Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
השקרן
קטגוריה:
תגיות: ,
סוגות: ,
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 542
שלבי פוקסוורת' איבדה את בעלה, ואז איבדה את אשליותיה... הגבר, שלקח אותה מטנסי לפרוור יוקרתי בפילדלפיה, השאיר אחריו חוב עצום שהוטל עליה עם מותו. הוא היה נואף ושקרן, וכששלבי בודקת את התכולה של הכספת שלו, היא מוצאת בה תעודות זהות רבות. הגבר שאהבה לא רק מת.  הוא בכלל לא היה קיים. שלבי לוקחת את בתה בת השלוש ושמה פניה דרומה, לבקש נחמה בעיירת הולדתה, שם היא פוגשת גבר חדש: גריף לוט, קבלן בנייה מצליח. אבל לבעלה היו סודות שהיא עדיין לא גילתה. אפילו בעיירה קטנה זו, כשהיא מוקפת באוהביה, הסכנה קרובה מכפי שהיא מעלה בדעתה – ומאיימת גם על גריף. וניסיון לרצח הוא רק ההתחלה... נורה רוברטס, סופרת רבי המכר של הניו יורק טיימס, מביאה בפנינו עלילה שמתפתחת על אש קטנה, ומתפוצצת בסיום עוצר נשימה.

השקרןלפעמים כשהמצב נהיה קשה ולא רואים את האור בקצה המנהרה נותר רק דבר אחד לעשות: לקפל את הזנב בין הרגליים ולחזור הביתה (home sweet home).

בגיל 24 מוצאת את עצמה שלבי פוקסוורת' אלמנה מבולבלת לאחר שבעלה ריצ'רד טבע בים בזמן חופשה והשאיר אותה "טובעת" תחת חובות כבדים.
שלבי לא מספיקה להתאבל על בעלה והיא כבר צריכה לכסות את כל החובות שריצ'רד הותיר אחריו, לשלם לנושים, למכור את הבית המפואר שלהם ולאסוף כמה שיותר כסף נזיל כדי לסגור את הפרק הזה בחייה.
בעודה אוספת את השברים, שלבי מגלה לתדהמתה שריצ'רד שיקר לה לגבי החובות הפתוחים שלו וגם לא היה נאמן ובילה את זמנו עם נשים אחרות מאחורי גבה.
ברגע אחד, כל החיים שהם בנו יחד בחמש השנים האחרונות הפכו לזיוף ושקר אחד גדול.
שלבי מגלה כל פעם עוד פיסה מחייו האמיתיים של ריצ'רד והיא נדהמת לגלות שגבר חייה היה אמן בהונאות שהצליח לעשוק הרבה אנשים ובעיקר נשים.
בנחישות והרבה יצירתיות, שלבי מצליחה לגייס חלק מהכסף, להעמיד את הבית הגדול שלה למכירה והיא אורזת את עצמה ואת בתה קאלי בת השלוש וחוזרת לבית הוריה בטנסי.

בבית, שלבי וקאלי מתקבלות בזרועות פתוחות והרבה אהבה, משפחתה של שלבי היא משפחה דרומית חמה שתעשה הכל כדי לגונן אחד על השני.
שלבי מתחילה לשקם את חייה, יש עוד חובות שרובצות על ראשה ודבר ראשון היא חייבת למצוא עבודה ולשלם את מה שנשאר לה להחזיר. שלבי מתביישת לספר למשפחתה את האמת על ריצ'רד.
היא מוצאת עבודה בימי שישי כזמרת בבר ועובדת בסלון היופי של סבתא שלה, ויולה, ביום.
מעבר לדרמות במשפחתה והדרמות האישיות שלה, שלבי נאלצת להתמודד עם הכעס של חברתה הטובה, אמה קייט כלפיה, איתה לא דיברה מספר שנים, עם ההתנכלויות של מלודי המרשעת,
מלכת השכבה לשעבר שתעשה הכל כדי לשבור את רוחה ולחייה מנסה להכנס גבר חדש בדמות גריפין לוט, חבר טוב של אחיה פורסט ושיפוצניק מצליח ששם את עינו עליה.
שלבי צריכה למצוא בתוכה את כוחות הנפש ולהאמין בעצמה וביכולות שלה אחרי שריצ'רד דיכא את רוחה ולחזור להיות אישה חזקה ועצמאית שלא תלויה באף גבר אבל דווקא כשהאופק מתחיל להתבהר,
רוחות מהעבר שבים לטלטל את הספינה של חייה ולהטביע אותה מחדש.

לפני מספר חודשים היה לי את הכבוד להיות הקוראת האחרונה של הספר הזה לפני יציאתו להדפסה.
אני מאוהבת כבר שנים בסגנון כתיבתה של נורה רוברטס, אהבתי את הרומנטיקה המהולה בקורטוב של מתח ומסתורין, אני אוהבת את הגברים הג'נטלמנים של נורה ואת הנשים החזקות והנחושות שלה.
אהבתי מאד את דמותו המקסימה של גריף, את שלבי המיוחדת ומלאת היוזמה, התאהבתי בקאלי המתוקה והכי אהבתי את דמותה של ויולה, סבתה של שלבי ששבתה את ליבי, ויולה היא אישה שאין לה
מעצורים וגם לא חשש או פחד להביע את דעתה (אישה עם ביצים) האישה הזאת פשוט הפילה אותי לרצפה מרוב צחוק.
את הספר הזה אסור בתכלית האיסור לפספס!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן