Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
השטן לובשת לולולמון
סוגה:
מוציאים לאור: ,
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 352
הוא טמן לה מלכודת. הן יפילו אותו. ברוכים הבאים לגריניץ', קונטיקט, המקום שבו המדשאות והנשים מטופחות להפליא, הקוקטיילים עם הוודקה חזקים במיוחד ולכולם יש משהו לומר על השכנה החדשה והידועה לשמצה. בואו נדבר גלויות, אמילי צ'רלטון היא לא טיפוס של הפרוורים. בצעירותה שימשה כעוזרת האישית של עורכת האופנה האגדית מירנדה פריסטלי ("השטן לובשת פראדה") בניו יורק, וכיום היא יועצת תדמית של כוכבי הוליווד. אלא שמתחרה צעירה ובקיאה בסנאפצ'ט גוזלת ממנה לקוחות בכמויות, ואמילי מוכרחה לחזור לעניינים — ומהר. כאשר ידידתה הוותיקה מרים מזמנת אותה לביתה בפרוור העשיר גריניץ' כדי לסייע לחברתה דוגמנית־העל לשעבר קרולינה הארטוול, אמילי מריחה הזדמנות לשיקום הקריירה המדשדשת שלה. קרולינה נעצרה באשמת נהיגה בשכרות, ונפילתה מיידית ואכזרית. בעלה הסנאטור ששואף להיות נשיא עוזב אותה, חברותיה בוושינגטון מתפוגגות והצהובונים חובטים בה ללא רחם. אמילי, קרולינה המושמצת וחברתם המשותפת מרים, עורכת דין שנהפכה לאמא במשרה מלאה בפרוורים, חוברות יחדיו לא רק כדי לסכל את מזימתו של הסנאטור הנכלולי ולנווט בים המוקשים החברתיים של גריניץ', אלא גם כדי לזכות מחדש באהדת הציבור. בדרך לשם, הן מוצאות בעלת ברית נחוצה ביותר בדמות מירנדה פריסטלי האחת והיחידה. לורן וייסברגר כתבה את רב־המכר "השטן לובשת פראדה", שעובד לסרט מצליח בכיכובן של מריל סטריפ ואן האתוויי.

לא קראתי את הספר הראשון "השטן לובשת פראדה" אבל זה לא גרע ממני להתחיל לקרוא וליהנות מהספר "השטן לובשת לולולמון". זהו ספר הכי כיפי שאי פעם קראתי, תקראו את הספר ותדמיינו שאתם בסרט אז קחו פופוקורן ושבו לקרוא את הסקירה שלי ♥ אם קראתם שתפו מה הרגשתם לגביו.

הספר מספר על שלוש נשים כל אחת במצוקתה עוברת משבר חיים, זוגיות ומבחן אישיות. מה מחבר בין שלושת הנשים והאם יצליחו לגבור על המשברים בנישואים?! הנישואין זהו תהליך אינסופי עם עליות ומורדות. לא פעם אנו מוצאים את עצמנו עומדים בפני מציאות שאיננה נוחה ולעתים נסיבות החיים מובילים אותנו למבוי סתום.

אמילי צ'רלטון היא יועצת תדמית של כוכבי הוליווד, אבל היא מקיימת מלחמה סמויה מול מתחרה צעירה אוליבה בל, ששמה אותה "בכיס הקטן" באמצעות שליטה במדיה החברתית הכי חמה ברשת הלא היא הסנפאצ'ט שבה מספר העוקבים גדל מרגע לרגע ע"י צילום תמונות, תגובות שגורפת קהל אוהדים לסיפורים בסטורי. אמילי, מאבדת את הלקוח האחרון שלה ריזו בנג לטובת הסוטקרית החדשה ברשת היא מבינה, שהקריירה הענפה שלה מתמוססת למול עיניה ועליה לחשב מסלול מחדש.

קרולינה נשואה לסנאטור גרהם ומגדלים ביחד את בנו הארי מנישואיו הקודמים אימו של הילד נפטרה שהיה פעוט ממחלת הסרטן. קרולינה הייתה דוגמנית מצליחה וגהרם שהיה האיש הגדול שהיה לו הכל ממועדונים פרטיים וקשרים חברתיים, יש בו קסם של צ'ארמר אמיתי והיא נכבשה. קרולינה היתה הילדה הענייה והיפה התחלה של סיפור מהאגדות, תחילת הנישואים היו קסומים הן במסיבות ערב מפוארות וארוחות מושקעות, ערבי קוקטלים רווי אלכוהול. לאט לאט הדברים התחילו להשתנות ביחסים האישיים שבניהם. התפנית הדרמטית קורת כאשר היא נעצרת בזמן שהיא מסיעה את בנה וחבריו בצוהורי היום באשמה שהינה נוהגת בשכרות ובחוסר אחריות שברכב נמצאים עוד בקבוקי שתייה חריפה ריקים. כל השתלשלות האירועים מראים על מחדלים במעצרה. היא נלקחת למעצר והכותרת בעיתון לא מאחרת לבוא "אשת סנאטור ודוגמנית על לשעבר משתכרת עם ילדים באוטו".

מרים נשואה לפול להם יש 3 ילדים בן בכור וזוג תאומים בן ובת, מרים במרוץ החיים אחרי מוסכמות שלהיות האם, הרעיה והאישה המושלמת מה שלא הולך כל כך בקלות בלשון המעטה, מעבר לזה שיש לה את הבית הכי מושלם ומעוצב אבל משהוא מרגיש בהתפוררות האישית והזוגית היא ויתרה על קריירה של שותפות במשרד עו"ד מצליח בשביל לגדל את ילדיה, לאחר שפול בעלה עשה אקזיט מטורף והקפיץ אותם לעשירון העליון. מה שנראה אז בחירה נכונה מערער אותה כי בעלה פול ממשיך להתקדם והיא צועדת במקום וזה פשוט מתסכל אותה!

מה מחבר בין שלושת הנשים אתם שואלים?! מרים ואמילי הן חברות משכבר הימים לאחר משבר הקריירה של אמילי היא מקבלת הזמנה להגיע למרים לקחת פסק זמן ולנקות את הראש. באותו הזמן חברה נוספת של מרים, קרולינה מסתבכת בנהיגה בשכרות והן מתאגדות ויוצאות לעזרתה. אמילי היועצת בענייני התדמית התקשורתית ומרים בצד המשפטי והפלילי. שלושת הנשים עושות את הבלתי ייאמן ועל הדרך מגלות גילויים מרעישים על הסובבים אותם ועל עצמן.

רק בעת צרה תוכלו לגלות מי הם החברים האמיתיים ואם מצאתם שהחברים שלכם הם אכן חברים אמיתיים – אל תיתנו להם ללכת. שמרו עליהם קרוב ללב, כי הם הדבר הכי יקר שיש לכם.

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן