Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
השושבין הגרוע ביותר
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 430
״הספר הזה הוא מצחיק עד דמעות, סקסי והרבה יותר מזה.... פרנקי היא עלמה במצוקה, היא אחת מהדמויות הנשיות הטובות שקראתי. היא חכמה, חזקה, חצופה, עצמאית ונחושה...״ story lover society קומדיה רומנטית משובחת ועטורת שבחים הכלה מהממת. החתן הוא הג'נטלמן המושלם. אבל פמליית החתונה? הם חומר הגלם ממנו עשויים סיוטים. עשירים? כן. שטחיים? כן וכן. חושבים שהכול מגיע להם? אלף פעמים כן. והשושבין? סיוט שאינו נגמר. אבל השושבינה הראשית, פרנצ'סקה, מתייחסת לחובותיה במלוא הרצינות. החתן נחטף? קטן עליה. אורחים גסי רוח? היא כבר תטפל בהם. ושושבין עם חשבון בנק מנופח ואגו מנופח עוד יותר? כן, אין שום סיכוי שהיא תניח לשמוק היומרני והשיפוטי הזה להרוס את החתונה של חברתה הטובה ביותר. גם אם הוא הגבר הכי סקסי בעולם. (ובכן, זאת התוכנית, בכל אופן...). איידן קילבורן לא בעניין של מערכות יחסים רציניות. הוא טרוד בלהשתלט על עולם העסקים, והוא עוד לא מצא אישה, שהוא מסוגל לסבול למשך יותר מחודש, אולי חודשיים, לכל היותר. כיבוש מחוזות-בלתי-אפשריים-לכיבוש הוא פחות או יותר עניין שבשגרה בשבילו. והוא עוד לא פגש אתגר שהוא לא הצליח לצלוח. אבל פרנצ'סקה באראנסקי? נראה שהבחורה החצופה הזאת מברוקלין היא זו שתביא למפלתו.

רומן רומנטי קליל ומשעשע, עם דמויות צבעוניות ואסרטיביות ועם אירועים חריגים, מוקצנים ומצחיקים. העביר לי ערב בכיף.

פרו, חברתה הטובה ביותר של פרנקי מתחתנת. פרנקי (פרנצ'סקה) היא שושבינת הכבוד וזו שדואגת שהכל יתקתק כמו שעון. פרנקי, עובדת בכמה עבודות ועומדת לסיים תואר שני במנהל עסקים, באה מבית ומשפחה רגילים לחלוטין, מעמד הביניים, ואילו פרו וצ'יפ בן זוגה באים ממשפחות עשירות, מלאות בכסף וסנוביזים. וכך כל האנשים המקיפים אותם. אך למרות רגשי הנחיתות שלה ואולי בגללם, היא ממש לא דופקת חשבון לאף אחד. מתלבשת איך שבא לה ומשחררת את לשונה המושחזת כשצריך וכלפי מי שצריך. בקו האש הראשוני שלה נמצא איידן, השושבין הראשי של צ'יפ וחברו הטוב ביותר. 

ההיתקלות הראשונה שלהם היא כאשר פראנקי שומעת אותו מדבר בגנותה. היא לא נשארת חייבת ומעמידה אותו במקומו אך לצד הקשיחות שלה היא מגלה כלפיו גם חמלה כאשר הוא לא חש בטוב.

איידן לא רגיל לנשים כמוה. היא אסרטיבית, עצמאית, נאמנה לעצמה ובזה לכספו ולמעמדו החברתי. זה מביא להרבה התנצחויות וחידודי לשון ביניהם.

לאחר כמה מסיבות אירוסין ומסיבות רווקות כיאה לעשירים שמחפשים על מה להוציא את כספם, האירוע המיוחל מתקרב, אלא שאז יש אירוע דרמטי ומתחיל מרוץ כנגד השעון, להגיע לחתונה בזמן כשכולם שלמים ובריאים. פה הבנתי שהסופרת לגמרי לקחה לעצמה חופש יצירתי והקצינה והגזימה בכיף עם הסיטואציות ועם הדמויות וזה הפך את הספר למשעשע, קליל ולא אמיתי, אך לא פגם בחווית הקריאה.

בתוך כל הדרמה פרנקי ואיידן מתקרבים ומתפתחת בינהם מערכת יחסים. איידן נחשף למשפחתה המגוננת והמפרגנת של פרנקי ומבלה עם אחיה הגדולים והיא מצידה נחשפת למשפחתו הקרירה והאגוצנטרית של איידן ומעמידה במקום את מי שצריך.

אהבה יש. הומור יש. שנינות וציניות יש. קיצוניות ודרמטיות יש. וכל זה יחד מתגבש לספר רומנטי, קליל וזורם.

מוזמנים לקרוא על המסע המשותף של פרנקי ואיידן ולחייך כל הדרך אל הסוף.

קריאה מהנה.

אורנה שפי

אורנה, אוהבת ספרים ובישולים ומערבבת הכל יחד עם שירים טובים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן