Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
השושלת - נסיכים אמריקאים
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 446
מי לא חלם פעם להיות בן מלוכה. אבל האם החלום הזה באמת ורוד כמי שנדמה? הנסיכה ביאטריס, הבכורה לשושלת וושינגטון, יודעת שבקרוב תהפוך למלכה הראשונה בתולדות ארצות הברית – אחריות כבדה לכל הדעות, ומפחידה במיוחד כשאת רק בת עשרים ואחת. היא הייתה שמחה לו יכלה לסמוך על אחיה שיעזרו לה, אבל הם עסוקים בבילויים: לאף אחד לא אכפת מה הנסיכה סמנתה עושה כל עוד היא לא מסתבכת בצרות. וכשהצרה החדשה היא בחור חתיך במיוחד, למה שתתרחק ממנה? הנסיך ג'פרסון נהנה מהערצת הציבור בכלל והבנות בפרט, אבל כל העסק מתחיל להסתבך כששתי בחורות מחליטות להילחם על ליבו...

הספר שושלת – נסיכים אמריקאים, הוא ספר עם מציאות חלופית שבו ההיסטוריה שלנו משתנה.
לאחר שארה"ב זכתה במהפכה, ג'ורג וושינגטון הפך למלך וצאצאיו עלו על כס המלוכה אחריו.
וכעת המלך ג'ורג הרביעי שולט, אך לילדיו, הנסיכות ביאטריס וסמנתה והנסיך ג'פרסון, יש הרבה דרמה משלהם. הנסיכה ביאטריס היא יורשת הכס האמריקאי שהתאמנה כל חייה ללכת בעקבות אביה, אבל מי יהיה המלך שלה? וכשיגיע זמנה, האם היא תהיה מוכנה?

אחיה התאומים הצעירים, סמנתה וג'פרסון, חיו תמיד בצל שלה. בעוד ג'פרסון אימץ את העמדה הזו, סמנתה מצאה את עצמה ממורמרת, ותמיד מרגישה כמו אאוטסיידר.
לביאטריס נאמר שהגיע הזמן למצוא בעל, אך חייבים לחשב את מערכת היחסים שלה היטב ולבנות אותה לאט לאט.  ג'פרסון נפרד ממערכת יחסים עם חברה ותיקה כדי לרדוף אחרי האהבה שמרגישה לו יותר נכון. וסמנתה נופלת על מישהו שהיא בכלל לא יכולה להיות איתו או לקבל אותו בזמן הקרוב.

הדמויות היו קלות לאהבה ונהניתי לקרוא על כל אחד מהסיפורים שלהן.  אהבתי את ההתפתחויות של מערכות היחסים של כל דמות ורציתי לדעת לאן זה יוביל, ולפעמים הייתי מדוכדכת שהנקודת מבט נעצרה כי כל כך רציתי לראות מה היה קורה אם אותה דמות בהמשך.
מקגי פשוט ריתקה אותי לתוך הספר הזה, כל שנייה חייכתי מסצנות חמודות או מרגשות אם כל הדברים שמשפחת המלוכה העבירה אותנו בספר, ואף פעם לא הפסקתי להראות כל מיני רגשות שיצאו ממני במהלך הקריאה.

הכתיבה נעשתה היטב. הסיפור זרם טוב, והצלחתי פשוט להיכנס לספר ולהישאר שם, ליהנות מהכל ומכל הדמיות יחדיו. אהבתי את ההיבטים הדמיוניים שהוסיפה מקגי לסיפור כדי לגרום למלכות אמריקה להיראות אמיתית, בעוד שאר הסיפור הרגיש בדיוק כמו העולם שלנו כיום.

אם אתם כמוני, אז אתם אוהבים סיפורים שעוסקים בדמויות ובהתפתחותן – ובספר הזה יש הרבה מזה.
כאשר מקגי כותבת נקודות מבט מרובות, הקוראים זוכים לראות את התמונה כולה. זה אף פעם לא הופך להיות יותר מדי או מבלבל. הכל משתלב בצורה חלקה, של ​​איך המלוכה האמריקאית עובדת.
הדבר השלילי היחידי שהיה בספר הזה, שציפיתי שהסיפור יסתיים כשסיימתי את הספר. בזמן שקראתי את זה, לא ידעתי שזו תהיה סדרה. כעת, אחרי שהבנתי שזאת סדרה, אני נרגשת לראות את הכיוון שכל הדמויות יכולות ללכת אליו.

הספר הזה הוא רכבת הרים של פרשיות אהבה סודיות ואקסים ערמומיים. יש בו מאבקים מצד הדמיות שמוכרחות להיות מי שכולם מצפים מהם להיות, והנטל המוטל על בעלי השליטה. יש בו קנאה על הכתר. יש בו אהבה אמיתית, אובדן וכמה חוצפה נזרקת לשם בשביל הכיף. אהבתי שזה לא סיפור רומנטי יחיד, אלא סיפור שחוקר את מערכות היחסים של כל שלושת האחים המלכותיים.

הרעיון של ההיסטוריה של אמריקה משתנה במקצת ומשפחת מלוכה מבית וושינגטון היה כל כך מעניין לקרוא עליו. אהבתי את השינויים הקטנים בהיסטוריה המוזכרים ברחבי הספר.
בסך הכל, זה היה סיפור נפלא שהיה קליל לקריאה. נהניתי מההתפתחות הרומנטית של כל דמות וקו העלילה הכולל.

אני כל כך מתרגשת לקראת הספר השני, אני לא יכולה לחכות ולראות מה משפחת המלוכה מתכננת לנו בהמשך!

נעה ארוון

בבוקר תלמידה משקיעה בתיכון ובשאר היום והלילה צמודה לספרים, נוער אבל לא רק. מוזמנים לעקוב אחריי גם בטיקטוק: www.tiktok.com/@noaaravon או חפשו את Noaaravon

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן