה, קולין הובר מגישה לנו שוב סיפור מרגש על הקשרים בין אהבה אמיתית לבין משפחה, שלעולם לא יכולים להיקרע.

זה היה לגמרי במקרה כשאובורן ראתה את המודעה. היא היתה בדרכה הביתה מהעבודה כשנעצרה מול חלון ראווה כדי לנסות ליצור השתקפות על מנת לבדוק האם נמרחה לה המסקרה. "דרושים עובדים. נא להכנס כדי להגיש מועמדות" היתה לשון המודעה. מבלי לחשוב הרבה אובורן נכנסה פנימה ושם פגשה את אואן. מסתבר שהוא היה המעסיק שחיפש עובדת לגלריה שלו. לאואן היתה גלריה לציורים שצייר כשלכל ציור נושא, כל ציור הוא בעצם וידוי. וידויים של אנשים שונים שאואן המוכשר הופך אותם לציור, ליצירת אומנות.

הצעת העבודה היתה מפתה מאוד ושעה לאחר מכן התחילה תערוכה שבה אובורן הצליחה למכור המון ציורים. אואן הזמין אותה למשקה בפאב המקומי וכל השאר היסטוריה.

הם כל כך נמשכים האחד לשניה שהם קובעים להפגש. אובורן חיכתה לזה כל כך, לכן כשאואן לא הגיע לפגישה מפח הנפש שלה היה גדול. היא הרגישה ששוב בגדו בה, שוב אכזבו אותה. כמה ימים אחרי זה, היא חגגה את יום הולדתה ה 21 וחברתה גם היא הבריזה לה. אובורן לא ידעה איך להתמודד ולהכיל את האכזבות והשתכרה בפאב המקומי. בעל המקום הזעיק את אואן והוא טיפל בה. אובורן כעסה עליו על כך על שלא הגיע לפגישה ואואן היה חייב לספק לה תשובות. הוא אמר לה שלא הגיע לפגישה מאחר והיא מוצאת חן בעיניו והוא כל כך עצוב שהוא צריך לעזוב את העיר, את הסטודיו וגם אותה. הם מתכננים לבלות את סוף השבוע האחרון יחד. אבל זה לא קורה.

ביקור פתע בביתה של אובורן כשאואן היה בחדר השינה שלה משנה את הכל. החומות נפרצו והוידויים התרחשו. מסתבר שאובורן אמא לילד בן 4 שגדל אצל המשפחה של אביו המת. בנה הוא כל עולמה והיא רוצה לעשות את הכל כדי לבלות איתו יותר זמן. גם אואן רוצה להתוודות כשטריי, גיסה של אובורן פורץ לבית ומאשים את אואן בהחזקת סם. ליבה של אובורן נשבר. היא התאהבה בו, האמינה לו, סיפרה לו את סודותיה הכמוסים ואילו הוא מסתיר ממנה את האמת על חייו. הוא באמת עושה סמים?

קליי, הגיס של אובורן חולם להיות איתה, חולם שתהיה שלו. לכן הוא רודף את אואן ועוקב אחריו. סיטואציה מסויימת הובילה את אואן להאשמה של אחזקת סם ומסבכת אותו עם החוק. אואן רק רצה לעשות את הדבר הנכון אבל הקריב את עצמו בשביל אביו. ואילו אובורן, מאמינה לקליי וחושבת שאואן עבר על החוק.

תסבוכת שכזו. איך יצאו מזה השניים? האם יצליחו לממש את אהבתם? האם יהיה סוף טוב לסיפור? האם אובורן תלך לפי השכל הישר או בעקבות הלב? האם תעשה מה שנכון לבנה או מה שנכון לה בעצמה?

המון שאלות והמון תהיות שהספר המקסים והמרגש הזה מעלה. ספר שגרם לי לחשוב מעבר, ריגש אותי ונגע לליבי. נהנתי לקרוא בו והרגשתי שהפלגתי איתו למחוזות אחרים, הוא סחף אותי וגרם לי הנאה רבה. קולין הובר הזו היא משהו מיוחד. היא מסוג הסופרות שכל ספר שהיא תוציא אני אקרא מבלי לחשוב פעמיים. אם זה לא מספיק ברור, אז יש לכם את ההמלצה החמה שלי לספר המצויין הזה !

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן